• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sycowem

(80)
  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Kępno

    • 533 455 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 506 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kępno

    • 440 560 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Olszyna

    • 620 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kępno

    • 468 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kępno

    • 640 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 438 750 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Kępnie
    1 / 14
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Kępnie

    Kępno

    • 425 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 460 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy
    1 / 9
    Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy

    Domasławice

    • 290 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości GLOBHAUS
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 690 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 1 550 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie z balkonem!
    1 / 9
    Przestronne mieszkanie z balkonem!

    Kępno

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 364 654 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana - Kobyla Góra - 3569 m2 - 120 zł/m2

    Kobyla Góra

    • 430 000 zł cena
    • 3 569 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Zjazd na drogę wojewódzką. - Zapewnienie dostawy prądu, wody i kanalizacji. - Przy zatoce autobusowej. - Warunki gruntowe bardzo dobre. - Możliwy podział na 2-4 mniejsze dzia...

  • Dom na sprzedaż 160,13 m², oferta nr 497792 nowość
    Dom na sprzedaż 160,13 m², oferta nr 497792 nowość

    Mnichowice

    • 990 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Gotowy dom wolnostojący o powierzchni 160 m2 Mnichowice-  jest to wieś położona w gminie Żórawina , która charakteryzuje się kameralna zabudową domów jednorodzinnych ot...

  • Sprzedam Dom 35 km. od Wrocławia -Twardogóra
    1 / 16
    Sprzedam Dom 35 km. od Wrocławia -Twardogóra

    Twardogóra

    • 999 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 3 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 3- piętrowy, każde piętro może być samodzielne, CO węglowe , kanalizacja, woda miejska, ocieplony, lata 90 -te, okna plastiki, piwnica-wysoka,działka 6 ar. cały czas zamieszkał...

  • SPRZEDAM DOM TWARDOGÓRA
    1 / 16
    SPRZEDAM DOM TWARDOGÓRA

    Twardogóra

    • 999 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• 1 / 2
    Działki budowlano-usługowe Olszyna Ostrzeszów

    Olszyna

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam trzy działki budowlano-usługowe położone na obrzeżach miasta Ostrzeszowa 1,5 km od rynku, 700 m od szkoły podstawowej i przedszkola. Wszystkie media w odległości 10 metró...

  • Mieszkanie 2pokoje, 57,9 m² z balkonem, Twardogóra

    Twardogóra

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2‑pokojowe, 57,9 m² z balkonem – Twardogóra, ul. Henryka Dąbrowskiego 10/3Przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,9 m²,, położone przy ul....

  • Syndyk masy upadłości sprzeda nieruchomość
    Syndyk masy upadłości sprzeda nieruchomość

    Twardogóra

    • 5 280 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Piotra Wewióra – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki: • udział wynoszący 1/3 w prawie własności nieruchomości grun...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Boników

    • 625 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Osiek

    • 240 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Doruchów

    • 610 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Czarnylas

    • 275 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Baranów

    Baranów

    • 835 000 zł cena
    • 33 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R.Wyjątkowo atrakcyjna działka siedliskowa dla ludzi lubiących spokój i ciszę, chcących jednocześnie blis...

  • Działka Baranów

    Baranów

    • 5 850 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Do sprzedania 14 ha ziemi rolnej w Baranowie 7 km od Grodziska Maz(.możliwość przekwalifikowania) Gru...

  • SPRZEDAŻ -działka budowl. o pow. 979 m2. Mechnice

    Mechnice » ul. Polna

    • 176 220 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 979 m2. - Mechnice gmina Dąbrowa, 3 km od Opola. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,79 ar, zlokalizowaną w miejscowości M...

  • SPRZEDAŻ-działka budowlana pow. 779 m2. Mechnice

    Mechnice » ul. Polna

    • 140 220 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 779 m2. - Mechnice gmina Dąbrowa, 3 km od Opola. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 7,79 ar, zlokalizowaną w miejscowości...

  • Działki zalew Michalice

    Józefków

    • 90 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Szukasz miejsca blisko natury, zdala od zgiełku miasta.Oferuję na sprzedaż niezwykłe i unikatowe działki, położone w Michalicach, w gminie Namysłów - tylko 1 godzina jazdy od Wrocł...

  • Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska
    Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska

    Mroczeń

    • 979 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa Mroczeń (gmina Baranów, powiat Kępno). Sprzedam dużą działkę budowlano-usługową dla inwestora/dewelopera. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomo...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka rolna 2,07 ha, Bukowa Śląska

    Bukowa Śląska

    • 240 000 zł cena
    • 20 700 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 20 700 m² (2,07 ha ), położonej w malowniczej miejscowości Bukowa Śląska, woj. opolskie, zaledwie 8 km...

  • Działka inwestycyjna
    Działka inwestycyjna

    Pieczyska

    • 448 400 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 0,60 ha. Numer działki 740. Położona blisko Wieruszowa.Z działki utwardzoną drogą gminną szybki dojazd na węzeł szybkiego ruchu autostrady S8. Linia...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 39 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 41 arów, obok działka 60 arów, możl...

  • 1 / 4
    Działki leśne- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 42 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż dwie działki leśne w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działek - 49 arów ( 34 i 15 arów )...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 49 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 60 arów, obok działka 41 arów możli...

  • Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 96 887 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marty Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej, zabud...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Granowiec

    Granowiec

    • 2 378 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Przemysława Wojciechowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci udziału ½ w pra...

  • Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 72 665 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 24 221 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działki role w Barzynie

    Barzyna

    • 880 000 zł cena
    • 182 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne we wsi Barzyna, są to trwałe użytki zielone, o łącznej powierzchni 18,22 ha. Działki są utrzymane w dobrej kulturze rolnej (co roku pobieram dotacje uni...

  • Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 564 952 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 2 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Przemysława Wojciechowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci prawa własności...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Mikorzyn

    • 159 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    domek letniskowy, w ośrodku wypoczynkowym w Mikorzynie koło Kępna nad jeziorem, 2 pokoje, w jednym z pokoi kominek, kuchnia, łazienka, zadaszony taras, grunt dzierżawa od gminy Kęp...

  • Połowa domu 96 m2, 3 pokoje, duży ogród,
    1 / 16
    Połowa domu 96 m2, 3 pokoje, duży ogród,

    Domaszowice

    • 499 000 zł cena
    • 608 m2 powierzchnia
    • 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu połowy domu składającego się z bezczynszowego dwupoziomowego mieszkania o pow. 96 m2 mieszczącego się w jednej z malowniczych miejscowości gminy Domaszowice. Lo...

  • Działka 2.26ha
    1 / 2
    Działka 2.26ha

    Marszałki

    • 190 000 zł cena
    • 22 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 22600m2

  • Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna
    1 / 4
    Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna

    Mikorzyn

    • 140 000 zł cena
    • 1 386 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz dla siebie i dla swojej rodziny działki budowlanej w spokojnej miejscowości zaledwie 10 km od miasta Kępno? Chciałbyś/abyś zamieszkać na tworzącym się nowym i młodym os...

  • Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 398 790 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Granowiec
    1 / 12
    Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 465 255 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 2 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Mikorzyn

    Mikorzyn

    • 550 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 2 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w budowie z budynkiem komercyjnym Przedstawiamy Państwu o fertę sprzedaży dwóch nieruchomości w Mikorzynie obejmującą dom jednorodzinny oraz budynek...

  • Sprzedam dom/ bliźniak wraz z działką
    1 / 5
    Sprzedam dom/ bliźniak wraz z działką

    Osiek

    • 475 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowa cena: Nowa cena Dom posiada parter czyli salon, duży pokój i mały, kuchnie,przedpokój prowadzący na taras, pom. gosp. ,łazienkę z kabiną prysznicową oraz klatkę schodową.na g...

  • Domek z dużą działką - Sadogóra. Okazja!
    Domek z dużą działką - Sadogóra. Okazja!

    Sadogóra

    • 44 000 zł cena
    • 2 377 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom z działką w miejscowości Sadogóra (woj. Wielkopolskie). Dom do gruntownego remontu, duża działka 0,24 ha. Dom w stanie takim jaki widać na zdjęciach, można wyremontow...