• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sędzinko
  • Bolewice
  • Wilkowisko
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Wilenko

(1)
  • Mieszkanie Wilenko gm. Szczaniec,
    1 / 15
    Mieszkanie Wilenko gm. Szczaniec,

    Wilenko

    • 470 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu położonego na działce o powierzchni 1193 m2 w Wilenku. Lokal o powie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zbąszynek

    • 330 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świebodzin,
    1 / 16
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 549 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 60,1m2 usytuowany na parterze nowoczesnego budynku z windą, zlokalizow...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zbąszynek

    • 489 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 3 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Międzyrzecz, Długa
    1 / 8
    Mieszkanie Międzyrzecz, Długa

    Międzyrzecz

    • 690 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w bloku z windą o powierzchni 76,96 m2,( drugie piętro) zlokalizowane na ulicy...

  • Mieszkanie Międzyrzecz, Dąbrowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Międzyrzecz, Dąbrowskiego

    Międzyrzecz

    • 388 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie w Międzyrzeczu! Te dwupokojowe mieszkanie znajduję się na parterz...

  • Sprzedam mieszkanie Międzyrzecz
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Międzyrzecz

    Międzyrzecz

    • 270 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie około 38 M2 , mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, korytarz , sypialnia oraz łazienka Plus piwnica i strych z wyznaczona skrytka i miej...

  • Mieszkanie Świebodzin,
    1 / 9
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 56,34m2 usytuowany na III piętrze nowoczesnego, niskiego budynku, zlok...

  • Mieszkanie Międzyrzecz,
    1 / 7
    Mieszkanie Międzyrzecz,

    Międzyrzecz

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie o powierzchni 46,33 m² usytuowane na II piętrze w Międzyrzeczu przy ulicy Wojska Polskiego to świetne miejsce dla rod...

  • Mieszkanie Świebodzin,
    1 / 15
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 495 425 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam na zapoznanie się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego lokalu o powierzchni 62,72 m2 z pierwszego etapu inwesty...

  • Mieszkanie Świebodzin,
    1 / 6
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 479 017 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 727 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 62,21m2. położony w inwestycji - Apartamenty przy Spince, przy ul. Miodowej w Świebodzinie. Mieszkanie trzypokojowe w jednym z...

  • Mieszkanie, 61,54 m², Witosław

    Świebodzin

    • 326 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    W toku postępowania upadłościowego dłużnika: SEBASTIANA SZCZEPAŃSKIEGO w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1...

  • Mieszkanie Kęszyca Leśna gm. Międzyrzecz,
    Mieszkanie Kęszyca Leśna gm. Międzyrzecz,

    Kęszyca Leśna

    • 189 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 28,6m2 usytuowane na parterze kamienicy, zlokaliz...

  • Słoneczne mieszkanie 56m2 z parkingiem
    Słoneczne mieszkanie 56m2 z parkingiem

    Międzyrzecz

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m², położone na 2. piętrze przy ul. Staszica w Międzyrzeczu. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń – przest...

  • Mieszkanie Świebodzin,
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 497 618 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro