• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nidzicą

(31)
  • Działki na sprzedaż nad jeziorem, Szkotowo
    1 / 4
    Działki na sprzedaż nad jeziorem, Szkotowo

    Szkotowo

    • 190 000 zł cena
    • 3 317 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks Działek w Szkotowie (Gmina Kozłowo, powiat nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie) Prezentujemy unikalną okazję zakupu gruntu w malowniczej miejscowości Szkotowo, na terenie...

  • Działka budowlana w okolicy Jeziora Kalwa
    1 / 10
    Działka budowlana w okolicy Jeziora Kalwa

    Michałki

    • 250 000 zł cena
    • 1 598 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka położona w letniskowej miejscowości Michałki gm. Pasym, powiat szczycieński, 500 m od jeziora Kalwa. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku jedn...

  • Działki z pozwoleniem na budowę, Radomin
    1 / 11
    Działki z pozwoleniem na budowę, Radomin

    Radomin

    • 97 495 zł cena
    • 1 147 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki zlokalizowanej w Radominie, powiat nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie. Na sprzedaż działki z pozwoleniem na budowę: 28/10 - o pow. 25...

  • Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko
    Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko

    Olszewo

    • 350 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Na sprzedaż działka (55/4) rolna o powierzchni 1,12ha położona w Olszewo gmina Olecko. Działka...

  • Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko
    1 / 8
    Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko

    Olszewo

    • 127 800 zł cena
    • 14 200 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działka rolne o nr geodezyjnych 41, 42 o powierzchni 1,42ha. Działki usytuowane są na wzniesieniu z widokiem na jeziora i otaczające lasy. Idealne miejsce dla węd...

  • Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko

    Olszewo

    • 332 100 zł cena
    • 12 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka położona w miejscowości Olszewo gm. Olecko. Możliwość kupna pojedynczej działki. Na...

  • Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko

    Olszewo

    • 98 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT oferuje na sprzedaż działkę w Olszewo gm. Olecko. Na sprzedaż działka rolna o nr geodezyjnym 399 o powierzchni 5000 m2. Działka usytuowana jest na...

  • Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko
    Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko

    Olszewo

    • 350 000 zł cena
    • 16 300 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka położona jest w miejscowości Olszewo. gmina Olecko. Działka z widokiem na jeziora. Na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę Natać Wielka Jezior Omulew
    1 / 3
    Sprzedam działkę Natać Wielka Jezior Omulew

    Natać Wielka

    • 200 000 zł cena
    • 1 231 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Natać Wielka Jezioro Omulew. o powierzchni 0.1213 ha Zabudowa całoroczna. Zapraszam do kontaktu. Wszystkie informacje telefonicznie. Mirek

  • Działka budowlana z linią brzegową | Mazury | 1,5 h - 2 h od
    1 / 6
    Działka budowlana z linią brzegową | Mazury | 1,5 h - 2 h od

    Bolejny

    • 599 000 zł cena
    • 6 202 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawdziwe Mazury – bez wielogodzinnej podróży Czy da się uciec z Warszawy na Mazury w zaledwie 1,5–2 godziny i mieć własną linię brzegową jeziora pod domem? Tak! W miejscu, gdzie c...

  • ##Działka budowlana 0,1200 ha na Mazurach##
    1 / 10
    ##Działka budowlana 0,1200 ha na Mazurach##

    Piątki

    • 115 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 35/17 w pięknej okolicy we wsi Piątki zlokalizowanej na obrzeżach miasta Nidzica. Działka płaska o powierzchnia 0,1200 ha oraz udział 1/18 części w dz...

  • Działka Marózek

    Marózek

    • 197 015 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę nad jeziorem Maróz, 15 km od Olsztynka. Działka posiada nr ewidencyjny 115/4 i powierzchnię 3031 m2, znajduje się w kompleksie 9...

  • Działka Kownatki rynek pierwotny ul.

    Kownatki

    • 892 500 zł cena
    • 4 780 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z potencjałem inwestycyjnym w REGIONIE MAZUR ? Ta działka budowlana o powierzchni 4780 m2 to idealna okazja na budowę domu letniskowego lub inwestycji turystycznej....

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kozłowo

    • 510 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Szczepkowo Borowe

    • 105 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom
    1 / 8
    Sprzedam dom

    Szkudaj

    • 260 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nieruchomość o powierzchni 0.1946ha zabudowana budynkiem mieszkalnym szeregowym. Pozostałe części budynku znajdują się na sąsiednich działkach. Działka własnościowa. Dom składa się...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Litwinki

    • 690 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Działka Kozłowo

    Kozłowo

    • 109 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w Kozłowie Twoje Nowe Ulubione Miejsce na Ziemi! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz? Gdzie poranki pachną trawą, a wieczory kończą się przy ognisku pod gwiazdam...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Niedanowo

    • 235 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 1 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Działka Witramowo

    Witramowo

    • 53 144 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 53 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witramowo, gmina Olsztynek. Atrakcyjnie położone działki w pobliżu zjazdu z drogi ekspresowej. Prąd i telekomunikacja w drodze. Teren działek płaski. Wzniesienie gruntu przy S7 p...