• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tarnów

(254)
  • Mieszkanie na sprzedaż po remoncie ul. Pułaskiego
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż po remoncie ul. Pułaskiego

    Tarnów

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 34,5 m2 mieszczące się w Tarnowie przy ul. Pułaskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w...

  • Willa parterowa w Tarnowie Stan Surowy Zamknięty
    1 / 16
    Willa parterowa w Tarnowie Stan Surowy Zamknięty

    Tarnów

    • 720 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 3 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesna willa parterowa z użytkowym poddaszem – Tarnów, okolice ul. Mościckiego i Hodowlanej KNC Nieruchomości oferuje na wyłączność nową inwestycję w prestiżowej c...

  • Na sprzedaż mieszkanie - ul. Chopina Tarnów!
    Na sprzedaż mieszkanie - ul. Chopina Tarnów!

    Tarnów

    • 384 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 - pokojowe mieszkanie z balkonem - 65 m2 - blisko ul. Krakowskiej. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m2, zlokalizowane na 3 piętrze. Układ pomieszcze...

  • Nowa willa w Tarnowie , SSZ, działka 9 arów
    1 / 11
    Nowa willa w Tarnowie , SSZ, działka 9 arów

    Tarnów

    • 720 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 3 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KNC Nieruchomości oferuje na wyłączność nową inwestycję w prestiżowej części Tarnowa. Dom powstaje na 9-arowej działce (dodatkowo udział w drodze dojazdowej), w otoczeniu nowych re...

  • Mieszkanie Tarnów
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 455 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWY, BEZCZYNSZOWY LOKAL MIESZKALNY Z POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM ŚCISŁE CENTRUM TARNOWA, BEZCZYNSZOWY Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny o łącznej powi...

  • Mieszkanie na sprzedaż 48m² 362tyś! Tarnów Centrum

    Tarnów » ul. Piastowska

    • 362 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Piastowskiej – idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Powierzchnia użytkowa: 48 m² Pi...

  • Mieszkanie Tarnów, Adama Mickiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Adama Mickiewicza

    Tarnów

    • 389 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Tarnowa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Adama Mickiewicza 19 w Tarnowie, w jednej z najbardziej ceni...

  • Tarnów, blisko centrum ,kameralne osiedle, bezczynszowe
    1 / 4
    Tarnów, blisko centrum ,kameralne osiedle, bezczynszowe

    Tarnów

    • 525 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Tarnowie To projekt tworzony z myślą o jakości, harmonii i rosnącej wartości. W inwestycji w której posiadamy mieszkanie do sprzedaży zosta...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Tarnów
    1 / 6
    Lokal użytkowy Tarnów

    Tarnów

    • 1 455 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tarnów ul. Plac Rybny. Do wynajęcia powierzchnia biurowa o pow. 50.18 m2 znajdujące się na 1 piętrze w kamienicy, w stanie bardzo dobrym. Jasne trzy pomieszczenia idealnie nadają...

  • Tarnów dom jedno lub dwurodzinny
    Tarnów dom jedno lub dwurodzinny

    Tarnów

    • 599 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży interesującą nieruchomość położoną w centrum Tarnowa w pobliżu tarnowskiego Sądu. Nieruchomość może stać się Twoim wymarzonym domem, lub możesz ją przeznaczy...

  • Lokal użytkowy Tarnów
    1 / 4
    Lokal użytkowy Tarnów

    Tarnów

    • 2 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia ul. Jasna Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy znajdujący się w budynku wolnostojącym przy ul. Jasnej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod dzia...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    Mieszkanie bezczynszowe

    Tarnów

    • 450 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w centrum Tarnowa przy ul. M.B.Fatimskiej. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi: -wyodrębniony lokal mieszkalny usytuowany n...

  • Tarnów, własnościowe, księga wieczysta 44,64m2
    Tarnów, własnościowe, księga wieczysta 44,64m2

    Tarnów

    • 279 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis nieruchomości położonej w Tarnowie przy : ul. Pułaskiego koło Parafii pw. Miłosierdzia Bożego 2-pokojowe mieszkanie własnościowe, jest księga...

  • ul. Rolnicza, po kapitalnym remoncie
    ul. Rolnicza, po kapitalnym remoncie

    Tarnów

    • 419 914 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Rolniczej. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni ok. 5 m². Lokal jest obec...

  • Tarnów mieszkanie 46m2
    1 / 6
    Tarnów mieszkanie 46m2

    Tarnów

    • 2 250 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w Tarnowie - dzielnica Piaskówka. Mieszkanie położone na II piętrze o pow. 46m2, składające się z z pokoju od strony południowej z wyjści...

  • Dom w cenie mieszkania w Tarnowie

    Tarnów » ul. Kasprzyków

    • 599 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem dwóch mieszkań – Tarnów, ul. Kasprzyków Cena: 599 000 zł Oferta na wyłączność W tej cenie coraz częściej sprzedawane są mieszkania – tutaj zyskujesz pełnowymiarow...

  • Lokal usługowy, 107m2, Goldhammera , Tarnów
    1 / 14
    Lokal usługowy, 107m2, Goldhammera , Tarnów

    Tarnów

    • 639 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 5 972 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania przestronny lokal użytkowy o powierzchni 107 m², położony w doskonałej lokalizacji w centrum Tarnowa – przy ul. Goldhammera 10. Lokal znajduje się na parterze budynk...

  • Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.
    1 / 9
    Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.

    Tarnów

    • 439 888 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze...

  • Lokal do wynajęcia- Tarnów- Małopolska
    1 / 4
    Lokal do wynajęcia- Tarnów- Małopolska

    Tarnów

    • 7 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 250 m2, w Tarnowie. Możliwy najem całości, lub mniejszych pomieszczeń. Lokal nowy w stanie deweloperskim. Polecam

  • Działki budowlane Tarnów Rzędzin
    1 / 13
    Działki budowlane Tarnów Rzędzin

    Tarnów

    • 265 000 zł cena
    • 964 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek rolno-budowlanych w Tarnowie – Rzędzin Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek rolno-budowlanych, położonych na dzielnicy Tarnów – Rzę...