• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zwierzewo
  • Trzebnica +20 km
  • Tarnów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tarnów

(254)
  • Mieszkanie w centrum Tarnowa

    Tarnów

    • 249 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem w centrum Tarnowa – ul. Lwowska | 32 m² Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta oferta...

  • Bezczynszowe mieszkanie- Tarnów- 102 m2

    Tarnów

    • 795 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 102,61 m² zlokalizowane w Tarnowie, przy ul. Edwarda Rydza-Śmigłego.Nieruchomość usytuowana w bardzo dogo...

  • Działka budowlana Tarnów - Krzyż !

    Tarnów » ul. Wilcza

    • 97 000 zł cena
    • 442 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4,4 ar, położona w spokojnej dzielnicy Tarnowa- Krzyż.Działka o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu, w pełni płaska, co umożliwia...

  • Nowy dom w Tarnowie 128 m 2 z garażem

    Tarnów

    • 850 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie – segment w zabudowie trojakiej .Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym w zabudow...

  • Lokal Użytkowy- Tarnów- 96 m2

    Tarnów » ul. Wałowa

    • 545 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 678 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 96 m², z przynależną piwnicą o powierzchni 18,70 m², usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Wałowej 34 w Tarnowie. Od 1992 roku funkcjon...

  • Dom gotowy do zamieszkania Tarnów Brzozówka
    1 / 12
    Dom gotowy do zamieszkania Tarnów Brzozówka

    Tarnów

    • 900 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom gotowy do zamieszkania | Tarnów – Brzozówka, ul. Leśna 126 m² komfortu + garaż + taras Cena: 900 000 zł Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, wykończony z wysokiej klasy mat...

  • Działka rekreacyjna Tarnów
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Tarnów

    Tarnów

    • 59 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD Nad Wątokiem` Do sprzedaży oferujemy działkę rekreacyjną o powierzchni ok. 450 m2 zlokalizowaną na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Nad Wątokiem` przy ulicy Łyczk...

  • ul. Spacerowa , działka budowlana 4,55ar
    1 / 3
    ul. Spacerowa , działka budowlana 4,55ar

    Tarnów

    • 100 000 zł cena
    • 455 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Działka budowlana – Tarnów, ul. Spacerowa | 4,55 ar Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4,55 ar, położona w spokojnej części Tarnowa – przy ul. Spa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ul. Lwowska, 3 -pokojowe, umeblowane
    1 / 9
    ul. Lwowska, 3 -pokojowe, umeblowane

    Tarnów

    • 1 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 5. piętrze zadbanego, 11-piętrowego bloku przy ul. Lwowskiej w Tarnowie. Lokal jest...

  • Gotowa inwestycja deweloperska.

    Tarnów » ul. Sosnowa

    • 365 000 zł cena
    • 1 552 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna Działka Inwestycyjna w Tarnowie – Dzielnica KrzyżLokalizacja: Tarnów, dzielnica Krzyż – prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się część miasta, z doskonałym dostępem do i...

  • Mieszkanie Tarnów, Legionów
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Legionów

    Tarnów

    • 338 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    MIESZKANIE W SERCU TARNOWA - DWA BALKONY, KAMIENICA Z KLIMATEM I LOKALIZACJA, KTÓREJ TRUDNO PRZEBIĆ Zapraszam do poznania nieruchomości, która jest idealna dla ludzi poszukującyc...

  • OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie za 5550 zł. za m2

    Tarnów » ul. Główna

    • 649 350 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Niema podobnej ceny w Tarnowie! To ostatnia szansa!Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż – Tarnów, ul. GłównaKNC Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwes...

  • Lokal użytkowy Tarnów
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tarnów

    Tarnów

    • 15 000 zł cena
    • 443 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia reprezentacyjny budynek biurowo-usługowy w Tarnowie, ul. Boya Żeleńskiego 5B Powierzchnia: 443 m | Stan techniczny: idealny | Cena: 15 000 zł netto + media Przedmi...

  • Mieszkanie ul.Mickiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie ul.Mickiewicza

    Tarnów

    • 360 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 54 m² w centrum Tarnowa, ul. Mickiewicza Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w samym sercu Tarnowa, przy ul. Mickie...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 8
    Mieszkanie na sprzedaż

    Tarnów

    • 369 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 48 m2. Lwowska 61. Trzy pokoje, pierwsze piętro, z balkonem. Przynależna piwnica oraz 1/2 komórki lokatorskiej na półpiętrze. Blok wielka płyta, - budowa połowa...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Tarnowie

    Tarnów » ul. Goździkowa

    • 128 000 zł cena
    • 906 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Tarnowie-Klikowej, między ulicami Goździkową i Muzyczną o powierzchni 906 m² (9 arów), jest ona w pełni uzbrojona we wszystkie niezbędne me...

  • Działka budowlana Tarnów
    1 / 15
    Działka budowlana Tarnów

    Tarnów

    • 399 000 zł cena
    • 1 922 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z WZ w pobliżu ul. Krzyskiej Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1922 m2, położona w Tarnowie przy ulicy Stalowej, w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu ul. Kr...

  • Mościce, 3-pokojowe, wysoki standard
    1 / 10
    Mościce, 3-pokojowe, wysoki standard

    Tarnów

    • 4 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,61 m², położone w Tarnowie – Mościcach. Opis nieruchomości: Lokal znajduje się na 2 piętrze nowo wybudowane...

  • Nowy dom w Tarnowie 128 m 2 z garażem

    Tarnów

    • 850 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nowy dom parterowy z antresolą.

    Tarnów

    • 1 050 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 5 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom parterowy z antresolą – nowa inwestycja na granicy Tarnowa i Woli Rzędzińskiej.Rozpoczynamy budowę wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego z antresolą, zlokali...