• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rychwałem

(48)
  • Dom parterowy w Koninie
    1 / 15
    Dom parterowy w Koninie

    Konin

    • 545 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 791 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 620 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny w centrum Starego Miasta. Jest to świetne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój na co dzień oraz bezpośredni d...

  • Duży dom z dużą działką na sprzedaż, możliwa zamiana
    1 / 8
    Duży dom z dużą działką na sprzedaż, możliwa zamiana

    Bobrowo

    • 620 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zakupu domu o powierzchni 260m2 w dolinie Warty z działką 13 ar w miejscowości Bobrowo k/Goliny z możliwością dokupienia większej ilości gruntu. Budynek wewnątrz i na...

  • Konin – Dom w Budowie
    1 / 16
    Konin – Dom w Budowie

    Konin

    • 450 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 1 649 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nieruchomość o powierzchni 1339 m2, zabudowaną wolnostojącym domem piętrowym o powierzchni użytkowej 273,36 m2. Działka płaska o regularnym kształcie, częściowo ogrodzona...

  • Dom dwurodzinny - Os. Czarków, Konin
    1 / 16
    Dom dwurodzinny - Os. Czarków, Konin

    Konin

    • 660 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o miejscu, gdzie pod jednym adresem wygodnie zamieszkają dwie rodziny, lub planujesz wynajem niezależnej części nieruchomości - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na...

  • Dom wolnostojący o powierzchni 130m², działka 650m2, Zbiersk
    1 / 16
    Dom wolnostojący o powierzchni 130m², działka 650m2, Zbiersk

    Zbiersk

    • 675 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130m², położony na działce o powierzchni 650m² w miejscowości Zbiersk (gmina Stawiszyn). Nieruchomość z b...

  • Nowoczesny dom dwulokalowy – gotowy pod wynajem!
    1 / 11
    Nowoczesny dom dwulokalowy – gotowy pod wynajem!

    Konin

    • 799 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej – 2 niezależne mieszkania, osobne wejścia i prywatne ogródki. Świetna lokalizacja: spokojna okolica, a jednocześnie blisko szkó...

  • Dom jednorodzinny z całym wyposażeniem
    1 / 8
    Dom jednorodzinny z całym wyposażeniem

    Łazy

    • 420 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam mam do sprzedania dom w miejscowości Łazy gmina Zagórów,powiat Słupca,ok 70 metrów kwadratowych na działce ok.700 metrów kwadratowych dwupokojowy, kuchnia,korytarz i łazienka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem - Węglew k. Goliny
    1 / 11
    Wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem - Węglew k. Goliny

    Węglew

    • 591 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem – Węglew Kolonia k. Goliny Oferuję na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 68,11m2 położony w kameralnym, dwulokalowy...

  • Sprzedam dom, Konin
    1 / 15
    Sprzedam dom, Konin

    Konin

    • 749 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Poszukujesz wygodnego domu dla rodziny lub miejsca na prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania? Na sprzedaż dom wolnostojący w Koninie z pięknie zagospodarowaną...

  • Dom - nowa cena, Stare Miasto
    1 / 16
    Dom - nowa cena, Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 295 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym otwartym, w spokojnej lokalizacji w Starym Mieście. Nieruchomość znajduje się na Osiedlu Lecha w bliskim sąsiedztwie szkoły, sklepów i budynków użytec...

  • Konin ul. Bursztynowa/Przydziałki -zadbany dom na sprzedaż
    1 / 16
    Konin ul. Bursztynowa/Przydziałki -zadbany dom na sprzedaż

    Konin

    • 899 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Konin ul. Bursztynowa - obręb Przydziałki. Nieruchomość ta składa si...

  • Dom z dużą działką - Węglew
    1 / 12
    Dom z dużą działką - Węglew

    Węglew

    • 389 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwa uwadze komfortowy dom o powierzchni ok. 120 m², położony na dużej, malowniczej działce o powierzchni 2680 m² w spokojnej miejscowości Węglew. To idealna propozycja...

  • Sprzedam nowy dom – Konin, Pawłówek – Pompa ciepła
    1 / 16
    Sprzedam nowy dom – Konin, Pawłówek – Pompa ciepła

    Konin

    • 979 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz domu, który nie wymaga żadnych nakładów finansowych ani miesięcy czekania na meble i ekipy? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie bl...

  • Sprzedam domy – Modła Królewska k. Konina
    1 / 11
    Sprzedam domy – Modła Królewska k. Konina

    Modła Królewska

    • 449 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych domów jednorodzinnych dwulokalowych, zlokalizowanych w spokojnej i malowniczej miejscowości Modła Królewska, zaledwie 9 km od centrum K...

  • Dom idealny do zakupu Rzgów
    1 / 7
    Dom idealny do zakupu Rzgów

    Rzgów

    • 159 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy na prezentację - domu mieszkalnego z 1906 roku po remoncie o powierzchni użytkowej ok 46,15 m2, parterowy z poddaszem nieużytkowym, wolnostojący położony w Rzgowie, ul....

  • Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Węglew, gm. Golina
    1 / 12
    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Węglew, gm. Golina

    Węglew

    • 960 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Węglew, gm. Golina Prezentuję na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy, zintegrowany z częścią garażowo-gospodarczą. Budynek...

  • Dom z klimatem, duża działka – Myśliborskie Holendry
    1 / 13
    Dom z klimatem, duża działka – Myśliborskie Holendry

    Myśliborskie Holendry

    • 719 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą i historią, położony w malowniczej dolinie Warty, w miejscowości Myśliborskie Holendry (gm. Golina, pow. koniński). Dom parterowy, niepodpiwniczo...

  • Atrakcyjny dom w Kraśnicy, gm. Golina
    1 / 10
    Atrakcyjny dom w Kraśnicy, gm. Golina

    Kraśnica

    • 899 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem nieużytkowym, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej około 111,99 m2. Dom pobudowany w techn...

  • Nowa niższa cena – Dom jednorodzinny w Koninie

    Konin

    • 650 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 013 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości