• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pniówek
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nidzicą

(31)
  • Działka Michałki

    Michałki

    • 800 000 zł cena
    • 52 307 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Możliwość zakupu przez osoby nie posiadające uprawnień rolnych. Położenia: Michałki, gm. Kozłowo, pow. nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie. Okazja- bardzo atrakcyjny, grunt rolny,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Klęczkowo

    • 490 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dziurdziewo

    Dziurdziewo

    • 399 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Chata w Kwadracie z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu wielkości ok 150 m 2 z działką o powierzchni ponad 2800 m2 , położonego we wsi Dziurdziewo. Nieruc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś Wielka

    • 1 300 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kamionki

    • 195 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kamil Słowikowski Własny kąt
    Biuro nieruchomości

  • Działka Zawady

    Zawady

    • 85 000 zł cena
    • 3 186 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę w miejscowości Zawady. Miejscowość Zawady jest położona ok. 2 km od Jeziora Platyny. Oferowana działka o numerze 35/3 ma powie...

  • Działka Brzeźno Łyńskie

    Brzeźno Łyńskie

    • 108 500 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży działki w przepięknym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie 3 niewielkich jezior oraz rzeki Łyny a wszystko otoczone lasami. Jest to teren Ostoi Napiwocko- Ramuck...

  • Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy . Szerokopaś
    1 / 6
    Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy . Szerokopaś

    Szerokopaś

    • 78 764 zł cena
    • 1 358 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Szerokopaś. Dojazd samochodem z Szerokopaś do Nidzicy zajmuje 11 minut. Odległość to 6,9 km dojazd drogą Olsztyń...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Brzeźno Łyńskie

    Brzeźno Łyńskie

    • 12 127 500 zł cena
    • 122 500 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Sprzedam grunty rolne
    Sprzedam grunty rolne

    Szkudaj

    • 446 050 zł cena
    • 81 100 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 8,11ha, obręb Szkudaj

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Orłowo

    • 145 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Więcej informacji pod numerem [tel] lub w wiadomości prywatnej. Zapraszam.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzeda.

    Dźwierznia

    • 300 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke 0.73 ha .Dzialka w calosci budowlana mozna podzielic na mniejsze dzialki.Uzbrojona czesciowo ogrodzona .Sasiaduje z lasem przy drodze asfaltowej.400m od tablicy z...

  • Nieruchomości

    Księży Dwór

    • 145 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 41,5 m2 w Księżym Dworze. Mieszkanie własnościowe, w bloku - na parterze. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia, 2 pokoje, przedpokój i łazienka. Ogrzewanie gazow...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Narzym

    • 13 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Narzymiu,10 km od Działdowa w warmińsko-mazurskim. Nr działki 280/26. Rozpoczęta budowa domu pod projekt Dobra wróżba II z Muratora. Oferta dostępna...

  • Atrakcyjna działka w miejscowości Gródki .
    1 / 3
    Atrakcyjna działka w miejscowości Gródki .

    Gródki

    • 169 000 zł cena
    • 3 337 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Posiadamy do sprzedania piękną działkę w miejscowości Gródki. Nieruchomość położona w cichej okolicy przy drodze krajowej DW 544 Działdowo- Lidzbark. Gródki - wieś położona w wojew...

  • 1 / 2
    sprzedam działkę 20 arów w Księży Dwór na trasie Wysoka - Działdo...

    Księży Dwór

    • 138 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka 20 arów z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej utwardzonej. Możliwość podziału działki na dwie mniejsze. Atrakcyjna lokalizacja. Chętnych zakupem zapraszam do kontaktu...

  • Działka zabudowana domem jednorodzinnym .
    1 / 7
    Działka zabudowana domem jednorodzinnym .

    Jabłonowo

    • 118 000 zł cena
    • 1 172 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka zabudowana domem jednorodzinnym w miejscowości Jabłonowo. Główne atuty nieruchomości: • z dobrym dojazdem • bliskość terenów zielonych Działka jednorodzinna (...

  • Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Niestoja
    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Niestoja

    Niestoja

    • 105 000 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Niestoja w województwie warmińsko - mazurskim, powiecie działdowskim, gminie Działdowo. Działka o powierzchni 1528 m 2 o numerze ewide...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę 7 ha w okolicach wsi Rywociny (Gmina Działdowo)

    Rywociny

    • 350 000 zł cena
    • 69 711 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka nr 220 obrębu Zakrzewo, usytułowana w pobliżu wsi Rywociny, położona pomiędzy ścianami lasu państwowego i prywatnego. Do Działdowa jest 7 km drogą asfaltową....

  • Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wysoka
    1 / 2
    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wysoka

    Wysoka

    • 90 000 zł cena
    • 1 611 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Wysoka w województwie warmińsko - mazurskim, powiecie działdowskim, gminie Działdowo. Działka o powierzchni 1611 m 2 o numerze ewidenc...

  • 1 / 4
    Działka Grzybiny

    Grzybiny

    • 990 000 zł cena
    • 12 600 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 1,26 ha z linią brzegową j. Grzybiny, pow. działdowski, Mazury Na sprzedaż działka o powierzchni 1,26 hektara z linią brzegową jeziora Grzybiny o pow. 13ha i głębokości 6....

  • Sprzedam działkę 7 ha w okolicach wsi Rywociny
    1 / 3
    Sprzedam działkę 7 ha w okolicach wsi Rywociny

    Rywociny

    • 350 000 zł cena
    • 69 711 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka nr 220 obrębu Zakrzewo, usytułowana w pobliżu wsi Rywociny,położona pomiędzy ścianami lasu państwowego i prywatnego. Do Działdowa jest 7 km drogą asfaltową. D...

  • Łąki trwałe w miejscowości Wysoka woj.warmińsko - mazurskie
    Łąki trwałe w miejscowości Wysoka woj.warmińsko - mazurskie

    Wysoka

    • 90 000 zł cena
    • 25 654 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż łąki trwałe w miejscowości Wysoka o powierzchni 2,5654 ha. Główne atuty nieruchomości: • bliskość komunikacji miejskiej • bliskość terenów zielonych Działka rolna....

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Iłowo-Osada

    • 305 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Nowa Wieś

    • 669 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gródki

    • 1 290 000 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 2 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Działka Murawki

    Murawki

    • 114 990 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    MURAWKI, gmina Zalewo, powiat iławski. Na sprzedaż, bardzo atrakcyjna działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 1'100m2 Działka ta powstanie wyniku podziału działki o powi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 460 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Iłowo-Osada

    • 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gnojno

    • 319 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 1 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Skurpie zabudowane
    1 / 6
    Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Skurpie zabudowane

    Skurpie

    • 800 000 zł cena
    • 21 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem obory w miejscowości Skurpie. Skurpie wieś w województwie warmińsko - mazurskim, w powiecie działdowskim, gminie Płośnica. Dz...

  • Działka budowlana Murawki gm. Zalewo
    1 / 15
    Działka budowlana Murawki gm. Zalewo

    Murawki

    • 139 000 zł cena
    • 2 401 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki budowlanej położonej w miejscowości Murawki , która stanowi kolonię wsi Urowo położoną nad jez. Gil Wielki z ogólnodostępną plażą gminną. Murawki maj...

  • Z widokiem na jezioro (50 m), możliwość zabudowy
    1 / 11
    Z widokiem na jezioro (50 m), możliwość zabudowy

    Mały Łęck

    • 330 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka na obrzeżach kameralnej wsi, otoczonej lasami, z widokiem na wodę. Położona zaledwie 50 m od brzegu jeziora Gil Mały. Działka posiada wydane są warunki zabudowy...

  • Działka 1200 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1200 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 139 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1200 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka budowlana Filice gm. Działdowo
    Działka budowlana Filice gm. Działdowo

    Filice

    • 79 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka budowlana pod dom jednorodzinny - Filice, gmina Działdowo 60 zł/m² | Działka 102/16 - 1318 m² | Cena: 79 000 zł Wyobraź sobie miejsce tuż przy drodze woj...

  • Działka usługowa Burkat gm. Działdowo
    Działka usługowa Burkat gm. Działdowo

    Burkat

    • 549 900 zł cena
    • 5 118 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA PRZY DRODZE WOJEWÓDZKIEJ 542 - BURKAT / GMINA DZIAŁDOWO Mieszkaniowo-usługowa • 5118 m² • GOTOWY ZJAZD • WODA, PRĄD I INTERNET W GRANICACH DZIAŁKI Idealna...

  • Dom 70 m² blisko Olsztyna Nowa wieś
    1 / 15
    Dom 70 m² blisko Olsztyna Nowa wieś

    Nowa Wieś

    • 249 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mieszkanie w Domu wielorodzinnym w otoczeniu lasów– idealne miejsce na odpoczynek lub inwestycję. Ta nieruchomość w Nowej Wsi łączy w sobie bliskość Olsztyna z ciszą i naturą, ofe...

  • Działka budowlana Księży Dwór gm. Działdowo
    Działka budowlana Księży Dwór gm. Działdowo

    Księży Dwór

    • 129 000 zł cena
    • 2 089 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w malowniczym Księżym Dworze - Twój kawałek raju! Wyobraź sobie poranne spacery po zielonych łąkach, świeże powietrze Warmii i Mazur, a wszystko to na własnej...

  • WZ i Uzbrojenie | Działka 3000 m² nad rzeczką Szkotówką |
    1 / 9
    WZ i Uzbrojenie | Działka 3000 m² nad rzeczką Szkotówką |

    Wierzbowo

    • 87 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2996 m² (nr ewidencyjny 28/38) w miejscowości Wierzbowo, gmina Kozłowo (woj. warmińsko-mazurskie). Działka łączy w sobie...

  • Działka budowlana Pierławki gm. Działdowo
    Działka budowlana Pierławki gm. Działdowo

    Pierławki

    • 97 700 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż 27 atrakcyjnych działek budowlanych na nowym osiedlu „Nowe Pierławki” - miejscowość Pierławki gm. Działdowo Inwestycja pod domy jednorodzinne z miejscowym planem...

  • Działka usługowa Uzdowo gm. Działdowo
    Działka usługowa Uzdowo gm. Działdowo

    Uzdowo

    • 96 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położonych w miejscowości Uzdowo, gmina Działdowo . To propozycja dla osób, któr...