• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pniewami

(22)
  • Dzalka rolna łąka Ostroròg

    Ostroróg

    • 65 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzalka rolna łąka Ostroròg powiat Szamotuły jesteś zainteresowany zaproponuj cenę jestem otwarty na propozycje cenową zaproponuj cenę

  • Działki budowlane w lesie, w okolicy jeziora
    Działki budowlane w lesie, w okolicy jeziora

    Białokoszyce

    • 45 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki budowlane znajdujące się w miejscowości Białokoszyce, na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, przy lesie, niedaleko jeziora. Cicha, spokojna okolica. 5 km...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Mierzyn

    Mierzyn

    • 900 000 zł cena
    • 6 257 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa rolna nie zabudowana zlokalizowana w Mierzynie, obr Mierzyn 1,gm. Dobra pow. policki o powierzchni 6258 m2( RIV a i RV). Niniejsza działka nie posiada miejsc...

  • Działka Mierzyn

    Mierzyn

    • 1 044 500 zł cena
    • 4 178 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 4178 m2 zlokalizowana w Mierzynie w rej. ul. Lubieszyńskiej, gm. Dobra ,pow. policki. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. RIV b, RV, N.Plan wy...

  • 1 / 3
    Działka Mierzyn

    Mierzyn

    • 300 000 zł cena
    • 1 547 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm Dobra, pow. policki o powierzchni 1547 m2 ( rej ul. Hermesa).Użytki: RV i ŁIV. Działka objeta aktualnym miejscowym...

  • 1 / 4
    NIEPOWTARZALNA DZIAŁKA NA MIERZYNIE, Z MPZP!!

    Mierzyn » ul. Czeremchowa

    • 466 240 zł cena
    • 1 457 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Doskonała lokalizacja, idealna pod względem zabudowy jednorodzinnej w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, Mierzyn!!Z przyjemnością prezentujemy, na sprzedaż urokliwą działkę o powierz...

  • Działka Mierzyn ul. Ozdobna 1177m2.

    Mierzyn » ul. Ozdobna

    • 260 000 zł cena
    • 1 177 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm. Dobra, powiat policki, ul. Ozdobna, o powierzchni 1177 m2.Rodzaj użytku: RIV a.Dla niniejszej dziaki brak miejsco...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 829 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • ATRAKCYJNY OBIEKT DLA TWOJEGO BIZNESU W ZAKRZEWIE

    Dopiewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ATRAKCYJNY OBIEKT DLA TWOJEGO BIZNESU W ZAKRZEWIE Jeśli poszukujesz cichego miejsca do prowadzenia biznesu, zależy Ci na zadbanym terenie, a także potrzebujesz przestronnego biu...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 869 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dopiewo, Zakrzewo obiekt na wynajem

    Dopiewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Działka Sprzedaż, Rogoźno

    Cieśle

    • 2 990 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Śliczny, nowiutki bliźniak w Mierzynie.

    Mierzyn

    • 999 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż śliczny bliźniak w Mierzynie, o powierzchni 110 m2, położony na działce ok 400m2.Sprzedawany w stanie deweloperskim do wykończenia. Zdjęcia przedstawiają przykładowe wy...

  • Śliczny, nowiutki bliźniak w Mierzynie.

    Mierzyn

    • 999 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Obiekt na wynajem, Dopiewo, Zakrzewo

    Dopiewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Agroturystyka w Puszczy Noteckiej

    Zatom Nowy

    • 3 950 000 zł cena
    • 150 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gospodarstwo agroturystyczne Olchowy Młyn w Puszczy Noteckiej do sprzedania na zasadach wyłączności w sieci KNC Nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji! Agent prowadzący Rafał...

  • 1 / 2
    Mierzyn,budowlana 1170m2,plan,pełne uzbrojenie,dr.

    Mierzyn

    • 638 000 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 546 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm. Dobra, powiat policki, o powierzchni 0.1170 ha. Rodzaj użytku - R V.Działka objęta jest aktualnym miejscowym pl...

  • Na sprzedaż duża działka w Mierzynie.

    Mierzyn » ul. Kolorowa

    • 499 000 zł cena
    • 2 548 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!!! obniżka ceny o 51 tyś !!!Na sprzedaż działka o powierzchni 2548 m2 o przeznaczeniu budowlanym, znajdująca się w Mierzynie, w bliskiej odległości ul. Kolorowej i Sezamk...

  • Dom Dopiewo,
    1 / 13
    Dom Dopiewo,

    Dopiewo

    • 799 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy lokal w zabudowie dwurodzinnej, położony w cichej i przyjaznej okolicy. Jeśli szukasz balansu między komfortem a spoko...

  • 1 / 4
    Działka w Mierzynie z MPZP!

    Mierzyn » ul. Wąska

    • 1 090 000 zł cena
    • 4 473 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4473 m² w Mierzynie. Ta lokalizacja od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem – to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszka...

  • Nieruchomość KOMERCYJNA w Mierzynie przy dr. nr 10

    Mierzyn » ul. Lubieszyńska

    • 4 850 000 zł cena
    • 4 792 m2 powierzchnia
    • 1 013 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ: Kompleks Nieruchomości Komercyjnych w Mierzynie przy Drodze Krajowej nr 10 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży prawa własności do kompleksu trzech nieruchom...

  • Działka 6005 m², Blisko jeziora i lasu, Inwestycja
    Działka 6005 m², Blisko jeziora i lasu, Inwestycja

    Radgoszcz

    • 834 695 zł cena
    • 6 005 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja: Na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 6005 m², położone w malowniczej okolicy przy miejscowości Radgoszcz, zaledwie 6 km od Międzychodu, w otoczeniu natury. To d...

  • Leśny dom pośród jezior w Miedzichowie
    1 / 16
    Leśny dom pośród jezior w Miedzichowie

    Miedzichowo

    • 1 149 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż prezentujemy Leśny Dom, który leczy duszę - położony w miejscowości Miedzichowo (woj.wielkopolskie, pow.nowotomys...

  • Lokal użytkowy Kamionna gm. Międzychód,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kamionna gm. Międzychód,

    Kamionna

    • 1 580 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 1 851 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Kamionnej - budynek wielomieszkaniowy, hala, garaże - duży potencjał dochodowy. Na sprzedaż rozbudowana nieruchomość inwestycyjna położona w...

  • DWZ na 2 domy Pąchy/Miedzichowo
    1 / 9
    DWZ na 2 domy Pąchy/Miedzichowo

    Pąchy

    • 240 000 zł cena
    • 3 008 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DWZ na 2 domy Pąchy/Miedzichowo Dostępna atrakcyjna działka z Warunkami Zabudowy! Można zamieszkać tu ze znajomymi lub rodzinnie - wybudujecie tu 2 domy. Działka znajduje się w...

  • Działka rolna Łęczno gm. Miedzichowo,
    1 / 5
    Działka rolna Łęczno gm. Miedzichowo,

    Łęczno

    • 249 000 zł cena
    • 41 912 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zakupu 4-hektarowiej działki we wsi Łęczno (gm. Miedzichowo, pow. nowotomyski). Nr działki 57/20. Powierzchnia: 4,19ha Klasoużytki: RVI Media: prąd i woda w drodze....

  • Domek letniskowy Chojno - Koziołek
    1 / 11
    Domek letniskowy Chojno - Koziołek

    Chojno-Młyn

    • 40 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, Mam do sprzedania domek letniskowy położony w miejscowości Chojno – Koziołek nr 41, niedaleko Wronek w obrębie Puszczy Noteckiej, blisko jeziora Radziszewskiego (5 min pies...

  • Dom z prywatnym lasem Obelzanki gm. Wronki
    1 / 16
    Dom z prywatnym lasem Obelzanki gm. Wronki

    Obelzanki

    • 1 599 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom z prywatnym lasem i widokiem na Puszczę Notecką – Obelzanki gm. Wronki OFERTA BEZPOŚREDNIA – Kupujący nie płaci prowizji! Prowizję kupującego pokrywa sp...

  • Słoneczny Taras nad Jeziorem!kup dom w  Łowyniu!!
    1 / 16
    Słoneczny Taras nad Jeziorem!kup dom w Łowyniu!!

    Łowyń

    • 1 200 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 5 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom z widokiem na taflę Jeziora Łowyńskiego zamieszkaj z rodziną lub przyjaciółmi! Marzysz o porannej kawie z widokiem na jezioro? Oferujemy wyjątkowy bliźniak w pierwszej l...

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Otusz

    • 575 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa
    Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa

    Szewce

    • 129 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka o powierzchni 695 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Buk. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób szu...

  • Land+foundation+permits+plans
    1 / 8

    Nowe

    Land+foundation+permits+plans

    Więckowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 172 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    I zatwierdzono projekt budowlany magazyn o powierzchni 612 m kw. Cała działka ma 3172 metry kwadratowe i znajduje się w parku przemysłowym. Projekt został zatwierdzony wraz z kompl...