• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grabia
  • Kolonowskie
  • Szufnarowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warta

(1)
  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 17
    Mieszkanie do wynajęcia

    Warta

    • 2 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam 4 ha ziemi ornej.

    Wrząca

    • 100 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 4 ha ziemi ornej klasy 3, w miejscowości Wrząca/ ,gmina Błaszki. Cena do uzgodnienia na miejscu, podana cena nie jest ceną, jakiej oczekuję. Działka posiada wszelkie med...

  • Dom w środku szeregu (z garażem) i ogrodem - w popularnej dla ro...

    Sieradz

    • 450 000 zł cena
    • 357 m2 powierzchnia
    • 1 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do nabycia jest trzypiętrowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 357m2. Dom znajduje się na działce wielkości 3,6 ara na osiedlu Hetmańskim w Sieradzu. Nierucho...

  • Mieszkanie 37,8m² na Parterze w cichej spokojnej okolicy.

    Sieradz

    • 257 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 37,8m² na parterze w centrum Sieradza po remoncie. Sprzedam mieszkanie na ul. Piłsudskiego na cichym i spokojnym osiedlu z ładnym widokiem za oknem. Bardzo blisko do...

  • 1 / 2
    Działka Jeziorsko

    Jeziorsko

    • 240 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni ok 4000m2 częściowo zalesiona w okolicy zbiornika Jeziorsko. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, wszystkie media w drodze. Cena: 240 000...

  • RAJSKI ZAKĄTEK! Dom z rozległą, zieloną działką
    1 / 20
    RAJSKI ZAKĄTEK! Dom z rozległą, zieloną działką

    Osowiec

    • 399 360 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 961 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przestronna posiadłość wiejska na 1,7 ha ziemi
    1 / 21
    Przestronna posiadłość wiejska na 1,7 ha ziemi

    Bartochów

    • 640 360 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 202 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • * 603 mkw zabudowy gospodarczej * Blisko lasu
    1 / 12
    * 603 mkw zabudowy gospodarczej * Blisko lasu

    Rębieskie

    • 530 360 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 2 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*
    1 / 20
    *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*

    Sędzice

    • 890 360 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzechta Drużbińska

    • 180 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sieradz

    • 434 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Działka Swoboda

    Swoboda

    • 37 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SWOBODA, GMINA SZAMOCIN NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA O POWIERZCHNI 0.6500 ha Nr działki: 7 Wymiary działki ok. 433/15 m Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarow...

  • Sprzedam Działkę w Sieradz Chojne 845 mkw
    1 / 6
    Sprzedam Działkę w Sieradz Chojne 845 mkw

    Sieradz

    • 132 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę w Sieradz Chojne, ul. Zachodnia/Polna. Działka 845 mkw nr ew. 1046/2 Polecam i zapraszam do kontaktu. Tel.:*606*190*071

  • Dom z basenem niedaleko Sieradza

    Charłupia Wielka

    • 1 560 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przyjdź, zobacz, negocjuj cenę PRZESTRONNEGO LUKSUSOWEGO DOMU z zadaszonym tarasem i rekreacyjnym basenem zewnętrznym w Charłupi Wielkiej, gmina Wróblew. W domu zastosowano szereg...

  • Dom w Charłupi Wielkiej
    1 / 13
    Dom w Charłupi Wielkiej

    Charłupia Wielka

    • 1 560 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przyjdź, zobacz, negocjuj cenę PRZESTRONNEGO LUKSUSOWEGO DOMU z zadaszonym tarasem i rekreacyjnym basenem zewnętrznym w Charłupi Wielkiej, gmina Wróblew  Willa o powierzchni całk...

  • Lokal mieszkalny - Sieradz

    Sieradz

    • 420 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu...

  • Działki rekreacyjne- Skęczniew
    Działki rekreacyjne- Skęczniew

    Skęczniew

    • 52 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam do sprzedania działki rekreacyjne od 700 do 1017metrów kwadratowych. Działki znajdują się w miejscowości Skęczniew, 3 km od Zbiornika Jeziorsko. Działki mają dostęp do wody i p...

  • Sprzedam dom w stanie deweloperskim Jeziorsko
    1 / 3
    Sprzedam dom w stanie deweloperskim Jeziorsko

    Jeziorsko

    • 770 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 3 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam sprzedam dom w stanie deweloperskim nad zalewem Jeziorsko 95. Więcej informacji udzielę telefonicznie

  • Dom Wola Sipińska ul.

    Wola Sipińska

    • 324 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 3 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA WSI W OTOCZENIU PÓL I LASÓW, BLISKO ZALEWU JEZIORSKOSiedlisko położone na tyle daleko od miejskiego zgiełku aby odpocząć a jednocześnie na tyle blisko miast aby w krótkim cz...

  • Dom Wola Sipińska gm. Zadzim,
    1 / 13
    Dom Wola Sipińska gm. Zadzim,

    Wola Sipińska

    • 324 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA WSI W OTOCZENIU PÓL I LASÓW, BLISKO ZALEWU JEZIORSKO Siedlisko położone na tyle daleko od miejskiego zgiełku aby odpocząć a jednocześnie na tyle blisko miast aby w krótkim...

  • Działka rekreacyjna Tomisławice nad jeziorem 50m od zalewu
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Tomisławice nad jeziorem 50m od zalewu

    Tomisławice

    • 199 000 zł cena
    • 1 249 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna nr 389 1249m2 - 199.000 zł Wspaniałe miejsce dla miłośników przyrody, wędkarzy, ornitologów, 50-100m od linii brzegowej jeziora Jeziorsko. Cisza spokój, czyste pow...

  • Sprzedam mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza
    Sprzedam mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza

    Sieradz

    • 199 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Rezerwacja.Mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza, dwa pokoje. 5400 zł za metr. Więcej informacji pod numerem [tel]

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Skęczniew

    • 150 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2250 M2 w tym domek w granicach 63 m domek posiada wodę w środku prąd w drodze działka leży w okolicach zalewu Jeziorsko sprzedaję całość za 150 000...

  • Wynajmę mieszkanie 3pokojowe w Sieradzu
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie 3pokojowe w Sieradzu

    Sieradz

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie 3pokojowe. 56m2 ul. 11 listopada. W pelni wyposazona kuchnia. W lazence pralka. Odstepne 1500, czynsz do spoldzielni ok. 800zl + prąd wg zużycia. Wolne od zaraz....

  • Malownicza działka z WZ na dom i staw, 1,02 ha
    1 / 6
    Malownicza działka z WZ na dom i staw, 1,02 ha

    Wrząca

    • 699 000 zł cena
    • 10 205 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Luksus to przestrzeń. Tu masz jej pod dostatkiem. W segmencie nieruchomości premium prawdziwym dobrem deficytowym nie jest już standard wykończenia czy nowoczesna bryła budynku, a...

  • Dwa niewielkie domy na działce 3,3 ar w Sieradzu
    1 / 16
    Dwa niewielkie domy na działce 3,3 ar w Sieradzu

    Sieradz

    • 489 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na działce o powierzchni 332 m2 znajdują się dwa niewielkie domy, które przeszły kapitalny remont w 2024 roku. W ramach modernizacji wymieniono instalacje hydrauliczne i elektryczn...

  • Działka budowlana Zaspy gm. Warta
    1 / 16
    Działka budowlana Zaspy gm. Warta

    Zaspy

    • 1 080 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży kompleksu 5 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Zaspy Miłkowskie nad zalewem Jeziorsko, od której w odległości 2 km znajduje się Port Jachtow...

  • Dom Czartki

    Czartki

    • 259 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w cichej , spokojnej i bardzo malowniczej miejscowości Czartki w gminie Sieradzkim. Dom z lat 60 , wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaka. Dom ma p...

  • Dom Czartki

    Czartki

    • 259 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Działka rolna
    Działka rolna

    Reduchów

    • 100 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną w Reduchowie o powierzchni 1,38ha (przelicz.1,41ha). Działka ma dostęp do drogi asfaltowej 19m.

  • Dom Sieradz ul. Ogrodowa

    Sieradz » ul. Ogrodowa

    • 719 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom w centrum miasta, który może stać się jednocześnie Twoim miejscem do życia i przestrzenią do prowadzenia biznesu.137 m² funkcjonalnej przestrzeni przy spokojnej ulicy w centrum...