• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Iłża +20 km
  • Przedbórz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pąchy

(1)
  • DWZ na 2 domy Pąchy/Miedzichowo
    1 / 9
    DWZ na 2 domy Pąchy/Miedzichowo

    Pąchy

    • 240 000 zł cena
    • 3 008 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DWZ na 2 domy Pąchy/Miedzichowo Dostępna atrakcyjna działka z Warunkami Zabudowy! Można zamieszkać tu ze znajomymi lub rodzinnie - wybudujecie tu 2 domy. Działka znajduje się w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam pilnie

    Bolewicko

    • 560 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 550m2.Powierzchnia mieszkalna domu wynosi 118m2.Dom składa się z parteru oraz piętra.Na parterze znajdują si...

  • Sprzedam pilnie

    Bolewice

    • 560 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 500m2.Powierzchnia mieszkalna domu wynosi 118m2.Dom składa się z parteru oraz piętra.Na parterze znajdują si...

  • Mniszki gm. Skulsk - działka na sprzedaż 0,679 ha
    1 / 11
    Mniszki gm. Skulsk - działka na sprzedaż 0,679 ha

    Mniszki

    • 340 000 zł cena
    • 6 791 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej (nr 167/15) położonej w miejscowości Mniszki, gm. Skulsk. Działka oddalona jest od jeziora Skulska Wieś o około 400 m. Kształt dzia...

  • Leśny dom pośród jezior w Miedzichowie
    1 / 16
    Leśny dom pośród jezior w Miedzichowie

    Miedzichowo

    • 1 149 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż prezentujemy Leśny Dom, który leczy duszę - położony w miejscowości Miedzichowo (woj.wielkopolskie, pow.nowotomys...

  • Lokal użytkowy Kamionna gm. Międzychód,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kamionna gm. Międzychód,

    Kamionna

    • 1 580 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 1 851 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Kamionnej - budynek wielomieszkaniowy, hala, garaże - duży potencjał dochodowy. Na sprzedaż rozbudowana nieruchomość inwestycyjna położona w...

  • Działka budowlana Trzciel,
    1 / 10
    Działka budowlana Trzciel,

    Trzciel

    • 99 999 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej działki budowlanej w miejscowości Trzciel - obręb Jasieniec, na pograniczu województw lubuskiego i wielkopolski...

  • Dom Bobowicko gm. Międzyrzecz, Brzozowa
    1 / 14
    Dom Bobowicko gm. Międzyrzecz, Brzozowa

    Bobowicko

    • 1 450 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze NOWOCZESNY DOM Z 2019r NIEOPODAL JEZIORA. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny z 2019 roku, położony w malown...

  • Działka rolna Łęczno gm. Miedzichowo,
    1 / 5
    Działka rolna Łęczno gm. Miedzichowo,

    Łęczno

    • 249 000 zł cena
    • 41 912 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zakupu 4-hektarowiej działki we wsi Łęczno (gm. Miedzichowo, pow. nowotomyski). Nr działki 57/20. Powierzchnia: 4,19ha Klasoużytki: RVI Media: prąd i woda w drodze....

  • DZIAŁKA 732 m² Dom 118 m² (bliźniak)  Żółwin
    1 / 10
    DZIAŁKA 732 m² Dom 118 m² (bliźniak) Żółwin

    Żółwin

    • 765 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom stanowiący lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Żółwin, w pobliżu Międzyrzecza. To idealne rozwiązanie dla os...

  • Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo
    1 / 8
    Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo

    Lubikowo

    • 283 783 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 670 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie 37m2 z szerokiej palety metrażowej inwestycji Apartamenty Lubikowo, znajdujące się tuż nad malowniczym...

  • Słoneczny Taras nad Jeziorem!kup dom w  Łowyniu!!
    1 / 16
    Słoneczny Taras nad Jeziorem!kup dom w Łowyniu!!

    Łowyń

    • 1 200 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 5 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom z widokiem na taflę Jeziora Łowyńskiego zamieszkaj z rodziną lub przyjaciółmi! Marzysz o porannej kawie z widokiem na jezioro? Oferujemy wyjątkowy bliźniak w pierwszej l...