• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wrześnią

(53)
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Rataje

    • 1 199 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom mieszkanie inwestycja Kamienica pod Wrześnią
    1 / 7
    Dom mieszkanie inwestycja Kamienica pod Wrześnią

    Gulczewo

    • 209 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 1 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom ogród spokojna okolica, osiedle 114m2
    1 / 14
    Dom ogród spokojna okolica, osiedle 114m2

    Nekla

    • 600 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mały domek wolnostojący na działce 700m2
    1 / 19
    Mały domek wolnostojący na działce 700m2

    Gulczewko

    • 210 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę dom 130m2, 6 pokoi, media, umeblowane k/ Wrześni

    Gutowo Wielkie

    • 3 500 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom w spokojnej okolicy pod Wrześnią w miejscowości Gutowo Wielkie. Dom składa się z 6 pokojów oraz kuchni i łazienki o łącznej powierzchni 130m2. Budynek zaopatrzony w m...

  • Sprzedam działkę w Obłaczkowie pow. 2167m2

    Obłaczkowo

    • 360 000 zł cena
    • 2 167 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę nr 97/1 w gminie Obłaczkowo o powierzchni 2167m2. Teren ogrodzony, posiada warunki zabudowy dla dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej o wysokości do 9m. Działka...

  • Dom Rataje

    Rataje

    • 120 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż część domu w Ratajach, gmina Chodzież W skład nieruchomości na sprzedaż wchodzą: 1/3 budynku mieszkalnego tj. całe poddasze o powierzchni użytkow...

  • 1 / 4
    ?Sprzedam Pilnie Mieszkanie po remoncie ?

    Kołaczkowo

    • 120 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po remoncie nowy piec co nowa elektryka hydraulika centralne ogrzewanie nowy komin rynny ocieplone styropianem tynk szlachetny okna pcv panele podłogowe płytki, murowana...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działki budowlane Barczyzna

    Barczyzna

    • 110 000 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży 8 działek położonych w miejscowości Barczyzna gm. Nekla , vis-a-vis Hotelu Barczyzna Media: woda, prąd i gaz są w drodze głównej, do zakupu każdej działki...

  • Mieszkanie w okolice Wrzesni, Goniczki

    Goniczki

    • 137 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Goniczki usytuowane są pare kilometrów od Wrzesni, niedaleko drogi 92. Mieszkanie (55m²) składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju i położona pod nią piwnica (22m²)...

  • Dom Jelitowo

    Jelitowo

    • 4 300 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 5 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Do sprzedania zespół parkowo-dworski, świetnie skomunikowany (60km od Poznania), w skład którego wchodzą: dwór (z drugiej poł. XIX w, 700 mkw), gościniec (148mkw), stajnia park ze...

  • ziemia rolna 2,15 ha lub pod AG
    ziemia rolna 2,15 ha lub pod AG

    Otoczna

    • 370 000 zł cena
    • 21 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ziemia rolna 2,15 ha, III a, obecnie uprawiana rolniczo, może być pod AG nr geodezyjny 85/7

  • Mieszkanie w bloku
    Mieszkanie w bloku

    Strzałkowo

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam mieszkanie pow. 48,30 m2 zlokalizowane w Wólce . Obok droga (92) , blisko Strzałkowo , Słupca oraz Września . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze . Posiada 2 pokoje , ku...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Perze gm. Słupca- działka inwestycyjna/ komercyjna - 1,1444
    1 / 7
    Perze gm. Słupca- działka inwestycyjna/ komercyjna - 1,1444

    Cienin-Perze

    • 199 000 zł cena
    • 11 444 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Perze gm. Słupca- działka inwestycyjna/ komercyjna - 1,1444 Lokalizacja - Perze gm. Słupca Cena - 199 000 PLN Powierzchnia - 11444 m2 Cena za m2 - 17,39 zł Charakterystyka prz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pawłowice

    • 2 574 999 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 7 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 890 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • UNIKATOWY DOM ZE WSPANIAŁĄ, OGROMNĄ DZIAŁKĄ 2,54 HA TUŻ PRZY LESI...

    Kadziak

    • 1 700 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UNIKATOWY DOM ZE WSPANIAŁĄ, OGROMNĄ DZIAŁKĄ 2,54 HA TUŻ PRZY LESIE Z WŁASNYM STAWEM| SAUNA| GARAŻ DWUSTANOWISKOWY| DOM GOTOWY DO WPROWADZENIA| KADZIAK KOŁO JAROCINA| NOWE STAND...

  • Dom Sprzedaż, Jarocin (gw) Kadziak

    Kadziak

    • 1 700 000 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 4 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom na sprzedaż, Jarocin (gw), Kadziak

    Kadziak

    • 1 700 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Wacławów gm. Lądek - działka inwestycyjna/ komercyjna
    1 / 16
    Wacławów gm. Lądek - działka inwestycyjna/ komercyjna

    Wacławów

    • 256 500 zł cena
    • 17 100 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną, idealną pod różnorodne przedsięwzięcia. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji w miejscowość Wacławów gm. Lądek, z łatwym...

  • Dom blisko lasu i jeziora - Skubarczewo gm.Orchowo
    1 / 16
    Dom blisko lasu i jeziora - Skubarczewo gm.Orchowo

    Skubarczewo

    • 499 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 2 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 209,45 m2. Dom pobudowany w technologii tradycyjnej murowanej w...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną

    Spławie

    • 100 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o areale 1,86 ha widoczną na zdjęciach położoną w Myśliborskich Holendrach ,więcej informacji priw lub [tel]

  • Działka budowlana 2290 m² – Kolonia Sługocin, gm. Lądek
    1 / 7
    Działka budowlana 2290 m² – Kolonia Sługocin, gm. Lądek

    Sługocin-Kolonia

    • 100 000 zł cena
    • 2 290 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Działka budowlana 2290 m² – Kolonia Sługocin, gm. Lądek Powierzchnia: 2290 m² Numer działki: 63/4 Cena: 45 zł m2 ⸻ Lokalizacja Działka znajduje się w miejscowości...

  • Działka budowlana 1169m2 Spławie gmina Golina
    1 / 3
    Działka budowlana 1169m2 Spławie gmina Golina

    Spławie

    • 129 000 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Spławie, gmina Golina, powiat koniński. Wydane prawomocne warunki zabudowy pozwalają na budowę budynku mieszkalnego jedn...

  • Sprzedam działkę przy DK 92 – Spławie k. Konina
    1 / 2
    Sprzedam działkę przy DK 92 – Spławie k. Konina

    Spławie

    • 180 000 zł cena
    • 2 985 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę bezpośrednio przy drodze krajowej 92 w miejscowości Spławie, gm. Golina, o powierzchni 29,85a (ok 51 m szerokości i ok 57m długości). Ze względu na usytuowanie i l...

  • Atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Ostrowickim
    1 / 7
    Atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Ostrowickim

    Bieślin

    • 145 800 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Ostrowickim. Piękna, spokojna okolica, 100m od jeziora, 50m od lasu. Obszar Natura 2000. 10km do Skorzęcina 7km do Trzemeszna 20km do Gni...

  • Na sprzedaż dom w Ostrowitem.
    1 / 12
    Na sprzedaż dom w Ostrowitem.

    Ostrowite

    • 315 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 1 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przestronnego domu z dala od zgiełku miasta, ale z dobrym dostępem do infrastruktury? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem...

  • Wola Koszucka-Parcele, gm. Słupca
    1 / 12
    Wola Koszucka-Parcele, gm. Słupca

    Wola Koszucka

    • 555 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość – Wola Koszucka-Parcele, gm. Słupca Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej miejscowości Wola Koszucka-Parcele, w gminie...

  • ️Działka rolna z lasem i przeznaczeniem inwestycyjnym (PU)
    1 / 4
    ️Działka rolna z lasem i przeznaczeniem inwestycyjnym (PU)

    Lądek

    • 110 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 110 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ️Działka rolna z lasem i przeznaczeniem inwestycyjnym (PU) Powierzchnia: ok. 1,2 ha Rodzaj gruntu: działka rolna z fragmentem lasu (~0,55 ha) Numer działki: 324, nr ewidencyjny [te...

  • Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat
    1 / 2
    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat

    Kosewo

    • 120 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat Słupecki Rodzaj gruntu: rolny – rekreacyjny Cena: 120 zł/m² (do niewielkiej negocjacji) Forma: sprzedaż lub dzierżawa d...

  • SPRZEDAŻ MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite
    1 / 10
    SPRZEDAŻ MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite

    Mieczownica

    • 275 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite Adres: Mieczownica 21A/6, 62-402 Mieczownica, Gmina Ostrowite, powiat słupecki, woj. wielkopolskie Cena: 275 000 zł – d...

  • Sprzedam budynek usługowy z działką
    1 / 8
    Sprzedam budynek usługowy z działką

    Spławie

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę uslugowa 40 ar na dzialce budynek gospodarczy przy drodze krajowej 92 do autostrady A2 6 km do Konina 10 km wszystkie media .gaz zemny

  • OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI
    1 / 2
    OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI

    Kochowo

    • 16 999 000 zł cena
    • 170 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI – KOCHOWO II Lokalizacja: Kochowo II, powiat słupecki, gmina Słupca Obręb geodezyjny: Kochowo Numery działek: 75/8, 185/1, 1...

  • Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim
    1 / 4
    Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim

    Kosewo

    • 125 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka nr 19/36 w miejscowości Kosewo, gmina Ostrowite. Atrakcyjna lokalizacja pomiędzy Jeziorem Powidzkim a Jeziorem Kosewskim. Działka objęta planem zagospodarowania...

  • Naprusewo– Dom w sąsiedztwie jeziora i lasów

    Naprusewo

    • 950 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Naprusewo– Dom w sąsiedztwie jeziora i lasów
    1 / 16
    Naprusewo– Dom w sąsiedztwie jeziora i lasów

    Naprusewo

    • 950 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 6 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 3565 m2 zlokalizowaną w gminie Ostrowite, zabudowaną budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 150,70 m2, blaszanym garażem oraz wiatą z...

  • NAJTANIEJ nowe mieszkania - ostatnie dostępne -PAWŁOWICE
    1 / 13
    NAJTANIEJ nowe mieszkania - ostatnie dostępne -PAWŁOWICE

    Pawłowice

    • 247 457 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pawłowice - (11km od Leszna) 18 NOWYCH lokali mieszkalnych --- pozostało 5 DOSTĘPNYCH >> CENA : 5.300 zł brutto / 1m2 oraz 5.800zł brutto / 1m2+ piwnice, ogródki, miejsca parkingow...

  • Lokal mieszkalny
    1 / 16
    Lokal mieszkalny

    Pawłowice

    • 480 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokal mieszkalny z osobnym wejściem na posesje w Pawłowicach przy ulicy Mielżyńskich. Podwórek o powierzchni 65 m2. Garaż i pomieszczenie gospodarcze. Dwa wejścia do mieszkania. Po...

  • NA WYNAJEM LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY
    1 / 10
    NA WYNAJEM LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY

    Giewartów

    • 22 695 zł cena
    • 463 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    OFERTA WYNAJMU LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY** ? Giewartów, ul. Lotników Polskich 1A Gmina Ostrowite | Powiat słupecki ⸻ OPIS NIERUCHOMOŚCI Do wynajęcia lokal usługowo-przemysłowy o ł...

  • Grunt rolny z linia brzegowa jeziora Kosewskiego
    1 / 5
    Grunt rolny z linia brzegowa jeziora Kosewskiego

    Kosewo

    • 4 250 000 zł cena
    • 64 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż grunty rolne o łącznej powierzchni 6,4 hektara, położone w malowniczej okolicy z bezpośrednim dostępem do jeziora Kosewskiego. Nieruchomość posiada aż 120 metrów linii...

  • Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem Powidzkim
    1 / 16
    Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem Powidzkim

    Kosewo

    • 450 000 zł cena
    • 4 464 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem Powidzkim w Kosewie .Salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie łazienka z prysznicem duży ganek i wiata garażowa możliwość postawienia drugieg...

  • Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.

    Jaroszyn

    • 184 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Jaroszyn - 1202 m2Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi oraz doma...

  • Działka budowlana Dąbcze/Nowa Wieś
    1 / 2
    Działka budowlana Dąbcze/Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 239 900 zł cena
    • 748 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 748m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 22x34m. Działka zlokalizowana w przy kameralnej ulicy, na pograniczu miejscowości Nowa Wieś/Dą...