• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczodre
  • Ligota Piękna
  • Knopin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tarnów

(254)
  • ul. Mościckiego, Przytulny dom po remoncie
    1 / 6
    ul. Mościckiego, Przytulny dom po remoncie

    Tarnów

    • 629 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 978 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż starannie wyremontowany, dom o powierzchni 45 m², położony przy ul. Mościckiego w Tarnowie. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieć komfort domu przy powierzc...

  • Do wynajęcia lokal usługowo-handlowo w Tarnowie
    1 / 7
    Do wynajęcia lokal usługowo-handlowo w Tarnowie

    Tarnów

    • 3 700 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 90 m², położony przy ul. Hodowlanej w najlepszym punkcie, gwarantującym doskonałą widoczność i stały ruch potencjalnych klientów. W bezpośrednim są...

  • Mieszkanie Tarnów, Wita Stwosza
    Mieszkanie Tarnów, Wita Stwosza

    Tarnów

    • 1 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum! Na wynajem komfortowe mieszkanie położone na czwartym (ostatnim) piętrze w bloku bez windy przy ul. Wita S...

  • Mieszkanie Tarnów
    Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe po remoncie w ścisłym centrum | Tarnów, Al. Solidarności | 45,5 m Niskie koszty utrzymania. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45,5 m, położone w samym...

  • Dom po generalnym remoncie w Tarnowie
    1 / 8
    Dom po generalnym remoncie w Tarnowie

    Tarnów

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfortowy dom po generalnym remoncie – ul. Mościckiego, Tarnów Dom parterowy, wolnostojący z nieużytkowym poddaszem. Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym – ok. 20 m² Pokój...

  • Nowoczesne mieszkanie z parkingiem i tarasem!
    1 / 16
    Nowoczesne mieszkanie z parkingiem i tarasem!

    Tarnów

    • 580 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    To mieszkanie przy ul. Azotowej to przemyślana powierzchnia 56,07 m², zlokalizowana na pierwszym piętrze w nowoczesnym, dwupiętrowym budynku powstałym w 2025 roku. Sercem domu jest...

  • Działka budowlana Tarnów, Agrestowa
    1 / 15
    Działka budowlana Tarnów, Agrestowa

    Tarnów

    • 260 000 zł cena
    • 1 916 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa propozycja dla osób planujących budowę domu w Tarnowie. Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Na sprzedaż atrakcyjna działka w drugiej lini...

  • Mieszkanie 3 pokoje, Tarnów ul. Spadzista

    Tarnów » ul. Spadzista

    • 429 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Są mieszkania, w których układ robi największą różnicę.Tu wszystko jest czytelne i funkcjonalne.Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie przy ul. Spadzistej.Cena: 429 000 złPowierzchnia:...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie bezczynszowe- Tarnów- Mościce

    Tarnów » ul. Zarzyckiego

    • 419 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe mieszkanie - 49,47 m2- Tarnów- MościceKomfortowe 2 pokoje+ piwnica ok. 5 m2 + garaż ok.21 m2|- gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na kameralnym osiedlu.Budynek z...

  • Mieszkanie bezczynszowe- Tarnów- Mościce

    Tarnów » ul. Zarzyckiego

    • 369 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe mieszkanie - 49,47 m2- Tarnów- MościceKomfortowe 2 pokoje+ balkon+ piwnica ok. 5 m2 - gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na kameralnym osiedlu.Budynek z 2005 rok...

  • Mieszkanie Tarnów
    Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 1 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie typu studio Tarnów, ul. Legionów Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu studio (garsoniery) w budynku jednorodzinnym, wolnostojącym, po generaln...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie, Osiedle Zielone

    Tarnów » ul. Osiedle Zielone

    • 367 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,2 m² + dodatkowo 8 m² piwnicy położone na 3. piętrze w bloku na Osiedlu Zielonym w Tarnowie. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem...

  • Do wynajęcia lokal i hala146m2 ul. Czysta 6 Tarnów
    1 / 4
    Do wynajęcia lokal i hala146m2 ul. Czysta 6 Tarnów

    Tarnów

    • 3 999 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 146m2 ul Czysta 6 hala 110m2 z lokalem użytkowym/biurem 36m2 ul - rozkład pomieszczeń można zmienić zmniejszyć lub powiększyć. Duża brama garażowa ogrzewanie gazowe, n...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Atuty mieszkania: Rozkładowy układ: Do wszystkich pomieszczeń wchod...

  • Tarnów, Piaskówka I Dom do remontu! 498 tysięcy!

    Tarnów » ul. Nałkowskiej

    • 498 000 zł cena
    • 409 m2 powierzchnia
    • 1 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 126,38 m², położony w spokojnej i zielonej części Tarnowa przy ul. Nałkowskiej.Nieruchomość usytuowana jest...

  • Mieszkanie 2-pokojowe w Tarnowie
    1 / 5
    Mieszkanie 2-pokojowe w Tarnowie

    Tarnów

    • 1 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam. Wynajmę mieszkanie o powierzchni 42m2 przy ul. Adama Boryczki 6 w Tarnowie. Mieszkanie jest bardzo jasne; okna są skierowane na południe. W pełni umeblowane. Do dyspozycji...

  • Na wynajem apartament z ogródkiem w Spacerowa Park
    1 / 9
    Na wynajem apartament z ogródkiem w Spacerowa Park

    Tarnów

    • 2 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    KNC Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny apartament z ogródkiem, położony na kameralnym, nowym osiedlu Spacerowa Park, przy ul. Spacerowej – na granicy Tarnowa. Osiedle sk...

  • Nowoczesne mieszkania w Lisiej Górze
    1 / 6
    Nowoczesne mieszkania w Lisiej Górze

    Tarnów

    • 432 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INWESTYCJA PREMIUM w Lisiej Górze, powiat tarnowski, woj. małopolskie Komfort | Jakość | Prestiż Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań, stworzonych z myślą...

  • Działka budowlana 7,29 ar w Tarnowie – ul. Piotra Skargi
    Działka budowlana 7,29 ar w Tarnowie – ul. Piotra Skargi

    Tarnów

    • 490 000 zł cena
    • 729 m2 powierzchnia
    • 673 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 7,29 ar (wymiary: 27 x 27 m), położoną w drugim rzędzie od ulicy Piotra Skargi w Tarnowie. Działka nie je...

  • Wynajmę mieszkanie przy ul. Adama Boryczki 6 w Tarnowie.
    1 / 4
    Wynajmę mieszkanie przy ul. Adama Boryczki 6 w Tarnowie.

    Tarnów

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam, Wynajmę mieszkanie w Tarnowie o pow. 42 m kwadratowych położone przy ul. Adama Boryczki 6. Mieszkanie bardzo jasne; okna skierowane na południe. Rok oddania do użytku: 2010...