• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tarnów

(254)
  • Nowe mieszkania w centrum Tarnowa! 47,97m2

    Tarnów » ul. Eugeniusza

    • 417 339 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkania w centrum Tarnowa – budynek B, ul. NiedojadłyBiuro sprzedaży: Typer Nieruchomości | Oferta na wyłącznośćBez prowizji od kupującegoRozpoczynamy przedsprzedaż nowocze...

  • Lokal Tarnów

    Tarnów

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowo-usługowy 40 m po remoncie - Tarnów ul. Jasna Do wynajęcia świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 40 m, idealny pod działalność biuro...

  • Działka Tarnów Krzyż ul. Gruszkowa

    Tarnów » ul. Gruszkowa

    • 150 000 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka w lubianej przez Tarnowian dzielnicy Krzyż czeka na Ciebie. Ta działka to idealna przestrzeń, by zrealizować swoje plany i zbudować dom, o jakim zawsze marzyłeś...

  • Dom Tarnów

    Tarnów

    • 349 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 3 202 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do remontu z potencjałem Tarnów, os. Koszyckie - 109,72 m , Działka 7,02 ar Na sprzedaż budynek mieszkalny z lat 80., typu klocek, położony na osiedlu Koszyckim w Tarnowi...

  • Osiedle P. Alejach BEZCZYNSZOWY Apartament B11 L4

    Tarnów » al. Tarnowskich

    • 415 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny Apartament Bezczynszowy B11 — Osiedle przy Alejach, Tarnów Twoje nowe miejsce na ziemi czeka! Zamieszkaj w sercu Tarnowa — w apartamencie, który łączy nowoczesny design,...

  • Mieszkanie Tarnów Rzędzin

    Tarnów

    • 489 999 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w Tarnowie z ogrodem i jacuzzi w wysokim standardzie! Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, wykończone w wysokim standa...

  • Mieszkanie Tarnów Rzędzin

    Tarnów

    • 489 999 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Działki w Tarnowie na osiedlu Koszyckim

    Tarnów » ul. Władysława Warneńczyka

    • 1 310 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy(WZ) położone w atrakcyjnej, spokojnej okolicy na osiedlu Koszyckim w Tarnowie. Łączna powierzchnia terenu wynosi ok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie po remoncie widokowe 60 m2

    Tarnów

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji – Tarnów, ul. Marynarki Wojennej 4OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w jednej z n...

  • Działka budowlana – Tarnów, Mościce, ul. Chemiczna

    Tarnów

    • 649 000 zł cena
    • 3 663 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 36 arów, położona w Tarnowie, w dzielnicy Mościce, przy ul. Chemicznej.Lokalizacja: Działka usytuowana jest w bardzo dobrej l...

  • Kamienica w centrum Tarnowa - atrakcyjna oferta!

    Tarnów

    • 1 580 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 1 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica w centrum Tarnowa - bardzo atrakcyjna oferta inwestycyjna! Świetna lokalizacja i bardzo atrakcyjna cena kamienicy położonej w centrum Tarnowa. To dawny budynek Wyższej Sz...

  • Piękny dom jednorodzinny na Górze Sw. Marcina

    Tarnów » ul. Zuchów

    • 1 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny położony w malowniczej dzielnicy na Górze Św. Marcina. Dom o powierzchni użytkowej 140m² znajduje się na działce o...

  • Sprzedam działkę inwestycyjno-mieszkaniową.

    Tarnów » ul. Pendereckiego

    • 1 224 000 zł cena
    • 3 763 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjno-mieszkaniową.Położona na przedmieściach miasta Tarnowa nieruchomość składa się z dwóch sąsiadujących ze dłuższymi bokami działek , razem mają powie...

  • Działka inwestycyjna- Tarnów- Małopolska

    Tarnów » ul. Elektryczna

    • 2 550 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 532 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Świetna oferta- działka komercyjna w centrum Tarnowa.Prezentujemy do sprzedaży działkę o pow. 48 arów przeznaczoną pod inwestycje, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Elekt...

  • Działka Tarnów Rzędzin

    Tarnów

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna oferta sprzedaży działek budowlanych pod inwestycję deweloperską – Tarnów, Rzędzin Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną – jest nią oferta sprzedaży działek budow...

  • Mieszkanie Tarnów, Promienna
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Promienna

    Tarnów

    • 429 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie na sprzedaż - ul. Promienna Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane przy ulicy Promiennej 24 w Tarnowie. Lokal z...

  • Mieszkanie bezczynszowe - Tarnów-72 m2

    Tarnów » ul. Ujejskiego

    • 499 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy – ul. Ujejskiego, Tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m², położone w zabytkowej kamienicy w samym centrum Tarnowa.Nieruchomość idealna...

  • 1 / 3
    Lokal Tarnów

    Tarnów

    • 660 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17,84 m, znajdujący się na 2. piętrze stylowej kamienicy przy ul. Krakowskiej 17 w Tarnowie. Lokal w bardzo dobrym stanie, i...

  • Nowoczesny dom wolnostojący w Tarnowie.

    Tarnów

    • 1 189 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy, parterowy dom o powierzchni 115 m², wybudowany w 2025 roku według indywidualnego projektu. Nieruchomość znajduje się w Tarnowie, w cichej i malowniczej lokalizacj...

  • ul.Wiejska–Dwupoziomowe , 4-pok. z garażem
    1 / 12
    ul.Wiejska–Dwupoziomowe , 4-pok. z garażem

    Tarnów

    • 930 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Tarnów, ul. Wiejska – Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z garażem podziemnym Powierzchnia: 94,62 m² Piętro: 3/4 Osiedle ogrodzone i monitorowane, blok z 2008r. Pierwsza kondyg...