• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Borysówka
  • Urzędów
  • Ostrowin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Topolina

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Topolina

    • 595 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Dębe 103/23+103/28, 3255mk2

    Dębe

    • 350 000 zł cena
    • 3 255 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo blisko rzeki Narew. Możliwość podziału działki (cena w podziale 180zł/mkw, bez 108zł/mkw). Możliwość likwidacji słupa 15kW. Mega sąsiedzi. Okolica sadownicza. Możliwość...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sikory

    • 430 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Skrzeszew

    • 790 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 5 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom z basenem wykończony w wysokim standardzie

    Skrzeszew » ul. Cisowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 646 m2 powierzchnia
    • 2 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom jednorodzinny z basenem o powierzchni całkowitej 25 6m2 (użytkowej 145 m2) położony w miejscowości Skrzeszew na granicy Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Dom posado...

  • dom w Olszewnica Stara

    Olszewnica Stara » ul. Malownicza

    • 860 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 232 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Olszewnica Stara piękne miejsce w otulinie lasu.Jeśli szukasz komfortowego domu w wyjątkowym miejscu - ta jest oferta dla Ciebie! Do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny posad...

  • Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew
    1 / 11
    Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew

    Skrzeszew

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Skrzeszew, gmina Wieliszew, powiat legionowski, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okoli...

  • Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew
    1 / 15
    Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew

    Skrzeszew

    • 1 717 980 zł cena
    • 7 809 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 7 809 m², położonych w miejscowości Skrzeszew w gminie Wieliszew (powiat legionowski, województwo mazowieckie). Nierucho...

  • Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)
    Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)

    Skrzeszew

    • 949 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m² + 30 m²) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym desig...