• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Krynicą Morską

(79)
  • sprzedam trzy działki budowlane uzbrojone okazja
    1 / 6
    sprzedam trzy działki budowlane uzbrojone okazja

    Suchacz

    • 170 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    trzy działki budowlane nad zalewem wiślanym uzbrojone w media z widokiem na zalew koło las dojazd droga nr 503 nowa blisko sklepy plaża pks do elbląga 18 km atrakcje turystyczne n...

  • Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2
    1 / 10
    Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2

    Kępiny Wielkie

    • 215 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Firma MM House prezentuje Państwu pół bliźniaka z bardzo ładną działką w Kierpajnach Wielkich. Kierpajny Wielkie to niewielka miejscowość w gminie Pieniężno na trasie Braniewo -...

  • Łęcze k/Elbląga nowy dom na dużej działce
    1 / 16
    Łęcze k/Elbląga nowy dom na dużej działce

    Łęcze

    • 655 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWY DOM WOLNOSTOJĄCY- ŁĘCZE 2025 r, SALON + 4 POKOJE, 2 ŁAZIENKI, ( 100 m2) + DUŻY GARAŻ  30 M2 ATRAKCYJNE MIEJSCE, BLISKO ELBLĄGA – ŁĘCZE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA DOMU " POD KLUCZ...

  • Dawny dworzec w Tolkmicku
    1 / 16
    Dawny dworzec w Tolkmicku

    Tolkmicko

    • 990 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 1 642 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Posiadamy na sprzedaż unikalną nieruchomość – dawny budynek Dworca w Tolkmicku idealny pod inwestycję. Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 932 m2, położoną w malowniczym To...

  • Piękne siedlisko pod Elblągiem.
    1 / 16
    Piękne siedlisko pod Elblągiem.

    Łęcze

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwe siedlisko z własnym stawem – położone w przepięknej miejscowości Łęcze położonej w pobliżu Zalewu Wiślanego zaledwie kilkanaście kilometrów od miasta Elbląga....

  • Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim
    1 / 14
    Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim

    Sztutowo

    • 423 125 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sztutowo to jedna z piękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. Stąd niedaleko do słynnego na cały świat przekopu i popularnej Krynicy Morskiej, ale również do wielu atrakcji t...

  • Mieszkanie Sztutowo ul. Zalewowa

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 429 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej - Sztutowie. Miejsce idealnie wpisuje się w niepowtarzalny nadmorski klimat, a bezpośrednie są...

  • Dom z ogrodem we Fromborku.

    Frombork » ul. Młynarska

    • 320 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z POTENCJAŁEM W SERCU HISTORII – FROMBORK, UL. MŁYNARSKA Cena: 320 000 zł Powierzchnia domu: 130 m² Powierzchnia działki: 551 m² Jeśli szukasz miejsca z duszą, przestrzeni, k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana w Pogrodziu z WZ.
    1 / 4
    Działka budowlana w Pogrodziu z WZ.

    Pogrodzie

    • 97 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – POGRODZIE, WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Prezentuję Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w malowniczej miejscowości Po...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w Pogrodziu z WZ.

    Pogrodzie

    • 97 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – POGRODZIE, WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Prezentuję Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w malowniczej miejscowośc...

  • Sprzedam nowe mieszkanie z dużym ogródkiem!
    1 / 5
    Sprzedam nowe mieszkanie z dużym ogródkiem!

    Frombork

    • 391 589 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 992 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim nr 3 o powierzchni 49,01m² znajdujące się na parterze. Do mieszkania przynależy ogrodzony ogródek o powierzchni 68,92m²...

  • Sprzedam mieszkanie na parterze z ogródkiem!
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie na parterze z ogródkiem!

    Frombork

    • 315 915 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim nr 4 o powierzchni 40,04m² znajdujące się na parterze. Do mieszkania przynależy ogrodzony ogródek o powierzchni 32,07m²...

  • Sprzedam mieszkanie Kamionek Wielki koło Węgorzewa
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie Kamionek Wielki koło Węgorzewa

    Kamionek Wielki

    • 155 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie na Sprzedaż – Kamionek Wielki, k. Węgorzewa Mazury to piękny region! Twoja Mazurska Oaza Spokoju! Mieszkanie 1 Pokojowe (38 m²) Blisko Jeziora, gotowe do z...

  • Lokal Kąty Rybackie ul. Rybacka

    Kąty Rybackie » ul. Rybacka

    • 9 166 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL POD SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY!DOSTĘPNY OD 1 LISTOPADA 2025 ROKUPRZY GŁÓWNEJ ULICY - IDEALNA LOKALIZACJA!TYLKO U NAS!!!LOKALIZACJA:Kąty Rybackie to jedna z najbardziej popula...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 397 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jędrychowo

    Jędrychowo

    • 120 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 1 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Jędrychowo, gm. Frombork. Cena: 120 000 zł (do neg...

  • Działka Sztutowo ul. Bukowa

    Sztutowo » ul. Bukowa

    • 650 000 zł cena
    • 546 m2 powierzchnia
    • 1 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas działka budowlana 584 m² - Sztutowo | 3,4 km od plaży | wszystkie media | MPZPNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 584 m², położona w atrakcyjnej części Sztutowa...

  • BALTIC SUN 2 - własne apartamenty z basenem nad morzem
    1 / 5
    BALTIC SUN 2 - własne apartamenty z basenem nad morzem

    Sztutowo

    • 359 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Deweloper Jankowiak oferuje do sprzedaży apartamenty nad morzem na inwestycji BALTIC SUN 2 w Sztutowie, ulica Mierzeja Park. Do dyspozycji nabywców na ogrodzonym terenie podgrzewa...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 430 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • SZTUTOWO! Wykończone pod klucz!!
    1 / 14
    SZTUTOWO! Wykończone pod klucz!!

    Sztutowo

    • 540 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości