• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tarnów

(254)
  • Budynek z lokalami biurowo-usługowymi lub mieszkalnymi
    1 / 7
    Budynek z lokalami biurowo-usługowymi lub mieszkalnymi

    Tarnów

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 2 609 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży budynek murowany z lokalami o powierzchni około 1150 m2 na działce o wielkości około 0,1739 ha.  Budynek jest jedno i dwu kondygnacyjny, częściowo podpiwnic...

  • Mieszkanie Tarnów Wola Rzędzińska
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów Wola Rzędzińska

    Tarnów

    • 259 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PRZYTULNE MIESZKANIE NA PARTERZE W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ - IDEALNE DLA SINGLA, PARY, SENIORA LUB POD WYNAJEM Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie bliskość miasta, kameralną...

  • Działka budowlana- Tarnów

    Tarnów

    • 1 735 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tarnów teren inwestycyjny - działka dla dewelopera. Do sprzedania teren inwestycyjny w centrum Tarnowa, dzielnica Chyszów. Kompletnie uzbrojony teren proponowany pod osiedle domó...

  • Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w Centrum Tarnowa,
    1 / 12
    Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w Centrum Tarnowa,

    Tarnów

    • 320 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 39,36 m², położony na pierwszym piętrze kameralnego bloku z cegły przy ul. Waryńskiego w Tarnowie. Mieszkani...

  • Apartament 84,83 m2 dwupoziomowy.

    Tarnów

    • 542 912 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze sko...

  • Luksusowy Apartament w Kameralnym Apartamentowcu

    Tarnów » ul. Żeromskiego

    • 495 185 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Luksusowy Apartament w Kameralnym Apartamentowcu – ul. Żeromskiego / ul. Głowackiego Cena: 495 185 zł Powierzchnia użytkowa: 51,05 m² Piętro: 1 Balkon: 9,3 m² Opis nieruchomości:P...

  • Dom w Tarnowie z tarasem i ogrodem

    Tarnów

    • 750 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 697 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, energooszczędny dom w Tarnowie – nowa inwestycja w spokojnej, zielonej okolicy.Na sprzedaż nowy, funkcjonalnie zaprojektowany dom jednorodzinny w Tarnowie o powierzchni...

  • ul. Zamenhofa, duży dom , Marcinka
    1 / 16
    ul. Zamenhofa, duży dom , Marcinka

    Tarnów

    • 620 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 2 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OPIS NIERUCHOMOŚCI Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny w Tarnowie, przy ul. Zamenhofa, o powierzchni 238m2 ,usytuowany na działce o powierzchni 5,2 ara. Budy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Tarnów dom dwurodzinny 130m2 sprzedaż

    Tarnów

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Tarnów - Chyszów. Dom z końca lat 60-tych ubiegłego wieku, wykonany z cegły, ocieplony styropianem 12 cm, kryty b...

  • ROD Słonecznik - ul. Ostrogskich Tarnów
    1 / 16
    ROD Słonecznik - ul. Ostrogskich Tarnów

    Tarnów

    • 33 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż wyjątkowo zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 4 arów, zlokalizowana w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Słonecznik” przy ul. Ostrogskich w Tarnowie. Działka zachwy...

  • Mieszkanie Tarnów,  Józefa Sowińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Józefa Sowińskiego

    Tarnów

    • 369 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w centrum Tarnowa, przy ul. Sowińskiego. Lokal o powierzchni 48 m2 usytuowany jest...

  • Lokal użytkowy Tarnów
    1 / 12
    Lokal użytkowy Tarnów

    Tarnów

    • 3 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy 140 m2 na wynajem - ul. Narutowicza Do wynajęcia oferujemy przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 140 m2, zlokalizowany przy ulicy Gabriela Narutowi...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 429 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w okolicach D.H. ZENIT. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 45 m, które znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku...

  • Lokal użytkowy Tarnów, Ludwika Zamenhofa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tarnów, Ludwika Zamenhofa

    Tarnów

    • 270 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Działka z WZ i budynkiem gospodarczym w dzielnicy Zabłocie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 538 m2, położona w Tarnowie przy ul. Ludwika Zamenhofa. Nieruchomo...

  • Mieszkanie Tarnów Rzędzin rynek pierwotny

    Tarnów

    • 489 999 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w Tarnowie z ogrodem i jacuzzi w wysokim standardzie! Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, wykończone w wysokim standa...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do wynajęcia 2 mieszkania typu studio Tarnów, ul. Legionów Oferujemy do wynajęcia dwa komfortowe mieszkania typu studio (garsoniery) w budynku jednorodzinnym, wolnostojącym, p...

  • Działka Tarnów

    Tarnów

    • 199 000 zł cena
    • 2 085 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa na sprzedaż Tarnów, ul. Eleonory Rojowej | 2085 m Na sprzedaż oferujemy działkę o łącznej powierzchni 2085 m, położoną w Tarnowie, przy ulicy Eleonory Rojowej...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla osób ceniących wygodę i nowoczesne rozwiązania. Lokalizacja: ulica Rogoyskiego, Tarnów Powierzchnia: 45,25 m Mi...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 410 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Szpitalna 58, Tarnów Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 60,2 m, usytuowane na wy...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIeszkanie z garażem, na osiedlu zamkniętym. Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marii Dąbrowskiej w Tarnowie. Lokal znajduje się na trzec...