• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Przytok
  • Zabór
  • Wojszyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tarnów

(254)
  • Nowoczesne mieszkania na sprzedaż rynek pierwotny

    Tarnów

    • 433 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Marzysz o miejscu, które daje więcej swobody niż blok, ale nie wymaga tylu obowiązków co dom? Ta nieruchomość to idealny kompromis – przestrzeń, prywatność i nowoczesność w kameral...

  • Osiedle przy Alejach BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE

    Tarnów » al. Tarnowskich

    • 579 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe mieszkanie w Tarnowie, położone przy Alei Tarnowskich, w kameralnym budynku obejmującym 6 lokali.Lokalizacja: Tarnów, przy Alei TarnowskichPowierzchnia: 65 m2Liczb...

  • Nowe mieszkania w centrum Tarnowa! 34,86m2

    Tarnów » ul. Eugeniusza

    • 303 282 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkania w centrum Tarnowa – budynek B, ul. NiedojadłyBiuro sprzedaży: Typer Nieruchomości | Oferta na wyłącznośćBez prowizji od kupującegoRozpoczynamy przedsprzedaż nowocze...

  • Wyjątkowy Dom w Tarnowie 140m2 sauna

    Tarnów » ul. Zuchów

    • 1 490 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowy dom w Tarnowie – połączenie komfortu, nowoczesności i prestiżuSzukasz wyjątkowego domu, który łączy przestrzeń, elegancję i nowoczesne technologie? Ta nieruchomość to ide...

  • Nowoczesny Dom Tarnów - Marcinka 93 m2, alarm

    Tarnów

    • 1 099 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 11 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny bliźniak w Tarnowie – komfort, energooszczędność i prestiżowa lokalizacjaSzukasz idealnego domu dla swojej rodziny? Nowoczesny bliźniak przy Alejach Tarnowskich w rejoni...

  • Mieszkanie Ul. Romanowicza

    Tarnów » ul. Romanowicza

    • 399 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ – mieszkanie po generalnym remoncieLokalizacja: Tarnów, ul. RomanowiczaNa sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m², położone na 4. piętrze, które przeszło...

  • Mieszkanie Tarnów ul. Krogulskiego 2-pokoje
    1 / 9
    Mieszkanie Tarnów ul. Krogulskiego 2-pokoje

    Tarnów

    • 260 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 32,04 m², znajdujące się na 4 piętrze przy ul. Krogulskiego w bloku nr 4 w Tarnowie. Bez windy i balkonu. To idealna propozycja dla...

  • Dom Tarnów, Brzozowa
    1 / 15
    Dom Tarnów, Brzozowa

    Tarnów

    • 499 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość mająca w sobie wiele nieodkrytych dotąd możliwości. Z przyjemnością Ci je przedstawimy, a Ty będziesz mógł zadecydować, która opcja jest dla Ciebie idealna. Prezentowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ekskluzywne mieszkania w zabudowie szeregowej

    Tarnów

    • 432 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz czegoś więcej niż mieszkania w bloku?To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Ta inwestycja to połączenie komfortu domu z funkcjona...

  • Nowy środkowy dom w Tarnowie 128 m 2 plus garaż

    Tarnów

    • 815 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie – segment w zabudowie trojakiej .Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym w zabudow...

  • Nowy dom w Tarnowie 128 m 2 z garażem

    Tarnów

    • 850 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Bezczynszowe 57,80 m2 1 piętro i duży balkon

    Tarnów

    • 502 860 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 57,8 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej...

  • Bezczynszowe parter 48,60m2 plus taras 60 m2

    Tarnów

    • 423 690 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48,60 m2. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszk...

  • Bezczynszowe 1 piętro 37,50 z balkonem

    Tarnów

    • 341 250 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowe...

  • Bezczynszowe 1 piętro 47,60 m2 z balkonem

    Tarnów

    • 415 860 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowe...

  • Nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją- Tarnów

    Tarnów » ul. Westerplatte

    • 489 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    MIESZKANIE | Os. Westerplatte, Tarnów | 60 m²BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Cena: 489 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe, jasne, wyremontowane i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni...

  • Na sprzedaż 4 pokojowe mieszaknie Tarnów

    Tarnów » os. Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 399 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    DUŻE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI! Jeśli szukasz dobrego miejsca do życia z doskonałą lokalizacją w Tarnowie – to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż...

  • Sprzedam mieszkanie 62 m2
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 62 m2

    Tarnów

    • 380 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 62 m2 położone na osiedlu Westerplatte w Tarnowie. Funkcjonalny układ obejmuje 3 niezależne pokoje, balkon, kuchnię, łazienkę i od...

  • Mieszkanie Tarnów, Józefa Szujskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Józefa Szujskiego

    Tarnów

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim | 63,92 m | 5 piętro | Garaż podziemny | Komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlo...

  • Dom- Tarnów- Małopolska

    Tarnów » ul. Fabryczna

    • 490 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m², zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Tarnowa, Nieruchomość znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 378 m².Dom z...