• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sędzinko

(1)
  • bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy
    1 / 2
    bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy

    Sędzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sędzinko gmina Duszniki ul . Polna działka nr 207/1 pow. 1137 m2 na miejscu szkoła sklep itp. szybki dojazd do Poznania bar...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana na sprzedaż Palędzie, gmina Dopiewo, powiat poz...

    Palędzie

    • 966 000 zł cena
    • 1 932 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Palędzie, ul. Spokojna / Cicha, na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1932 m2: 1) Działka nr 163/4 o powierzchni 1033 m2 Cena: 540 zł/m2 2) Działka nr 163...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wilczyna

    • 249 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Grażyna Sobek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konarzewo

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Podrzewie

    • 1 490 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 829 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • ATRAKCYJNY OBIEKT DLA TWOJEGO BIZNESU W ZAKRZEWIE

    Dopiewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ATRAKCYJNY OBIEKT DLA TWOJEGO BIZNESU W ZAKRZEWIE Jeśli poszukujesz cichego miejsca do prowadzenia biznesu, zależy Ci na zadbanym terenie, a także potrzebujesz przestronnego biu...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kaźmierz

    • 299 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    GEPHOUSE
    Biuro nieruchomości

  • ATRAKCYJNY OBIEKT DLA TWOJEGO BIZNESU W ZAKRZEWIE

    Zakrzewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 869 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 9
    Dom szeregowiec

    Kaźmierz

    • 549 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AZielińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dopiewo, Zakrzewo obiekt na wynajem

    Dopiewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Obiekt Wynajem, Dopiewo, Zakrzewo

    Zakrzewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Działka Sprzedaż, Rogoźno

    Cieśle

    • 2 990 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Obiekt na wynajem, Dopiewo, Zakrzewo

    Dopiewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Domek całoroczny pod Pogorzelicą !

    Konarzewo

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna nieruchomość na weekendowe wypady nad morze lub jako inwestycja pod najem! POMIĘDZY DWOMA JEZIORAMI I TYLKO NIECAŁY KILOMETR DO POGORZELICY !Do Pogorzelicy oddalone o jedyn...

  • KOMFORTOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ – DĄBRÓWKA, UL....

    Dąbrówka

    • 780 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 874 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    KOMFORTOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ – DĄBRÓWKA, UL. DAGLEZJOWA | 79 m² | 3 POKOJE | KLIMATYZACJA | OGRÓD | GARAŻ | NOWOCZESNE BUDOWNICTWO | ŚWIETNA LOKALIZACJA BLISKO...

  • Dom Dopiewo,
    1 / 13
    Dom Dopiewo,

    Dopiewo

    • 799 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy lokal w zabudowie dwurodzinnej, położony w cichej i przyjaznej okolicy. Jeśli szukasz balansu między komfortem a spoko...

  • Wynajmę mieszkanie klimatyzacja Dopiewiec
    1 / 16
    Wynajmę mieszkanie klimatyzacja Dopiewiec

    Dopiewiec

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia piękny nowoczesny apartament o powierzchni 38 m2 na Osiedlu Dąbrówka - Leśna Polana przy ul. Droga Mleczna 3 w Dopiewcu . Apartament składa się z dwóch pokoi...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Ceradz Dolny

    • 200 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Ceradzu Dolnym przy lesie prąd woda gaz w drodze 20km od Poznania 3km od jeziora w Niepruszewie 7km od autostrady posiadam działki 1000m2 i 1500m2 oraz...

  • Dom Dopiewiec gm. Dopiewo,
    1 / 2
    Dom Dopiewiec gm. Dopiewo,

    Dopiewiec

    • 749 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lewa połowa bliźniaka z rynku pierwotnego. Nieruchomość położona w spokojnej miejscowości z łatwym dostępem do terenów zielonych. Termin oddania - II kwartał 2026 Dom...

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Dąbrowa

    Dąbrowa

    • 3 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA O ZAMIARZE SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI W MIEJSCOWOŚCI DĄBROWA Na podstawie § 1 i § 3 Regulaminu sprzedaży oraz w związku z prowadzonym postępowaniem upa...

  • Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna
    1 / 11
    Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna

    Mieściska

    • 150 000 zł cena
    • 1 248 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Mieściska, gmina Duszniki. To idealne miejsce na Twój dom, z dala od wielkomiejskiego zgi...

  • Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna
    1 / 15
    Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna

    Dopiewiec

    • 599 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i w pełni urządzone mieszkanie położone przy ul. Polarnej w Dopiewcu. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do życia - bez remontów,...

  • Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego
    1 / 11
    Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego

    Kaźmierz

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 140 m², zlokalizowane Kaźmierza (ul. Świerkowa) Tarnowo Podgórne 7km. Nieruchomość oferuje standard domu jednorod...

  • WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura
    1 / 16
    WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura

    Sękowo

    • 590 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację we wtorek 28 kwietnia od godz. 10 - 12. Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym w Sękowie | Duża działka, zielona okolica, stan częściowo do wykończe...

  • Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,
    Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,

    Więckowice

    • 1 195 440 zł cena
    • 7 032 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 319/12, o powierzchni 7032 m2, zlokalizowanej na terenie kompleksu logistycznego w Więckowicach, gm. Dopiew...

  • ???? Dom blisko Poznania + garaż na 2 auta!
    1 / 11
    ???? Dom blisko Poznania + garaż na 2 auta!

    Kaźmierz

    • 650 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 151 m² | działka 660 m² | garaż 2 auta | blisko Poznania Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 151 m², położony na działce 660 m² w spokojnej miejscowości Ka...

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Otusz

    • 575 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa
    Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa

    Szewce

    • 129 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka o powierzchni 695 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Buk. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób szu...

  • Land+foundation+permits+plans
    1 / 8
    Land+foundation+permits+plans

    Więckowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 172 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    I zatwierdzono projekt budowlany magazyn o powierzchni 612 m kw. Cała działka ma 3172 metry kwadratowe i znajduje się w parku przemysłowym. Projekt został zatwierdzony wraz z kompl...