• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowina
  • Maliniak
  • Koszanowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowem

(474)
  • Dom Koszyce Małe ul. Brzozowa

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 1 699 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Przestronny dom z ogrodem i wyjściem do lasu oraz labiryntem krzewów w Koszycach Małych !!! Pragniemy zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miej...

  • Działka budowlana Łęg Tarnowski gm. Żabno
    1 / 6
    Działka budowlana Łęg Tarnowski gm. Żabno

    Łęg Tarnowski

    • 72 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 0,0860 ha położoną w miejscowości Łęg Tarnowski przy ulicy Kolejowej. Z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu wg projektu JASKÓŁKA 2 z garaż...

  • Dom Piotrkowice

    Piotrkowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 532 m2 powierzchnia
    • 2 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom w Piotrkowicach komfort, natura i prestiż . Zapraszam do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej na malowniczym wzgórzu w Piotrkowicach, w otoczeniu...

  • 1 / 3
    Działka Szarwark

    Szarwark

    • 18 500 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE NA POGRANICZU MIEJSCOWOŚCI SZARWARK I LUSZOWICE - GMINA DABROWA TARNOWSKA. Oferujemy do sprzedaży dwie działki rolne porośnięte samosiejkami o łącznej p...

  • Działka mieszkaniowo usługowa w Koszycach Małych

    Koszyce Małe

    • 45 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przestawiany do sprzedaży działkę położoną w Koszycach Małych objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Powierzchnia nieruchomości to 0,04 ha w kształcie trójkąta o...

  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska Bagienica ul. Brata Alberta

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Brata Alberta

    • 400 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 4 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM I MIEJSCEM PARKINGOWYM - DĄBROWA TARNOWSKA, UL. ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO. Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe m...

  • Działka Sukmanie

    Sukmanie

    • 125 000 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania grunt o powierzchni ponad 30 arów, położony w terenie widokowym, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka obecnie w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Dostę...

  • Działka rolna Wola Lubecka gm. Ryglice
    1 / 15
    Działka rolna Wola Lubecka gm. Ryglice

    Wola Lubecka

    • 189 000 zł cena
    • 47 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 4,79 ha z możliwością uzyskania WZ Do sprzedaży przedstawiamy działkę położoną w miejscowości Wola Lubecka, gmina Ryglice, powiat tarnowski o łącznej powierzchni 4,79 ha. D...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolno-budowlana Machowa gm. Pilzno
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Machowa gm. Pilzno

    Machowa

    • 129 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka pod zabudowę jednorodzinną Machowa, gmina Pilzno Do sprzedaży przedstawiamy działkę pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni 0.19 ha, składająca się z dwóch numerów...

  • Dom Zbylitowska Góra rynek pierwotny ul. Zbylitowskich

    Zbylitowska Góra » ul. Zbylitowskich

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowa inwestycja w Zbylitowskiej Górze. Ostatnie wolne segmenty !!! Do sprzedaży bliźniak 4 lokalowy, mieszkania o powierzchni 56m2 (segmenty zewnętrzne), 53m2 segmenty wewnęt...

  • Dom Zgłobice gm. Tarnów, Zgłobicka
    1 / 15
    Dom Zgłobice gm. Tarnów, Zgłobicka

    Zgłobice

    • 299 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 1 503 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach miasta Tarnowa Na sprzedaż prezentujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na obrzeżach Tarnowa...

  • Działka rolno-budowlana Trzemesna gm. Tuchów
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Trzemesna gm. Tuchów

    Trzemesna

    • 79 000 zł cena
    • 5 374 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna w gminie Tuchów Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną indywidualną położoną w miejscowości Trzemesna w gminie Tuchów. Działka skła...

  • Osiedle ,,Kaszmirowe Tarasy" , Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 487 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle Kaszmirowe Tarasy - zaprojektowane dla Ciebie i Twojej rodziny. Ten ekskluzywny kompleks dwupoziomowych apartamentów zlokalizowany jest w malowniczej i dobrze rozwiniętej m...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pleśna

    • 780 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 4 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka rolno-budowlana bez prowizji od kupującego

    Wojnicz » ul. Kingi

    • 225 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę rolno-budowlana o powierzchni 29 arów. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy w Wojniczu. Działka położona przy ulicy Św. Kingi i charakteryzuje się...

  • Dom wraz z działkami na sprzedaż!

    Żelazówka

    • 978 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom wraz z działkami w miejscowości Żelazówka. Dom ma powierzchnię 200 m², co zapewnia przestrzeń zarówno do codziennego życia, jak i do komfortowego wypoc...

  • Na sprzedaż dom z dużym garażem!

    Żelazówka

    • 824 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Żelazówka. Nieruchomość oferuje powierzchnię 200 m², co zapewnia przestrzeń zarówno do codziennego życia, jak i do komfortowego wypoczy...

  • Działka budowlana 8 ar+ 1,37 h rolna !!

    Dąbrówka Tuchowska

    • 199 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy do sprzedaży dużą działkę budowlano rolną na peryferiach Tuchowa o powierzchni 1, 47 ha, położona w miejscowości Dąbrówka Tuchowska.Budowlana 8 ar.Dojazd z drogi asfal...

  • Działka Milówka

    Milówka

    • 120 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Jeśli marzysz o domku w lesie to mogę spełnić Twoje marzenie. Na sprzedaż działka w otoczeniu drzew dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą. Lokalizacja: Milówka, gm. Wojnic...

  • Wyjątkowy dom 146 m2 na nowym Osiedlu!

    Laskówka Chorąska

    • 420 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

       Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe parterowe domy na osiedlu w miejscowości Laskówka-Chorąska. To ogłoszenie dotyczy domu o powierzchni 146,45 m2 na 7,4 aro...