• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kozienicami

(75)
  • Działka rolna 26 300 m2 w Tadeuszowie k/Pionek

    Tadeuszów

    • 310 000 zł cena
    • 26 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę położoną w miejscowości Tadeuszów (woj. mazowieckie, pow. radomski, gm. Pionki), w odległości ok. 3 km od miasta Pionki. Wzdłuż długiego i krótkiego boku działki b...

  • Działka rolno-leśna 5402 m2 w Czarnej k/Pionek

    Czarna Wieś

    • 120 000 zł cena
    • 5 402 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę położoną w miejscowości Czarna Wieś (woj. mazowieckie, pow. radomski, gm. Pionki), w odległości ok. 3 km od miasta Pionki i od zrewitalizowanego kąpieliska „Staw G...

  • 1 / 3
    Działka budowlano-rolna 4891 m2 w Pionkach – Działki Suskowolskie

    Działki Suskowolskie

    • 210 000 zł cena
    • 4 891 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka położona jest w woj. mazowieckim, pow. radomski, gm. Pionki, na obrzeżach miasta Pionki (Działki Suskowolskie). Przylega do drogi wojewódzkiej nr 691, prowadzącej z Pionek...

  • Sprzedam BEZPOŚREDNIO Mieszkanie 3-pokojowe 64 m2

    Pionki

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Informacje: - mieszkanie trzypokojowe w bloku - spokojne duże osiedle poza centrum miasta (w okolicy szkoła, przedszkole, sklepy) - widna oddzielna kuchnia, łazienką z oddzielny...

  • 1 / 3
    Lokal biurowy do wynajęcia

    Pionki

    • 945 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 45m2 znajdujący się w biurowcu "Przemysłowa 1" w Pionkach. Lokal składa się z trzech pomieszczeń użytkowych (15m2, 15m2 oraz 9m2)...

  • Działka

    Godzisz

    • 550 000 zł cena
    • 29 754 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam serdecznie mam do zaoferowania działkę rolno- budowlana o powierzchni 2,9754 obecnie działka jest trochę mieszana las sad oraz pole a tak że znajdują się na niej budynki taki...

  • 1 / 2
    Sprzedam dom z działką

    Policzna

    • 450 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 717 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam mam do sprzedania dom rodzinny z calom działką 0,94ary więcej informacji na telefon

  • Lokal Paprotnia ul.

    Paprotnia

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 1 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowy obiekt do adaptacji o powierzchni 1305 m.kw na działce 8600 m.kw. idealny na dom opieki seniora lub ośrodek leczniczo rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy. Możliwa adaptacja n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom z piękną dzialka

    Pionki

    • 640 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam mam do sprzedania dom z piekna dzialka znajdujący się przy ul.Polnej blisko.staw górny szkoła PKP. Duży targ .Dom posiada podpiwniczenie 2 garaże 2 balkony ogród na którym Na...

  • 1 / 2
    Sprzedam dom.z piękna działka

    Pionki

    • 640 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam mam do sprzedania piękny dom z dużą dzialka 2 garaże budynek gosp. 2 balkony 2 piece gazowy i weglowy .Na działce drzewa owocowe jabłka pyszne słodkie gruszki orzechy śliwki....

  • Działka leśna / sosna ponad 75 lat
    Działka leśna / sosna ponad 75 lat

    Maciejowice

    • 30 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę leśną (wieś Zakręty gm. Maciejowice, pow. Garwolin), 40 ar obok rz. Pytlocha, Możliwość ew. powiększenia powierzchni. Dojazd z drogi Maciejowice - Łaskarzew...

  • Działka 2620 metrów kwadratowych
    Działka 2620 metrów kwadratowych

    Sobolew

    • 215 000 zł cena
    • 2 620 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję na sprzedaż działkę wielkość 2620 metrów kwadratowych w miejscowości Sobolew (pomiędzy Garwolinem a Dęblinem). Dla osób poważnie zainteresowanych zakupem szczegóły podam...

  • Sprzedam daialke budowlana

    Chinów

    • 170 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dziale budowlana z mediami 32x62 polozonej w m.Chinow. Udzial 1/1 id. 333/10. Posiadam tez dzialke 3 h obok w/w 73x410.

  • działka nad rzeką z decyzją o warunkach zabudowy nr.działki 85/2...

    Dąbrówki

    • 105 000 zł cena
    • 1 907 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad rzeką/kanałem kozienicko-gniewoszowskim (38 mb.linii brzegowej) ,dojazd drogą asfaltową do samej działki w m.Dąbrówki z wydaną decyzją o warukach zabudowy ,w...

  • sprzedam mieszkanie

    Pionki

    • 200 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie do remontu oczyszczone z mebli i sprzętów gotowe do pracy Dwie piwnice

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną Podwierzbie / Bobrowniki / Ryki / Dębl...

    Podwierzbie

    • 195 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, która znajduje się na terenie miejscowości Podwierzbie / Bobrowniki powiat rycki. Powierzchnia działki to ok. 0,56 ha. Działka znajduje się przy drodze...

  • 1 / 3
    Sprzedam działki Brzozówka Gmina Grabów

    Brzozówka

    • 44 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szperam działki w Brzozówka Gmina Grabów nad Pilicą , piękny las , od Warszawy około 50 km. Na działce jest woda i prąd w drodzie dojazdowej do działki

  • Atrakcyjna działka w Klwatce Królewskiej k. Radomia

    Klwatka Królewska

    • 332 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo, Oferuję (bezpośrednio bez prowizji) na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Klwatka Królewska, gmina Gózd, województwo mazowieckie. Działka o powierzchni...

  • Działka Czerwonka ul. Topolowa

    Czerwonka » ul. Topolowa

    • 190 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka USŁUGOWO-BUDOWLANA zlokalizowana w CZERWONCE przy ul. Topolowej 40. Woda miejska. Szambo na działce. Prąd. Około 45 arów. Piękna, zielona o...

  • Sprzedam dom z firmą

    Moszczanka

    • 1 160 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom mieszkalno-usługowy razem z firmą w Moszczance przy trasie S17 koło Ryk I Dęblina. Działka 3.200m2. Tel.[tel]

  • Dzialki budowlane
    1 / 5
    Dzialki budowlane

    Grabów Zaleśny

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki budowlane po 1000m.Dojazd drogą wewnętrzna, prąd w drodze przy działce.Najblisze miasto Warka 3km i rzeka Pilica ,stacja pkp 5km stacja Warka..Okolica cicha w otoczeniu l...

  • Sprzedam dom

    Moszczanka

    • 950 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Moszczanca położonej między Dęblinem a Rykami w odległości 1 km.od trasy Warszawa-Lublin,wraz z dwoma garażami i budynkiem gospodarczym przystosowane do prowadzenia...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Celinów

    • 4 950 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 48 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław

    Opatkowice

    • 140 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mamy do zaoferowania działkę budowlanąo powierzchni 6800m2, wym. szer. 20m Wjazd od drogi asfaltowej Teren jest równy i suchy. Media w granicy. Działka z możliwoscia bud...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną

    Klikawa

    • 55 000 zł cena
    • 463 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD ( 463 m2) nr.71 "Klikawa w Klikawie" alejka nr.4 przy ul. Ogrodowej. Na działce znajduje się prąd, 4 krany, wiata z kominkiem-grill, kamper, domek dla dzie...

  • Działka o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole (Gniewoszów)

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 6 461 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 6461 m2-kształt nieregularny-płaskaWymiary:-szerokość - 17 m oraz 1...

  • Działka budowlana w Wysokim Kole gm. Gniewoszów.

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3356 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 3356 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość - 23 m-długość - 160...

  • Działka 4017 m2 budowlana Leokadiów gm. Puławy.

    Leokadiów

    • 99 000 zł cena
    • 4 017 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 0,40 ha (4017 m2) z możliwością częściowej zabudowy mieszkaniowej z wjazdem od strony DK 12 (trasa Puławy-Zwoleń) w Leokadiowie gm. Puławy.Działka: -powierzchnia 0,40 ha -...

  • Dom 100 m2 w centrum Gniewoszowa gm. Kozienice.

    Gniewoszów » ul. Zielona

    • 325 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom po remoncie o pow. 100 m2 na działce o pow. 600 m2 przy ul. Zielonej w Gniewoszowie gm. Gniewoszów, pow. kozienickie, woj. mazowieckie. Możliwa zamiana na mniejszy dom w D...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Celinów

    • 31 567 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Małgorzaty Trzaska – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt LU1S/GUp-s/561/2025, zaprasza do składania ofert, na sprzedaż z wolne...

  • Syndyk sprzda nieruchomość
    Syndyk sprzda nieruchomość

    Jaroszyn

    • 6 676 zł cena
    • 1 357 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Henryka Mizak, sygn. akt LU1S/GUp-s/583/2025, zaprasza do składania ofert na sprzedaż z wolnej ręki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę nie ni...

  • 1 / 4
    Działka rolno-budowlana w Kośminie gm. Żyrzyn.

    Kośmin

    • 225 000 zł cena
    • 27 908 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dwie działki z przeznaczeniem w MPZP jako rolno-budowlane o łącznej powierzchni 2,79 ha z dostępem do drogi asfaltowej w m. Kośmin gm. Żyrzyn pow. puławski woj. lubelskie. Działki...

  • Nowy, gotowy dom w Celinowie
    1 / 11
    Nowy, gotowy dom w Celinowie

    Celinów

    • 898 989 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 5 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu nowego domu wolnostojącego w Celinowie w gminie Dębe Wielkie. Powierzchnia użytkowa domu: 167m2 (186 m2 mierzone po podłogach), powierzchnia działki: 762m2.   D...

  • Atrakcyjna działka w miejscowości Sierskowola gmina Ryki
    Atrakcyjna działka w miejscowości Sierskowola gmina Ryki

    Sierskowola

    • 1 000 000 zł cena
    • 41 700 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4,17 ha, położona w miejscowości Sierskowola gmina Ryki, woj. Lubelskie działka teren płaski idealny jednolity z możliwością zabudowy i do prowadz...

  • Sprzedam działkę ROD w Klikawie

    Klikawa

    • 25 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 300 mkw. Na działce domek i kran z wodą. Prąd do podłączenia (skrzynka przy sąsiedniej działce). W cenie działki wszystkie narzędzia. Cena do nego...

  • Sprzedam działkę ROD w Klikawie
    Sprzedam działkę ROD w Klikawie

    Klikawa

    • 25 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam
    1 / 2
    Sprzedam

    Sierskowola

    • 49 990 zł cena
    • 4 058 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam nieruchomość gruntową, działka ewidencyjna nr 128, stanowiącą grunty rolne i pastwiska trwałe, położoną w miejscowości Sierskowola, gmina Sierskowola, powiat rycki. Nieruc...

  • Dom 180 m2 w Leokadiowie blisko Puław/lubelskie.

    Leokadiów

    • 620 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 180 m2 w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 714 m2 ( z możliwością powiększenia działki o 4000 m2) z opcją zakupu drugiej połowy jako całości w cichej i spok...

  • Dom 180 m2 w Leokadiowie blisko Puław/lubelskie.

    Leokadiów

    • 620 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 180 m2 w zabudowie bliźniaczej na działce 714 m2 ( z możliwością powiększenia działki o 4000 m2) z opcją zakupu drugiej połowy jako całości w cichej i spokojnej okolicy Leokad...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Jaroszyn

    • 5 007 zł cena
    • 1 357 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Jaroszyn

    • 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam atrakcyjnie położoną 1 ha działkę w Jaroszynie k/Puław, przeznaczoną pod inwestycję lub budowę siedliska.Działka mieści się przy wojewódzkiej szosie (Góra Puławska-Kozieni...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Sarny

    • 122 912 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 1 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup: udziału 1/3 w prawie własności nieruchomości stanowiącej zabudowaną działkę gruntu położoną w województwie Lubelskim, p...

  • Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.
    1 / 5
    Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.

    Jaroszyn

    • 184 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Jaroszyn - 1202 m2 Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi oraz do...

  • Działka budowlana 3000 m2 w Siekierce gm. Chotcza

    Siekierka Nowa

    • 79 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3000 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w cichej i malowniczej miejscowości Siekierka Nowa gm. Chotcza, pow. lipski woj. mazowieckie - 20 km od Janow...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Leokadiów

    • 795 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości