• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krzewsk
  • Średnie Wielkie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowem

(474)
  • Działka Morzychna

    Morzychna

    • 48 920 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA PRZEDMIEŚCIACH DĄBROWY TARNOWSKIEJ - OK.800M DO ULICY ŻABIEŃSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzielone działki budowlane w miejscowości Mo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Zgłobice » ul. Borki

    • 2 300 000 zł cena
    • 264 m2 powierzchnia
    • 8 713 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Pleśna

    • 780 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pleśna

    • 1 049 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wierzchosławice

    • 299 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żabno
    1 / 15
    Dom Żabno

    Żabno

    • 610 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom położony w Żabnie. Funkcjonalny dom budowany w latach 80-tych, o powierzchni użytkowej ok 93 m2 położony na działce o powierzchni 0,0440 ha....

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Niedomice

    • 825 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Wróblowice

    • 295 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pleśna

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Koszyce Małe

    • 699 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 548 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Wierzchosławice

    • 160 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Pawęzów

    • 645 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Skrzyszów

    • 380 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszyce Wielkie

    • 382 250 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Działka Łowczówek

    Łowczówek

    • 125 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowe działki w gm. Pleśna, blisko centrum. Do sprzedaży dwie działki budowlane w miejscowości Łowczówek gm Pleśna, o powierzchni 1400 i 1500m2, 1800m2, z własną drogą wydzie...

  • Działka Łowczówek

    Łowczówek

    • 115 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Pleśna

    Pleśna

    • 189 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedamy działkę o powierzchni 31arów, w gminnym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, zabudowę zagrodową, 2% terenu stan...

  • Dom Skrzyszów Pogórska Wola

    Skrzyszów

    • 1 100 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA GODNA POLECENIA - DOM Z POTENCJAŁEM MIESZKANIOWYM I INWESTYCYJNYM W GMINIE SKRZYSZÓW - OK.12KM DO CENTRUM TARNOWA. Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom jednoro...

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Koszyce Małe

    • 540 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 5 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dwie Działki
    1 / 4
    Sprzedam dwie Działki

    Smyków

    • 401 800 zł cena
    • 11 480 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki Budowlane o łącznej powierzchni 11.480m² uzbrojone (Gaz,Woda,Prąnd) w Smykowie, Małopolskie. Działka powierzchnia 5.681m² za 198.835zł Działka powierzchnia 5...