• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Fałkowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Rychwałem

(239)
  • Dom Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 620 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny w centrum Starego Miasta. Jest to świetne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój na co dzień oraz bezpośredni d...

  • Niesłusz - Jasne, nowoczesne mieszkanie 46,1 m² po remoncie
    1 / 15
    Niesłusz - Jasne, nowoczesne mieszkanie 46,1 m² po remoncie

    Konin

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam prywatnie komfortowe 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m², położone w Koninie (62-510), przy ul. Matejki 5 – parter w ocieplonym, zadbanym bloku jednoklatkowym z sz...

  • Sprzedam atrakcyjne mieszkanie (2 pokoje) Konin-Łężyn
    1 / 9
    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie (2 pokoje) Konin-Łężyn

    Konin

    • 240 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Koninie (Cukrownia-Gosławice) o powierzchni 52m2 w tym dwa pomieszczenia, jeden pokój i łazienka na poddaszu, usytuowane na pierwszym...

  • Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Koninie
    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Koninie

    Konin

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym miejscu do rozwoju biznesu w Koninie? Prezentuję na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 43,26 m², zlokalizowany przy ulicy Kolskiej w Konin...

  • Duży dom z dużą działką na sprzedaż, możliwa zamiana
    1 / 8
    Duży dom z dużą działką na sprzedaż, możliwa zamiana

    Bobrowo

    • 620 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zakupu domu o powierzchni 260m2 w dolinie Warty z działką 13 ar w miejscowości Bobrowo k/Goliny z możliwością dokupienia większej ilości gruntu. Budynek wewnątrz i na...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD

    Konin

    • 45 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w Konin -Goslawice.Na działce znajduje się altana z dwoma pokojami kuchnia i WC oraz garaż blaszany i huśtawka dodatkowo jest zestaw ogrodowy i inne akcesoria...

  • Centrum Konina | Parter | 64m² z potencjałem na biuro!
    1 / 10
    Centrum Konina | Parter | 64m² z potencjałem na biuro!

    Konin

    • 429 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, które połączy wygodę życia w centrum z potencjałem na dochodowy biznes? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64...

  • Mieszkanie 33,8m2
    1 / 8
    Mieszkanie 33,8m2

    Konin

    • 220 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność) w Koninie o pow. 33,8 m2 na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie, 4 pokoje, balkon
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie, 4 pokoje, balkon

    Konin

    • 289 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Szukasz nieruchomości, którą można wykończyć według własnego uznania? Mam ciekawą propozycję. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, położone w Koninie przy ulic...

  • Dwupokojowe Mieszkanie z balkonem
    1 / 15
    Dwupokojowe Mieszkanie z balkonem

    Konin

    • 210 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie przy ul. Matejki na 4 piętrze w ocieplonym bloku z dużą, czystą i zadbaną klatką schodową or...

  • Wynajmę
    1 / 8
    Wynajmę

    Konin

    • 1 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy do wynajęcia w centrum miasta przy ul 3 Maja 20 . Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu uslugowo--biurowego.

  • Konin– Działka w okolicy jezior
    1 / 10
    Konin– Działka w okolicy jezior

    Konin

    • 698 658 907 zł cena
    • 6 493 m2 powierzchnia
    • 107 602 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Koninie w dzielnicy Pątnów o powierzchni 6493 m2. Nieruchomość płaska, częściowo zalesiona w kszałcie prostokąta o wymiarach 220/30 metrów z zwężeniem...

  • Sprzedam działkę rolną - 48 500 m2
    1 / 15
    Sprzedam działkę rolną - 48 500 m2

    Stare Paprockie Holendry

    • 389 000 zł cena
    • 48 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 48 500 m2 (4,85 ha), położoną w miejscowości Stare Paprockie Holendry, nr 29, województwo wielkopolskie, powiat koniński, gmina Krzymów. Dział...

  • Działka 1800 m² z wydanymi WZ - Krągola Pierwsza
    1 / 4
    Działka 1800 m² z wydanymi WZ - Krągola Pierwsza

    Krągola Pierwsza

    • 235 000 zł cena
    • 1 959 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka o powierzchni 1800 m² w Krągoli Pierwszej to idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, zielonej okolicy,...

  • Działka z lasem, wydane WZ - Krągola, 1,17 ha
    1 / 5
    Działka z lasem, wydane WZ - Krągola, 1,17 ha

    Krągola Pierwsza

    • 1 280 000 zł cena
    • 11 633 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie z tarasu będziesz mieć widok na ścianę lasu, a jednocześnie dojazd do Konina zajmie Ci zaledwie kilka minut? Ta oferta jest dla Cieb...

  • Sprzedam mieszkanie z balkonem, Konin
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie z balkonem, Konin

    Konin

    • 399 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w centrum Konina. Świetna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 73,5 m2 poł...

  • Konin mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 7
    Konin mieszkanie 2-pokojowe

    Konin

    • 179 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. To idealna propozycja dla Ciebie! Brak sąsiadów nad...

  • Wynajmę mieszkanie.
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie.

    Konin

    • 2 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe..45m2 w Koninie przy ulicy Zachodniej.Mieszkanie po remoncie, umeblowane. Znajduję się w domu jednorodzinnym, osobne wejście i domofon. W skład mieszk...

  • Na sprzedaż mieszkanie 46,54m2 ul. Legionów
    Na sprzedaż mieszkanie 46,54m2 ul. Legionów

    Konin

    • 235 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem usytuowanego na czwartym piętrze w niskim bloku z cegły przy ul....

  • Mieszkanie Konin

    Konin

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rozkładowe mieszkanie w cichej okolicy Polecamy Państwa uwadze mieszkanie w Koninie na osiedlu Chorzeń o powierzchni 50m2 - 1 piętro w 3-piętrowym bloku. Do mieszkania p...