• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wrześnią

(53)
  • Działka budowlana Wierzyce gm. Łubowo, Wierzyce
    Działka budowlana Wierzyce gm. Łubowo, Wierzyce

    Wierzyce

    • 260 000 zł cena
    • 2 265 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Wierzyce położonej przy ekspresowej drodze S5. Bardzo szybki dojazd m.in. do: - Gniezna (ok 15min), - Kostrzyna (ok 10min),...

  • Dom Miłosław,
    Dom Miłosław,

    Miłosław

    • 750 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 2 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej położonej w samym centrum Miłosławia przy ulicy Wrze...

  • Dom Pyzdry

    Pyzdry

    • 1 400 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta! Dom na sprzedaż - Pyzdry, centrum miasta Szukasz domu, który łączy komfort, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Ta nieruchomość w samym sercu Pyz...

  • Lokal do wynajęcia pod sklepy itp
    1 / 16
    Lokal do wynajęcia pod sklepy itp

    Witkowo

    • 26 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA WYNAJMU LOKALU – WITKOWO, UL. NOWA 2A Lokalizacja: ul. Nowa 2a, Witkowo (ścisłe centrum) Powierzchnia użytkowa: ok. 530 m² Parking: ponad 40 miejsc postojowych (w tym nie...

  • piękny dom z 2013r. 154 m2- Strzałkowo
    1 / 16
    piękny dom z 2013r. 154 m2- Strzałkowo

    Strzałkowo

    • 799 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA SPRZEDAŻY DOMU Strzałkowo, ul. Paruszewska Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy z możliwością adaptacji poddasza, położony na dużej, zielonej działce w spo...

  • Smart Home + biuro + garaż | 346 m²
    1 / 16
    Smart Home + biuro + garaż | 346 m²

    Kołaczkowo

    • 1 089 000 zł cena
    • 346 m2 powierzchnia
    • 3 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy, energooszczędny dom z osobnym biurem – Kołaczkowo Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Kołaczkowo – komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 216 m² z oso...

  • Działka ROD, Witkowo
    1 / 11
    Działka ROD, Witkowo

    Witkowo

    • 65 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam do sprzedania działka ROD w Witkowie, przy ul. Dworcowej. Zabudowana:domek kempingowy, obudowany tarasem, narzędziówka, kompostownik, domek dla dzieci z możliwością podpięcia...

  • Sprzedam działkę w Obłaczkowie pow. 2167m2
    1 / 6
    Sprzedam działkę w Obłaczkowie pow. 2167m2

    Obłaczkowo

    • 350 000 zł cena
    • 2 167 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę nr 97/1 w gminie Obłaczkowo o powierzchni 2167m2. Teren ogrodzony, posiada warunki zabudowy dla dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej o wysokości do 9m. Działka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom i 2 budynki gospodarcze, 5 km od Wrześni
    1 / 10
    Dom i 2 budynki gospodarcze, 5 km od Wrześni

    Chocicza Wielka

    • 640 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w spokojnej okolicy, 5 km od Wrześni. Na działce znajduje się budynek mieszkalny (3 pokoje, kuchnia, łazienka) z możliwością adaptacji...

  • Działka budowlana
    1 / 16
    Działka budowlana

    Nekla

    • 520 000 zł cena
    • 4 041 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nekielka, ul. Konwaliowa, powiat Września. Prostokątna narożna działka budowlana 4041 m2 ze zgodą podziału na dwie. Dostęp do działki z trzech stron, pięknie położona wśród lasó...

  • Dom Witkowo Kwiatowa, Kwiatowa
    1 / 15
    Dom Witkowo Kwiatowa, Kwiatowa

    Witkowo

    • 319 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 1 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TERAZ JESZCZE NIŻSZA CENA! Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą i atrakcyjną nieruchomość, jaką jest 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony w...

  • sprzedam mieszkanie, bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie, bezczynszowe

    Strzałkowo

    • 180 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie BEZCZYNSZOWE / w bloku niskim jedno pietrowym .33m2 , pietro 1 cena 180.000tys. [do malej negocjacji] oferta prywatna .Jeden wlasciciel .Komfortowe po remonci...

  • Sprzedam lub zamienię mieszkanie okol.Wrześni
    Sprzedam lub zamienię mieszkanie okol.Wrześni

    Białężyce

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam lub zamienię mieszkanie do remontu z działką 2 Ary.Do mieszkania jest również góra,drugi poziom do zagospodarowania ok.30 m.kw.

  • Dom Cielimowo gm. Niechanowo Cielimowo, Sosnowa
    1 / 12
    Dom Cielimowo gm. Niechanowo Cielimowo, Sosnowa

    Cielimowo

    • 568 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny 1-piętrowy, częściowo podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 573 m2, położony w Cielimowie, w stars...

  • Dom przy parku Gulczewo 8min od Wrześni Września klima
    1 / 8
    Dom przy parku Gulczewo 8min od Wrześni Września klima

    Gulczewo

    • 429 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Proszę o kontakt TYLKO telefoniczny z właścicielem nieruchomości! Dom przylegający do parku, boisko, plac zabaw, siłownia, klimatyzacja. Dom z niebanalną elewacją z gnejsu i kami...

  • Budynek z działką Pyzdry ***ZAMIANA***
    1 / 2
    Budynek z działką Pyzdry ***ZAMIANA***

    Pyzdry

    • 85 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 1 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ***Opcja zamiany na auto lub inną propozycję***.Sprzedam budynek o powierzchni użytkowej 57m kwadratowych wraz z działką w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 0,01811 ha.Budynek d...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – WÓLKA k. STRZAŁKOWA
    1 / 5
    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – WÓLKA k. STRZAŁKOWA

    Strzałkowo

    • 129 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – WÓLKA k. STRZAŁKOWA Atrakcyjna lokalizacja | Media w drodze | Garaże w budowie | Linia gazowa przy działce Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18,33 a...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Sokołowo

    Sokołowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 457 m2 powierzchnia
    • 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ PO OBNIŻONEJ CENIE Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowa...

  • Oferta sprzedaży – działka nr 652/6 Witkowo 8 ar ul Wodociąg
    1 / 5
    Oferta sprzedaży – działka nr 652/6 Witkowo 8 ar ul Wodociąg

    Witkowo

    • 129 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży – działka nr 652/6 Witkowo Kameralna działka budowlana w Witkowie – 8 ar, wjazd od drogi wewnętrznej Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 ar położona w mi...

  • Strzałkowo ul. Górna - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 15
    Strzałkowo ul. Górna - mieszkanie na sprzedaż

    Strzałkowo

    • 389 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż MIESZKANIE Z BALKONEM W STRZAŁKOWIE UL. GÓRNA znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku 2-piętrowym. Lokal posiada 3 pokoje, dużą kuchnię, łazienkę, odrębne...