• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sulejówek +20 km
  • Folusz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sycowem

(80)
  • Dom na sprzedaż w Poniatowicach o pow.125m2 na dużej działce
    1 / 12
    Dom na sprzedaż w Poniatowicach o pow.125m2 na dużej działce

    Poniatowice

    • 897 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 176 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu parterowego nowoczesnego z garażem o powierzchni 125,29 m² na pięknej dużej działce o pow.1500m2 w miejscowości Poniatowice. Św...

  • Dom Dziadowa Kłoda ul. Cicha

    Dziadowa Kłoda » ul. Cicha

    • 1 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dziadowa Kłoda Oferujemy dużą działkę z domem na której można wybudować drugi dom lub podzielić na dwie niezależne działki. Jeśli planujesz zakup nowego domu, ranczo lu...

  • Kamienica: mieszkania, 2 lokale usługowe, 3 garaże
    1 / 16
    Kamienica: mieszkania, 2 lokale usługowe, 3 garaże

    Ostrzeszów

    • 1 100 000 zł cena
    • 416 m2 powierzchnia
    • 2 645 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż kamienica mieszkalno-usługowa, z mieszkaniami, lokalami i poddaszem do adaptacji, w samym centrum Ostrzeszowa, prz...

  • Działka rolna
    1 / 4
    Działka rolna

    Sośnie

    • 2 050 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam na sprzedaż działkę rolną łąka ciekawie zlokalizowana przy drodze asfaltowej, przy lesie. W razie pytań proszę dzwonić. 576*653*404

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Sośnie

    • 105 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż działkę budowlaną w centrum Sośni więcej informacji udzielę telefonicznie. 576*653*404

  • Dom Ślizów ul. Sycowska

    Ślizów » ul. Sycowska

    • 1 590 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 8 689 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Przestronny, nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem 3000 m w Ślizowie, tylko 5 minut od Sycowa! Zachwycający dom w spokojnej okolicy, idealny dla rodziny oraz osób po...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 54m² BEZCZYNSZOWE+OGRÓD+GARAŻ
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe 54m² BEZCZYNSZOWE+OGRÓD+GARAŻ

    Ostrzeszów

    • 295 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży atrakcyjne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 54 m², znajdujące się w spokojnej okolicy, przy ul. Wiejskiej w Ostrzeszowie. Lokal składa się z 3 jasny...

  • działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 3
    działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 50 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 998 m², zlokalizowana 350m od jeziora w malowniczej miejscowości Brzezie, w gminie Babiak. To doskonała propozycja dla osób szukających...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Okazja - ostatni segment z miejscem postojowym

    Poniatowice

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż mieszkania w nowym budynku dwulokalowym, położone we wsi Poniatowice , około 10 km od Oleśnicy - trasa na Warszawę . W okolicy zjazd na S8 z wygodnym dojazdem do Wrocł...

  • Sprzedam gospodarstwo pod lasem
    1 / 16
    Sprzedam gospodarstwo pod lasem

    Łazisko

    • 1 200 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 7 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom mieszkalny 156,8 m2 oraz domek ogrodnika 101,8m2 na działce 4207m2 pod lasem w małej osadzie 60km od Wroclawia i 10km od Twardogóry. Dojazd asfalt pod sam Dom.Media to woda z w...

  • Cisza blisko miasta, działka 12 arów, Twardogóra

    Sądrożyce

    • 169 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca, gdzie po otwarciu okna słyszysz szum lasu, śpiew ptaków, a nie przejeżdżające auta- ta oferta jest dla Ciebie. Działka położona jest w drugiej linii zabudowy...

  • Przestrzeń i spokój - 3 hektary oazy dla Ciebie

    Sądrożyce

    • 2 070 000 zł cena
    • 30 018 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować jedyną w swoim rodzaju dużą działkę o powierzchni 3 hektarów, która zlokalizowana jest w spokojnej i cichej miejscowości Sądrożyce, gmina Twardogóra. Odk...

  • Mieszkaj, część wynajmij i spłacaj kredyt

    Goszcz

    • 960 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą domu, składającego się z części mieszkalnej, a także z części usługowej (na parterze).Mieszkanie na górze składa się z:- przestronneg...

  • Unikatowy dom z klimatyzacją i fotowoltaiką

    Twardogóra

    • 999 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 5 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację zadbanego domu, znajdującego się w Miejscowości Twardogóra, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Na dole dom składa się z pomieszczeń:- wiatrołap-...

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 390 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i ogródkiem jak również 2 miejscam...

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOŚĆ! TYLKO W NASZYM BIURZE! BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i o...

  • Dom wolnostojący z pow. gosp. Moszyce k/Twardogóry
    1 / 16
    Dom wolnostojący z pow. gosp. Moszyce k/Twardogóry

    Moszyce

    • 990 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 5 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Życie to ciągłe zmiany! Sprzedajemy nieruchomość, która idealnie sprawdzi się jako połączenie miejsca do życia z rodziną i możliwością prowadzeniem własnej działalności gospodarcze...

  • 1 / 3
    Atrakcyjny teren do zabudowy mieszkalnej

    Drogoszowice

    • 490 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w bliskości lasu w Drogoszowicach koło Twardogóry. Oaza dla tych, którzy pragną spokoju i bliskości natury. Nieruchomość położona...

  • Prywatna enklawa na 51 arowej działce, Twardogóra

    Twardogóra

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranną kawę na zadaszonym tarasie, z widokiem na ponad pół hektara własnej, starannie wypielęgnowanej zieleni. Ten dom to nie tylko cztery ściany – to przestrzeń, kt...

  • Działka budowlana ; domy,szeregi,bliźniaki !!!

    Ostrowina

    • 1 783 900 zł cena
    • 17 839 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu działki pod zabudowę mieszkaniową w Ostrowinie!Oleśnica - 14 kmWrocław - 45 kmTrasa S8 - 10 kmDziałka z ogromnym potencjałem.Można na niej wybudować :-domy jedn...