• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rychwałem

(48)
  • Sprzedam dom wolnostojacy w Kramsku

    Konin

    • 385 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący w miejscowości Kramsk (12km.od Konina) o powierzchni mieszkalnej 85m2,usytuowany na działce o powierzchni 703 m2.Rok budowy 1999r.Na posesji znajduje się...

  • Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w Koninie
    1 / 6
    Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w Koninie

    Konin

    • 850 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 2 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Konińskiej Starówki! Budynek Mieszkalno-Usługowy z Potencjałem! Szukasz gotowej inwestycji w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! N...

  • 1 / 3
    dom Konin Glinka wynajme lub sprzedam np.na dom Lichen

    Konin

    • 6 500 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w centrum Konina.Szkoly,przedszkola na wyciagniecie reki. Dom 250m calosc.Dzialka okolo 600m. Garaz na dwa auta + dodatkowe parkowanie na posesji. Wszystkie media. Ogrod za...

  • 1 / 3
    sprzedam dom Konin Glinka lub zamiana na dom Lichen

    Konin

    • 790 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Sprzedam

    Tuliszków

    • 480 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 2 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy, cisza spokój.Na każdym piętrze łazienka. Dom po remoncie wymieniony dach i ocieplony. Okna PCV. Duża wiata. Do centrum 10min spacerkiem.

  • Przestronny dom w pięknej okolicy – Konin, Chorzeń

    Konin

    • 659 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam duży, przestronny dom usytuowany na końcu ulicy w pożądanej dzielnicy Chorzeń. Nieruchomość o powierzchni 220 m2 (plus duży strych, około 100 m2, z możliwością adaptacji)...

  • Domy deweloperskie – Krągola

    Krągola

    • 620 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 276 zł/m2 cena za metr

Konin

    • 395 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jest! =OCENA rzeczoznawcy. LOKALIZACJA =po 3-kroć! *CHORZEŃ* /część kwiatowa/ -zabudowa szeregowa. Dom stan zamknięty: instalacje /elektryczna, wodna, ściekowa/ do ostatecznego urz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników
    1 / 6
    Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników

    Koźminek

    • 500 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam zabytkowy dworek { nieruchomość rezydencjonalna} do odbudowy z parkiem ok 1,3 ha w Pietrzykowie 16 km od Kalisza .Jeden właściciel. Bez obciążeń. nieruchomość zwolniona z...

  • Nowoczesny dom nad jeziorem w Głodowie-dla miłośników natury
    1 / 16
    Nowoczesny dom nad jeziorem w Głodowie-dla miłośników natury

    Głodowo

    • 790 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu położonego w malowniczej i spokojnej okolicy Głodowa gm. Golina. Ta przepiękna nieruchomość składa się z budynk...

  • Piętrowy dom z poddaszem użytkowym

    Kazimierz Biskupi

    • 430 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 2 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż piętrowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Zlokalizowany w urokliwym Kazimierzu Biskupim. Dom o powierzchni 152,76m² składa się z parteru oraz dwóch pięter. N...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Złotniki

    • 1 597 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Everest Select Properties Jacek Król
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 890 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Wola Podłężna

    • 649 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wrzesińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Sokółki

    • 899 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wrzesińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Rudzica – Domy Deweloperskie

    Rudzica

    • 465 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 5 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący 5 km od Kalisza
    1 / 12
    Dom wolnostojący 5 km od Kalisza

    Skarszew

    • 610 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowy na kameralnym osiedlu
    Dom szeregowy na kameralnym osiedlu

    Złotniki

    • 5 400 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dom na działce w Stefanowie gm. Przyłęk /zwoleński

    Stefanów

    • 780 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący murowany wraz z zabudowaniami gospodarczymi o dużej powierzchni użytkowej (z potencjałem pod działalność gospodarczą) na dużej działce ponad 2 ha w Stefanowie gm...

  • Domek rekreacyjny z piękną działką - gm. Kościelec
    1 / 12
    Domek rekreacyjny z piękną działką - gm. Kościelec

    Kościelec

    • 470 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, idealną dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą, a zarazem wygody i nowoczesnych rozwiązań. Na działce o powierzchni 32 ar zn...

  • Kazimierz Biskupi - dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 8
    Kazimierz Biskupi - dom w zabudowie bliźniaczej

    Kazimierz Biskupi

    • 430 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiamy przepiękną, dwupoziomową nieruchomość w urokliwym Kazimierzu Biskupim. Dom o powierzchni 152,76m² składa się z parteru oraz dwóch pięter. Na parterze znajdziemy przyt...

  • Dom na wsi w otoczeniu natury - Podgór, gmina Kramsk
    1 / 14
    Dom na wsi w otoczeniu natury - Podgór, gmina Kramsk

    Podgór

    • 495 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na wsi w otoczeniu natury - Podgór, gmina Kramsk Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, gdzie odnajdziesz spokój i harmonię z naturą, a jednocześnie nie zr...

  • Ekskluzywny dom parterowy blisko lasu i jeziora - Rudzica
    1 / 11
    Ekskluzywny dom parterowy blisko lasu i jeziora - Rudzica

    Rudzica

    • 1 149 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 8 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 133,60 m2. Dom pobudowany w technologii tradycyjnej murowany z 2...

  • Sprzedam dom – Wola Podłężna k. Konina
    1 / 8
    Sprzedam dom – Wola Podłężna k. Konina

    Wola Podłężna

    • 419 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 555 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w miejscowości Wola Podłężna k. Konina (ok 5 km od centrum Konina) pobu...

  • Sprzedam dom z garażem – Bielawy, k. Konina
    Sprzedam dom z garażem – Bielawy, k. Konina

    Bielawy

    • 549 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 120,5 m², usytuowany na 8-arowej działce w malowniczej miejscowości Bielawy, gmina Kazimierz Biskupi. To dosko...

  • Sprzedam nowe domy – Posada k. Konina
    Sprzedam nowe domy – Posada k. Konina

    Posada

    • 515 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 4 859 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nowe domy w zabudowie wolnostojącej w stanie deweloperskim zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Posada, k. Konina (6 km od centru...

  • Dom z budynkami gospodarczymi
    1 / 10
    Dom z budynkami gospodarczymi

    Biskupice

    • 249 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 2 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu siedlisko na sprzedaż położone w cichej i spokojnej miejscowości Biskupice (gm. Grodziec), w odległości ok. 20 km od Konina. To idealne miejsce dla osób poszukuj...

  • Dom letniskowy, całoroczny
    1 / 4
    Dom letniskowy, całoroczny

    Głodowo

    • 460 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam lub zamienię działkę rekreacyjną o powierzchni 12 arów z daczą nad jeziorem Głodowskim,9 kilometrów od Konina.Domek całoroczny.

  • Sprzedam dom
    1 / 13
    Sprzedam dom

    Wola Podłężna

    • 880 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 125 m² wykonany z silki termo o grubości 25 cm plus styropian 20 cm .Nieruchomość znajduje się na działce o po...

  • Dom Święciec

    Święciec

    • 560 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 2 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w cichej i malowniczej okolicy w miejscowości Święciec w gminie Kramsk. Oferta posiada szereg atutów, z których najważniejsze to: Lokalizacja - bezpośredn...

  • Sprzedam dom na wsi
    1 / 12
    Sprzedam dom na wsi

    Janków

    • 320 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący jednorodzinny z budynkami gospodarczymi i z dużym ogrodem położony w Jankowie koło Kuczkowa Dom składa się z 4 pokoi ,kuchni ,łazienki ,kotłowni i dwóch...

  • Okazja - dom wolnostojący 182 m2 - Cieśle

    Cieśle

    • 989 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 5 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapoznaj się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni 182 m² z garażem dwustanowiskowym oraz dużą przestrzenią na ogród w malowniczej miejscowości Cieśle pod Oleśnicą.Budynek skł...

  • Chrząblice gm. Brudzew - parter + poddasze użytkowe
    1 / 16
    Chrząblice gm. Brudzew - parter + poddasze użytkowe

    Chrząblice

    • 939 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Chrząblice (obręb Marulew), gm. Brudzew, powiat turecki. Nieruchomość...

  • Sprzedam nowy dom120mkw/działka ok 900 mkw
    1 / 15
    Sprzedam nowy dom120mkw/działka ok 900 mkw

    Kościelna Wieś

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom nowy /nie zamieszkaly/z poddaszem uzytkowym,położony w centrum Kościelnej Wsi w bardzo dobrej lokalizacji , ,Parter- 2 pokoje,kuchnia,łazienka holl,kotłownia ,taras//Poddasze...

  • Dom Biskupice gm. Pobiedziska,
    1 / 15
    Dom Biskupice gm. Pobiedziska,

    Biskupice

    • 1 590 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Biskupicach pod Poznaniem. To dom z 2004 roku, utrzymany w rustykalnym stylu, który zyska serca osób ceniących naturalne piękno, pr...

  • Dom parterowy o pow. 111m2, Kolonia Skarszewek
    1 / 15
    Dom parterowy o pow. 111m2, Kolonia Skarszewek

    Kolonia Skarszewek

    • 690 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 111 m², częściowo podpiwniczony, położony na przestronnej działce o powierzchni 1900 m². Nieruchomość znajduje się...

  • Sprzedam dom Kawęczyn
    Sprzedam dom Kawęczyn

    Kawęczyn

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 2 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba, kotłownia w Kawęczynie. Na posesji znajduje sie garaż blaszany, budynek gospodarczy z płyt betonowych. Dom ocieplony, okna plas...

  • wolnostojący Dębe, ul. Szarotki
    wolnostojący Dębe, ul. Szarotki

    Dębe

    • 1 229 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Dębe, gm. Serock gotowy do zamieszkania komfort i oszczędność Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, do któr...