działka na sprzedaż
25 sty 2025

Działka Lichwin

woj. Małopolskie pow. tarnowski gm. tarnowski
Dodane 1 rok temu, Sobota, 25 styczeń 2025 01:20
99 900 zł 1 750 m2
99 900 zł 1 750 m2 58 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 750 m2
Cena za metr 58 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36972698

Opis

Widokowa działka w Lichwinie gm. Pleśna blisko lasu z widokiem na góry.

Jeżeli szukasz działki z pięknym widokiem i przede wszystkim w spokojnej okolicy to ta działka jest idealna dla Ciebie!!!

Do sprzedaży pozostała ostatnia działka budowlana w miejscowości Lichwin gm. Pleśna, o powierzchni 1750m2 z drogą wydzieloną o szerokości 5m. Działka widokowa, w ładną pogodę z działek widać tatry.
W bliskim sąsiedztwie lasu.

Prąd na działce, pozostałe media znajdują się bezpośrednio po sąsiedzku.

Cena działki 1750m2 - 99.900 pln

Działka 1468m2 (Rezerwacja)

Oferta na wyłączność, tylko u nas!!!

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

Mirosław Konieczny
tel: Pokaż numer telefonu
Od A do Z Nieruchomości
ul. Krakowska 17, Tarnów

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 704
  • Data aktualizacji: 2025-03-15
  • ID ogłoszenia: K36972698
  • Źródło: Od A do Z Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Lichwin, cena: od 84 915 do 114 885 zł, powierzchnia: od 1488 do 2013 m2
OA
Od A do Z Nieruchomości Biuro nieruchomości · 96 ogłoszeń

Od A do Z Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika