• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Opalenicą

(44)
  • Land+foundation+permits+plans
    1 / 8

    Nowe

    Land+foundation+permits+plans

    Więckowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 172 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    I zatwierdzono projekt budowlany magazyn o powierzchni 612 m kw. Cała działka ma 3172 metry kwadratowe i znajduje się w parku przemysłowym. Projekt został zatwierdzony wraz z kompl...

  • Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa
    Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa

    Szewce

    • 129 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka o powierzchni 695 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Buk. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób szu...

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Otusz

    • 575 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,
    Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,

    Zamysłowo

    • 1 850 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka 28,60 m². Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowej kawalerki, położonej na poddaszu, na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 28,60 m², jest ja...

  • Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,
    Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,

    Więckowice

    • 1 195 440 zł cena
    • 7 032 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 319/12, o powierzchni 7032 m2, zlokalizowanej na terenie kompleksu logistycznego w Więckowicach, gm. Dopiew...

  • bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy
    1 / 2
    bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy

    Sędzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sędzinko gmina Duszniki ul . Polna działka nr 207/1 pow. 1137 m2 na miejscu szkoła sklep itp. szybki dojazd do Poznania bar...

  • Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna
    1 / 11
    Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna

    Mieściska

    • 150 000 zł cena
    • 1 248 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Mieściska, gmina Duszniki. To idealne miejsce na Twój dom, z dala od wielkomiejskiego zgi...

  • Sprzedam Działke
    1 / 5
    Sprzedam Działke

    Mirosławki

    • 470 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2200 m 2, Mirosławki koło Poznania gmina Stęszew z widokiem na jezioro. Sprzedam Pełna instruktora prąd woda, gaz w drodze, szambo. Dojazd drogą asfaltową. W pobl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Stęszew, Józefa Wybickiego
    1 / 8
    Dom Stęszew, Józefa Wybickiego

    Stęszew

    • 544 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSZCZĘDŹ NA STARCIE: BRAK PCC, 0% PROWIZJI, PEŁNA RĘKOJMIA! Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Stęszew, blisko Poznania i Wielkopolskiego Parku Narodowego Na sprzedaż funkcj...

  • Działka inwestycyjna Nowa Róża gm. Nowy Tomyśl,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Nowa Róża gm. Nowy Tomyśl,

    Nowa Róża

    • 599 000 zł cena
    • 11 508 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka z Warunkami Zabudowy i pozwoleniem na budowę pod siedlisko o powierzchni 11 508 m2 (1,1508 ha), położona w miejscowości Nowa Róża, w gminie Nowy Tomyś...

  • Działka budowlana Strykowo gm. Stęszew, Rybacka
    1 / 14
    Działka budowlana Strykowo gm. Stęszew, Rybacka

    Strykowo

    • 345 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o całorocznym domu letniskowym? To tutaj właśnie możesz wybudować swój dom marzeń! Idealne miejsce zarówno dla młodych, aktywnych rodzin jak i osób w kwiecie wieku szukają...

  • Dom Stęszew, Józefa Wybickiego
    1 / 11
    Dom Stęszew, Józefa Wybickiego

    Stęszew

    • 579 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 168 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Sprzedam działkę
    1 / 5
    Sprzedam działkę

    Kamieniec

    • 120 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Atrakcyjną Działkę Budowlaną na Wsi – Idealne Miejsce na Twój Dom Marzeń! Lokalizacja: Malownicza wieś w województwie Wielkopolskim. Spokojna okolica otoczona lasami i pol...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Kamieniec

    • 260 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana WZ
    1 / 3
    Działka budowlana WZ

    Grodzisk Wielkopolski

    • 230 000 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy w Grodzisku Wielkopolskim na ulicy Sosnowej w spokojnej okolicy. Na działce znajduje się woda , prąd w trakcie re...

  • Dom Stęszew,
    1 / 10
    Dom Stęszew,

    Stęszew

    • 815 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom szeregowy w zabudowie o powierzchni 78 m², położony w spokojnej i wygodnej lokalizacji...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Ceradz Dolny

    • 200 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Ceradzu Dolnym przy lesie prąd woda gaz w drodze 20km od Poznania 3km od jeziora w Niepruszewie 7km od autostrady posiadam działki 1000m2 i 1500m2 oraz...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 6
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 428 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE mieszkania 2 i 3-pokojowe Strykowo od 46 m² do 61 m² Blisko jeziora, kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż nowe mieszkania w nowoczesnym budynku w Strykowie, zlokalizowane...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 10
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 348 750 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 8
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 420 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro