• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Rychwałem

(239)
  • Mieszkanie w centrum Konina
    1 / 6
    Mieszkanie w centrum Konina

    Konin

    • 195 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    *** Mieszkanie w ścisłym centrum Konina *** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – 31 m² – Konin, ul. Sybiraków Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31...

  • Lokal Handlowo/Usługowy z potencjałem
    1 / 13
    Lokal Handlowo/Usługowy z potencjałem

    Konin

    • 350 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam nieruchomość o powierzchni 614 m2 zabudowaną parterowym budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni 206 m2 zlokalizowaną w Koninie. Budynek do tej pory wykorzystywany na p...

  • Lokal Handlowo/Usługowy z potencjałem

    Konin

    • 350 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Osiedle Diamentowe - Atrakcyjne Mieszkanie

    Konin

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Osiedle Diamentowe - Atrakcyjne Mieszkanie
    1 / 16
    Osiedle Diamentowe - Atrakcyjne Mieszkanie

    Konin

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie wraz z pomieszczeniem przynależnym o łącznej powierzchni 59,88 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie na Osiedlu Diamentowym na parterze w bloku z...

  • Wynajmę mieszkanie, 2 pokoje, Os. Diamentowe
    1 / 15
    Wynajmę mieszkanie, 2 pokoje, Os. Diamentowe

    Konin

    • 2 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Koninie położone na osiedlu Diamentowym w niskiej zabudowie na ul. Topazowej 34. UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO (PORĘCZENIE U NOTARIUSZA) na 1 rok. Lokal z 2021 rok...

  • Na sprzedaż – działka inwestycyjna | Barczygłów, gm. Stare M
    1 / 13
    Na sprzedaż – działka inwestycyjna | Barczygłów, gm. Stare M

    Barczygłów

    • 1 500 000 zł cena
    • 29 838 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż – działka inwestycyjna | Barczygłów, gm. Stare Miasto Lokalizacja: Barczygłów, gmina Stare Miasto, powiat koniński, woj. wielkopolskie Powierzchnia: 2,9838 ha Cena:...

  • Działka ROD
    1 / 5
    Działka ROD

    Konin

    • 10 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Na sprzedaż działka ROD. Na działce zostało zrobione nowe ogrodzenie, posadzone zostały rośliny oraz zasiany trawnik. Działka zadbana. Działka do własnej aranżacji. Nie dale...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie Konin
    Sprzedam mieszkanie Konin

    Konin

    • 199 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Budynek zlokalizowany w Koninie na 3 osiedlu, przy ul. SYBIRAKOW Wyszczególnienie po...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, chorzen
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, chorzen

    Konin

    • 419 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaz mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m² , polozone na 2. pietrze w niskim 3-pietrowym bloku z cegly. Lokal znajduje sie na atrakcyjnym osiedlu Chorzen. W pob...

  • sprzedam działke inwestycyjna w Koninie
    sprzedam działke inwestycyjna w Koninie

    Konin

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,86 ha zlokalizowana w Koninie, przy ul. Zakładowej. Działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod ak...

  • Dom wolnostojący o powierzchni 130m², działka 650m2, Zbiersk
    1 / 16
    Dom wolnostojący o powierzchni 130m², działka 650m2, Zbiersk

    Zbiersk

    • 675 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130m², położony na działce o powierzchni 650m² w miejscowości Zbiersk (gmina Stawiszyn). Nieruchomość z b...

  • DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW
    1 / 3
    DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW

    Konin

    • 299 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW ul. Kamienna | lokal usługowy + 2 mieszkania | gotowa dokumentacja | możliwość współpracy Powierzchnia: 843m2 Na sprzedaż działka inwest...

  • Nowoczesny dom dwulokalowy – gotowy pod wynajem!
    1 / 11
    Nowoczesny dom dwulokalowy – gotowy pod wynajem!

    Konin

    • 799 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej – 2 niezależne mieszkania, osobne wejścia i prywatne ogródki. Świetna lokalizacja: spokojna okolica, a jednocześnie blisko szkó...

  • Zprzedaż działki budowlanej
    Zprzedaż działki budowlanej

    Konin

    • 285 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Międzylesiu na ul Czereśniowej

  • Mieszkanie - Konin - Centrum - 215 000
    1 / 6
    Mieszkanie - Konin - Centrum - 215 000

    Konin

    • 215 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW | ŚWIETNA LOKALIZACJA | KSIĘGA WIECZYSTA Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 34 m² , 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry– Konin, ul. Kleczewska 10 ! - Centru...

  • Mieszkanie Konin, Kosmonautów
    1 / 15
    Mieszkanie Konin, Kosmonautów

    Konin

    • 219 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 38,89 m2 w Koninie wraz z piwnicą 4,76m2 i balkonem. Ładne mieszkanie w centrum Konina - piękny widok z balkonu - kawalerka Cena: 240 000 zł Powierzchnia : pow...

  • Teren Przemysłowy przy A2/DK25
    1 / 11
    Teren Przemysłowy przy A2/DK25

    Stare Miasto

    • 4 070 920 zł cena
    • 26 626 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Doskonała lokalizacja przy A2 / DK 25 Opis nieruchomości Okazja cenowa. Doskonała Lokalizacja pod Magazyny, Przemysł- Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Gmina przychylna inwes...

  • Od osoby prywatnej | 2 Pokoje | Winda | Ścisłe Centrum | Do
    1 / 6
    Od osoby prywatnej | 2 Pokoje | Winda | Ścisłe Centrum | Do

    Konin

    • 225 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,92 m², zlokalizowane w samym sercu Konina ulica Tuwima (okolice Hotelu Konin, Aleje 1 Maja). Lokal znajduje się na 4. pi...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż

    Konin

    • 189 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 37,58 m2 znajdującego się w Koninie ( ul. 11 Listopada). Mieszkanie znajduj...