• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Rychwałem

(239)
  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA 9999 m² – SŁUPCA | POD MN i MW
    1 / 5
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 9999 m² – SŁUPCA | POD MN i MW

    Konin

    • 2 499 000 zł cena
    • 9 999 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni łącznej 9999 m², zlokalizowaną w peryferyjnej części Słupcy, w pobliżu ul. Kopernika. To doskonała propozycja dl...

  • LOKAL do Wynajęcia Centrum KONINA na biuro, usługi, handel
    1 / 8
    LOKAL do Wynajęcia Centrum KONINA na biuro, usługi, handel

    Konin

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal użytkowy w Koninie, na działce narożnej z witryną od ulicy Kolejowej i od ulicy Energetyka na przeciwko Dworca Kolejowego PKP i centrum handlowego. Lokal znajduje się...

  • Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia
    1 / 10
    Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia

    Konin

    • 1 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Koninie Al.1 Maja 22A. Powierzchnia całkowita ok.27 m2 . Więcej informacji udzielam telefonicznie. Nr telefonu [tel] Bożena

  • Dom jednorodzinny z całym wyposażeniem
    1 / 8
    Dom jednorodzinny z całym wyposażeniem

    Łazy

    • 420 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam mam do sprzedania dom w miejscowości Łazy gmina Zagórów,powiat Słupca,ok 70 metrów kwadratowych na działce ok.700 metrów kwadratowych dwupokojowy, kuchnia,korytarz i łazienka...

  • 1 / 4
    Działka rekreacyjna ROD

    Konin

    • 28 200 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dzialke rekreacyjna ROD mieszczaca sie przy ulicy Kleczewskiej na rodzinnych ogrodach działkowych Relax. Działka ma powierzchnie 376m2. Na działce znajduje sie altanka. W...

  • Sprzedam działke rekreacyjna ROD
    1 / 6
    Sprzedam działke rekreacyjna ROD

    Konin

    • 23 500 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem - Węglew k. Goliny
    1 / 11
    Wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem - Węglew k. Goliny

    Węglew

    • 591 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem – Węglew Kolonia k. Goliny Oferuję na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 68,11m2 położony w kameralnym, dwulokalowy...

  • Działki rolne na sprzedaż - Myślibórz, Kolno gm. Golina
    1 / 9
    Działki rolne na sprzedaż - Myślibórz, Kolno gm. Golina

    Myślibórz

    • 105 000 zł cena
    • 23 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rolniku! Chcesz się rozwijać? Idealna oferta dla Ciebie! Mamy na sprzedaż nieruchomość rolną niezabudowaną położoną w miejscowościach Myślibórz, Kolno, gm. Golina, pow. koniński dz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom, Konin
    1 / 15
    Sprzedam dom, Konin

    Konin

    • 749 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Poszukujesz wygodnego domu dla rodziny lub miejsca na prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania? Na sprzedaż dom wolnostojący w Koninie z pięknie zagospodarowaną...

  • Dom - nowa cena, Stare Miasto
    1 / 16
    Dom - nowa cena, Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 295 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym otwartym, w spokojnej lokalizacji w Starym Mieście. Nieruchomość znajduje się na Osiedlu Lecha w bliskim sąsiedztwie szkoły, sklepów i budynków użytec...

  • Konin ul. Bursztynowa/Przydziałki -zadbany dom na sprzedaż
    1 / 16
    Konin ul. Bursztynowa/Przydziałki -zadbany dom na sprzedaż

    Konin

    • 899 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Konin ul. Bursztynowa - obręb Przydziałki. Nieruchomość ta składa si...

  • Dom z dużą działką - Węglew
    1 / 12
    Dom z dużą działką - Węglew

    Węglew

    • 389 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwa uwadze komfortowy dom o powierzchni ok. 120 m², położony na dużej, malowniczej działce o powierzchni 2680 m² w spokojnej miejscowości Węglew. To idealna propozycja...

  • Konin ul.Topazowa-nowe mieszkanie o podwyższonym standardzie
    1 / 11
    Konin ul.Topazowa-nowe mieszkanie o podwyższonym standardzie

    Konin

    • 490 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na drugim piętrze nowoczesnego bloku na nowym, spokojnym osiedlu. Lokal wykończony w podwyższonym stand...

  • Sprzedam nowy dom – Konin, Pawłówek – Pompa ciepła
    1 / 16
    Sprzedam nowy dom – Konin, Pawłówek – Pompa ciepła

    Konin

    • 979 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz domu, który nie wymaga żadnych nakładów finansowych ani miesięcy czekania na meble i ekipy? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie bl...

  • Sprzedam domy – Modła Królewska k. Konina
    1 / 11
    Sprzedam domy – Modła Królewska k. Konina

    Modła Królewska

    • 449 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych domów jednorodzinnych dwulokalowych, zlokalizowanych w spokojnej i malowniczej miejscowości Modła Królewska, zaledwie 9 km od centrum K...

  • Sprzedam działkę w m. Osiecza Druga, gm. Rzgów
    1 / 2
    Sprzedam działkę w m. Osiecza Druga, gm. Rzgów

    Osiecza Druga

    • 55 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną w miejscowości Osiecza Druga, gm. Rzgów (ok 13km od Konina) o powierzchni 9,37a. Dojazd do działki drogą asfaltową i część drog...

  • Sprzedam mieszkanie po remoncie Konin, Kosmonautów
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie po remoncie Konin, Kosmonautów

    Konin

    • 212 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Koninie przy ul. Kosmonautów, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako oferta inwestycyjna. Opis mieszkania Mieszkani...

  • Wynajmę lokale handlowo – usługowe – Konin, ul. Chopina
    1 / 8
    Wynajmę lokale handlowo – usługowe – Konin, ul. Chopina

    Konin

    • 21 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokale handlowo – usługowe w Koninie przy ul. Chopina o powierzchniach od 13m2 do 39m2, usytuowane na pierwszym piętrze w pawilonie handlowo usługowym. Lokale doskonale nad...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną przy drodze krajowej 92
    1 / 2
    Sprzedam działkę inwestycyjną przy drodze krajowej 92

    Konin

    • 299 000 zł cena
    • 15 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam atrakcyjnie zlokalizowaną działkę inwestycyjną z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stacji demontażu pojazdów wraz z gotowym projektem budowy. Działka o powierzchni 1,...