• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
  • Wólka Zamojska
  • Siedlce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Bałuty Julianów,
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Bałuty Julianów,

    Łódź

    • 579 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy 4-pokojowy apartament położony na parterze willi z lat '40-tych XX-go wieku, w atrakcyjnej dzielnicy - Julianów, nieopodal przepięknego Parku Julianowskiego, ze świe...

  • Reprezentacyjny Apartament w łódzkiej Kamienicy
    Reprezentacyjny Apartament w łódzkiej Kamienicy

    Łódź

    • 1 210 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 7 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż piękny, przestronny apartament, w kamienicy przy ul. Narutowicza 42 tuż obok Filharmonii Łódzkiej, bu...

  • Obywatelska 67, Górna, jasna kawalerka
    1 / 9
    Obywatelska 67, Górna, jasna kawalerka

    Łódź

    • 750 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przyjazna dla zwierząt, z balkonem przy ul. Obywatelskiej 67 w Łodzi. Nieruchomość: Jednopokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem...

  • M4 55 m² ul. Lutomierska | balkon+komórka | parking
    1 / 12
    M4 55 m² ul. Lutomierska | balkon+komórka | parking

    Łódź

    • 470 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Do sprzedaży nowocześnie umeblowane, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 54.66 m² w bardzo atrakcyjnej lokalizacji nieopodal manufaktury; dostępne liczne...

  • kawalerka z c. o przy Akademii Sztuk Pięknych
    1 / 5
    kawalerka z c. o przy Akademii Sztuk Pięknych

    Łódź

    • 168 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kamienica po rewitalizacji z ogrzewaniem i ciepłą wodą z sieci miejskiej. Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 15,93m2,położoną na 1.piętrze w kamienicy po rewitalizacji. S...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Pabianice

    • 339 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do odnowienia lub nie wielkiego remontu . W pokojach parkiet , kuchnia i przedpokuj płytki pcv , łazienka wanna dla seniora w zabudowie .Osiedle jest spokojne dużo ziele...

  • Sprzedam Box handlowy na Rynku Bałuckim w Łodzi
    1 / 2
    Sprzedam Box handlowy na Rynku Bałuckim w Łodzi

    Łódź

    • 40 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam boks handlowy na Rynku Bałuckim - cześć spożywczo-przemysłowa, sektor A, numer 189. Lokal jest usytuowany w dobrej i ruchliwej alejce. W hali sprzedażowej jest monitorin...

  • Narutowicza 41, kawalerka z balkonem, blisko UŁ
    1 / 3
    Narutowicza 41, kawalerka z balkonem, blisko UŁ

    Łódź

    • 1 030 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia w pełni odnowiona kawalerka z balkonem w kamienicy z własnym podwórzem przy ul. Narutowicza 41 w Łodzi, blisko Manufaktury, ul. Piotrkowskiej oraz Uniwers...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Parter | 2 pokoje | Rozkład | Górna Kurak
    1 / 13
    Parter | 2 pokoje | Rozkład | Górna Kurak

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 37,55 m², położonego na parterze niskiego bloku przy ulicy Kosmonautów. Idealne miejsce dla osób ceniący...

  • Krucza 24, Górna, komfortowa i przytulna kawalerka
    1 / 8
    Krucza 24, Górna, komfortowa i przytulna kawalerka

    Łódź

    • 1 350 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia wyremontowana kawalerka przy ul. Kruczej 24 - idealne dla singla, pary lub dwóch osób, ceniących bliskość centrum i spokój osiedla. Nieruchomość: Mieszk...

  • Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2
    1 / 10
    Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2

    Wandalin

    • 685 000 zł cena
    • 5 040 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO BEZ PROWIZJI --------POZWOLENIE NA BUDOWE 3- DOMÓW -2 DOMY POW 70 m2 - oraz Dom o pow 80.2 pow mieszkalnej + garaż w bryle o pow 25 m2 .POZWOLENIE NA BUDOWĘ ...ZŁĄC...

  • Śmigłego 7, Widzew, 2 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Śmigłego 7, Widzew, 2 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 830 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Śmigłego 7 w Łodzi (Widzew), z pięknym widokiem na Księży Młyn, Manhattan i centrum miasta, idealne dla pary lu...

  • 1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • Mieszkanie na sprzedaż 62 m2,  4 pokoje, 3 piętro
    Mieszkanie na sprzedaż 62 m2, 4 pokoje, 3 piętro

    Pabianice

    • 379 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż duże, czteropokojowe mieszkanie z oknami na dwóch przeciwległych elewacjach (dobre przewietrzanie). Mieszkanie słoneczne ( okna na elewacji północno-wschodniej oraz po...

  • Twój prywatny terminal. Odprawa zakończona
    Twój prywatny terminal. Odprawa zakończona

    Łódź

    • 629 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapach świeżej kawy o poranku wypełnia Twój osobisty, domowy lounge. Jasne wnętrza przełamane ciepłem drewna tworzą idealnie wyważoną przestrzeń. Szklane tafle i gładkie powierzchn...

  • Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!
    1 / 16
    Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja Inwestycyjna w Łodzi – Działka 2576 m2 z Możliwością Podziału! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym...

  • Życie na szczycie. Design, luksus i taras 47 m²
    1 / 6
    Życie na szczycie. Design, luksus i taras 47 m²

    Łódź

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Podniebny lounge i 47 metrów wolności Wyobraź sobie poranek, w którym granica między salonem a horyzontem po prostu znika. To nie jest zwykłe mieszkanie, lecz prywatna enklawa zaw...

  • M3 Górna- mieszkanie z potencjałem
    1 / 12
    M3 Górna- mieszkanie z potencjałem

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie z potencjałem – dla tych, co nie boją się wyzwań! Lokalizacja: ul. Walerego Przyborowskiego , Łódź Piętro: 4 (ostatnie, bez windy – darmowy fitness gwarantowany!)...

  • Lokal Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom z działką położona w w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Rzgów. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 91. Transport publiczny obsługują łódzkie MPK (li...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Dąbrowa ul. Umińskiego

    Łódź » Górna » ul. Umińskiego

    • 399 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, składającego się z 2-pokoi o powierzchni 40,52m2, usytuowanego na 2-gim piętrze w odnowionym bloku przy ul....