• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gzy
  • Sulejówek +20 km
  • Bednarka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sycowem

(80)
  • Dom Kobyla Góra

    Kobyla Góra

    • 599 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam na sprzedaż klimatyczny, całoroczny dom drewniany o powierzchni ok. 89 m, położony na dużej działce o powierzchni 1000 m, bezpośrednio przy lesie, w wyjątkowo spokojnej części...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Nowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe Nowe

    Kępno

    • 2 700 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam do wynajęcia nowe 3 pokojowe mieszkanie w Kępno.Nikt wcześniej nie mieszkał.Bardzo niskie koszty eksploatacji.Ompletna kuchnia wraz ze sprzętem AGD pozostałe do uzgodnieni...

  • Dom na sprzedaż

    Chojnik

    • 999 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ | ChojnikChojnik185 m² (pow. użytkowa 147,5 m²) | działka ok. 10-11 ar999 000 złFunkcjonalny układ: 6 pokoi + aneks kuchenny.Budynek dwukondygnacyjny, z garażem w b...

  • 1 / 2
    Przetarg - obręb Stradomia Wierzchnia

    Stradomia Wierzchnia

    • 60 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA I GMINYW SYCOWIEogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości, położonych w miejscowości Stradomia Wierzchnia, gmina Syców1....

  • 1 / 3
    Atrakcyjny teren do zabudowy mieszkalnej

    Drogoszowice

    • 490 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w bliskości lasu w Drogoszowicach koło Twardogóry. Oaza dla tych, którzy pragną spokoju i bliskości natury. Nieruchomość położona...

  • Stradomia Wierzchnia blisko zalewu!
    Stradomia Wierzchnia blisko zalewu!

    Stradomia Wierzchnia

    • 199 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bez pośredników działka położona w miejscowości Stradomia Wierzchnia, przy ulicy Jodłowej, w sąsiedztwie zbiornika retencyjnego Stradomia. Zagospodarowanie terenu: dz...

  • Kawalerka w centrum Bralina z najemcą, pewny dochód pasywny
    1 / 9
    Kawalerka w centrum Bralina z najemcą, pewny dochód pasywny

    Bralin

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o wysokim potencjale inwestycyjnym, położone w centrum Bralina. Świetna propozycja dla singla, dla pary, a nawet dla pary z dzieckiem ze...

  • Dom Brzezie

    Brzezie

    • 1 260 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój kawałek nieba na ziemi Napisać, że jest to urokliwy dom z własną linią brzegową jeziora to jak nic nie napisać. Nieruchomość ta jest wręcz wtopiona w okoliczn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący z pow. gosp. Moszyce k/Twardogóry

    Moszyce

    • 990 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 5 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Dom w centrum Twardogóry – 146 m², 6 pokoi, garaż

    Twardogóra

    • 689 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 720 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w centrum Twardogóry- 146 m², 6 pokoi, garaż z kanałem, zadbana działka 563 m².Szukasz wygodnego, solidnego domu w Twardogórze, gotowego do wprowadzenia? Ta nieruchomość łączy...

  • Wynajmę magazyn blaszany z placem
    1 / 6
    Wynajmę magazyn blaszany z placem

    Kępno

    • 3 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję na wynajem halę na magazyn o powierzchni 300 m² oraz plac - 980 m2. Obiekt posiada betonową podłogę oraz utwardzony teren. Hala znajduje się w Kępnie, przy ul. Wrocławskiej...

  • Dom Mąkoszyce ul. Mąkoszyce

    Mąkoszyce

    • 1 259 900 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli chcesz usłyszeć rano szum drzew i śpiew ptaków a w lecie kąpać się w oddalonym o 4km Zalewie w Kobylej Górze, spacerować po lesie dostępnym zaraz za płotem Twojego domu ta of...

  • Twardogóra-działka mieszkaniowa, 21 ary przy lesie

    Twardogóra

    • 220 000 zł cena
    • 2 114 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod dom w spokojnej okolicy, z zielenią tuż za płotem? Ta działka w Twardogórze łączy atuty kameralnego, niskiego sąsiedztwa z bezpośrednim sąsiedztwem lasu po drug...

  • Do wynajęcia
    1 / 8
    Do wynajęcia

    Zawada

    • 1 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia budynek wolnostojący, własne co piec uniwersalny zieleń,parking ogrodzony,do ceny doliczyć licznik woda,gaz butla,prąd.kaucja jednokrotność czynszu, częściowo umeblowa...

  • Działka budowlana na sprzedaż w Ostrzeszowie
    1 / 3
    Działka budowlana na sprzedaż w Ostrzeszowie

    Ostrzeszów

    • 320 000 zł cena
    • 1 598 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, nieuzbrojoną o powierzchni 1598 m2. Działka jest położona blisko lasu, więc można zbierać grzyby, jagody i chodzić na długie spacery. Działka znajduje s...

  • Sprzedam budynek-dom
    1 / 14
    Sprzedam budynek-dom

    Pągów

    • 1 950 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam budynek o powierzchni 380 m do generalnego remontu wymienione częściowo okna i wymienione cały dach pokryty nowa blachą, przeznaczenie budynku mieszkalny bądź usługowy, ce...

  • Działka budowlana Komorów gm. Świdnica, Komorów
    1 / 3
    Działka budowlana Komorów gm. Świdnica, Komorów

    Komorów

    • 135 000 zł cena
    • 1 656 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona we wsi Komorów. Działka o nieregularnym kształcie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren nieogrodzony. W drodze znajduje się prąd, woda oraz kanaliz...

  • Dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry
    1 / 16
    Dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry

    Moszyce

    • 1 055 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry Oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155 m², położony na dużej, w pełni ogrodzonej działce o powi...

  • Działki budowlane w Drogoszowicach, Twardogóra

    Drogoszowice

    • 200 200 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Drogoszowicach, gmina Twardogóra, powiat oleśnicki.Pięć działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową w spokojnej, zielonej części Drogoszowic. Media (prąd,...

  • Mieszkanie dwupoziomowe z garażem i ogródkiem

    Międzybórz

    • 439 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowy lokal mieszkalny z garażem i udziałem w gruncie – Międzybórz, ul. Sycowska.Szukasz wygodnego, klimatycznego mieszkania w Międzyborzu? Ten dwupoziomowy lokal mieszkalny...