• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Podmokle Małe

(1)
  • Działka Podmokle małe

    Podmokle Małe

    • 13 828 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyciąg z ogłoszenia o przetarguustnym nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości będących własnością Gminy Babimost Lp. Oznaczenie nieruchomościNr działkiPow. działki w haNr księgi w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Wilenko ul.

    Wilenko

    • 2 332 000 zł cena
    • 42 400 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka gruntowa niezabudowana o powierzchni 42.400 m2Nieruchomość położona jest w miejscowości Wilenko,gmina Szczaniec, powiat Świebodziński, woj. Lubuskie, oddalonej od Świebodzi...

  • Działka inwestycyjna - Sulechów Brzezie
    1 / 2
    Działka inwestycyjna - Sulechów Brzezie

    Brzezie k. Sulechowa

    • 625 000 zł cena
    • 5 001 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka ( 77/14 ) położona w bliskiej okolicy ulicy Stanisława Lema, bezpośrednie sąsiedztwo drogi krajowej - "starej trójki", pełna własność, mpzp, regularny kształt, media przy d...

  • 1 / 2
    Sprzedam lub zamienię dużą działkę letniskową z MPZP

    Karszyn

    • 157 500 zł cena
    • 3 580 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam lub zamienię na samochód np. SUV, Crossover, inny - dużą działkę pod zabudowę letniskową z uchwalonym MPZP ( Uchwała Rady Miejskiej w Kargowej nr 0007.46.2011 z 15 czerwc...

  • Sprzedam lub zamienię dużą działkę letniskową z MPZP
    1 / 2
    Sprzedam lub zamienię dużą działkę letniskową z MPZP

    Karszyn

    • 157 500 zł cena
    • 3 580 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dużą działkę pod zabudowę letniskową z uchwalonym MPZP ( Uchwała Rady Miejskiej w Kargowej nr 0007.46.2011 z 15 czerwca 2011 roku ) . Działka położona obok rzeki Obrzycy (...

  • Działka inwestycyjna budowlana 20ar + hala 200m2
    1 / 16
    Działka inwestycyjna budowlana 20ar + hala 200m2

    Brzezie k. Sulechowa

    • 650 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dziakę budowlaną 21ar ( podzieloną na 2x10ar 94/37 i 94/38 ), utwardzoną z własnym ujęciem wody (studnia) wyjazd na główną ulicę wylotową Żwirki i Wigury. W pobliżu stacja...

  • Działka Siedlec ul. Siedlec

    Siedlec

    • 168 155 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ustawne działki budowlane położone na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Siedlec, w gminie Kostrzyn. Spokojna okolica, doskonała lokalizacja!...

  • Turystyka nad brzegiem rzeki Obry
    1 / 16
    Turystyka nad brzegiem rzeki Obry

    Karszyn

    • 339 000 zł cena
    • 10 079 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. REWELACYJN...

  • Sprzedam łąki trwałe
    1 / 4
    Sprzedam łąki trwałe

    Kupienino

    • 200 000 zł cena
    • 31 400 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż łąki trwałe o łącznej powierzchni 3,14ha.Obecnie plantacja wikliny. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Nowy Jaromierz

    • 57 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,44 ha. działka posiada warunki zabudowy.

  • Działka budowlana Brzezie k. Sulechowa gm. Sulechów
    1 / 3
    Działka budowlana Brzezie k. Sulechowa gm. Sulechów

    Brzezie k. Sulechowa

    • 169 000 zł cena
    • 882 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na wymarzony dom? A może jesteś inwestorem i planujesz budowę bliźniaka w pożądanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiam na sprzedaż świet...

  • Działka koło Sulechowa
    Działka koło Sulechowa

    Sulechów

    • 559 000 zł cena
    • 53 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BIURO NIERUCHOMOŚCI CITY INVEST poleca do sprzedaży dużą działkę rolną zlokalizowaną w okolicy Sulechowa. Teren o powierzchni sięgającej 53000m2. /5,3 ha/, zawiera w sobie staw o p...

  • Sprzedaż
    1 / 2
    Sprzedaż

    Karszyn

    • 125 000 zł cena
    • 5 413 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka letniskowa z prawem realizacji parterowego budynku jednokondygnacyjnego.