• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sycowem

(80)
  • Działka inwestycyjno-budowlana przy trasie!!!

    Ostrowina

    • 1 584 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej przy trasie Oleśnica - Ostrów WielkopolskiDziałka z ogromnym potencjałem.1. Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolami 2.U, 3.U, 8...

  • Piękny, wykończony, idealny dla Rodziny

    Twardogóra

    • 890 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 5 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu domu w miejscowości Twardogóra.Dom o powierzchni użytkowej 176,66 m2 położony na 30 arowej działce. Budynek wolnostojący, częściowo podpiwniczony, parterowy z u...

  • Działka w cichej okolicy z dużym potencjałem

    Sądrożyce

    • 350 000 zł cena
    • 5 324 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować 3 działki budowlane, tworzące jedną wspólną działkę o łącznej powierzchni 5324 m² (działki nr.: 51/8, 51/7, 51/4). Działka zlokalizowana w spokojnej i ci...

  • Dom w spokojnej okolicy - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 11
    Dom w spokojnej okolicy - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 740 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się ofertą domu mieszkalnego wraz z dużą działką położonego w gminie Babiak. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 130 m2 w...

  • Dom szeregowiec
    1 / 17
    Dom szeregowiec

    Międzybórz

    • 199 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż-3 pokoje Wiosny Ludów
    1 / 15
    Mieszkanie na sprzedaż-3 pokoje Wiosny Ludów

    Kępno

    • 380 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kępno

    • 344 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kępno

    • 303 100 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 414 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 559 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 2 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    United Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Bralin

    • 299 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Willa
    1 / 12
    Mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Willa

    Kępno

    • 420 906 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 2 500 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rojów

    • 1 190 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom dom na sprzedaż - blisko do jeziora!
    1 / 12
    Dom dom na sprzedaż - blisko do jeziora!

    Kobyla Góra

    • 790 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrzeszów

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 1 800 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kępno

    • 199 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Stella Wilczyńska NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 490 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kępno

    • 332 856 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości