• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kozienicami

(75)
  • Działka Piotrkowice ul. Naturalna

    Piotrkowice » ul. Naturalna

    • 337 425 zł cena
    • 2 045 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/14 o powierzchni 2045m2 z pozwoleniem na budowę i proj...

  • Działka Garbatka-Dziewiątka gm. Garbatka-Letnisko
    1 / 6
    Działka Garbatka-Dziewiątka gm. Garbatka-Letnisko

    Garbatka-Dziewiątka

    • 27 000 zł cena
    • 417 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 417 m2, zlokalizowana w miejscowości Garbatka-Dziewiątka w gm. Garbatka-Letnisko. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach: 20 m x 20,5 m ....

  • Dom drewniany 138 m2 Maciejowice k. Kozienic
    1 / 16
    Dom drewniany 138 m2 Maciejowice k. Kozienic

    Maciejowice

    • 890 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przytulny, rodzinny dom drewniany wybudowany w 2001 roku, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość idealna dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz komfor...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Janików

    • 200 000 zł cena
    • 2 090 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2090m2 użytkowej.Znajdującej się w Janikowie pow.Kozienicki.Działka bez obciążeń finansowych,wpis w księdze wieczystej,posiada wszystkie me...

  • Syndyk sprzeda - Brzóza
    1 / 14
    Syndyk sprzeda - Brzóza

    Brzóza

    • 41 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Eryka Sochańskiego – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej działając na mocy prawomocnego postanowienia Sądu Rejonowego w Radomiu V Wydział...

  • Działka budowlana Suskowola gm. Pionki
    1 / 4
    Działka budowlana Suskowola gm. Pionki

    Suskowola

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio od właściciela! Pozostały jeszcze 2 działki do sprzedania z wydanymi WARUNKAMI ZABUDOWY oraz wszystkimi mediami w drodze ! Najmniejsza działka ok 2000 m2, największa...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 4
    Lokal do wynajęcia

    Garbatka-Letnisko

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia o pow. 30m (pomieszczenie socjalne, toaleta, parking). Cena 1200 zł netto miesięcznie. Więcej informacji telefonicznie.

  • Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.
    1 / 13
    Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.

    Stężyca

    • 295 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 57 m2 do remontu w bloku przy ul. Dęblińskiej w Stężycy pow. rycki woj. lubelskie. Mieszkanie: powierzchnia 57 m kw. dwupokojowe poddasze, dwu piętr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka ROD
    1 / 4
    Działka ROD

    Pionki

    • 29 900 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD Zgoda Pionki, mieści się przy ulicy Radomskiej w Pionkach, bezpośredni dojazd autem, działka ogrodzona z czterech stron, trzy strony ogrodzenia siatka a od strony tor...

  • Dom na pięknej działce w Policznej / mazowieckie.

    Policzna » ul. Kochanowskiego

    • 719 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom gotowy do zamieszkania o pow. użytkowej 180 m2 na zagospodarowanej pięknej działce o pow. 2761 m2 przy jednej z głównych ulic miejscowości gminnej Policzna w pow. zwoleńskim w...

  • Mieszkanie Pionki ul. Leśna

    Pionki » ul. Leśna

    • 375 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz dwustronną ekspozycją - ul. Leśna, Os. Podgóry, Pionki (woj. mazowieckie)Mieszkanie o powierzchni 64,35 m², położone na 4. piętrze...

  • Działka budowlana Chinów
    1 / 7
    Działka budowlana Chinów

    Chinów

    • 210 000 zł cena
    • 2 287 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2287 m², położona w miejscowości Chinów (gm. Głowaczów) – idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni i k...

  • Sprzedam dzialke nad jeziorem Oblin
    Sprzedam dzialke nad jeziorem Oblin

    Oblin

    • 90 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę 1680 m2 nad jeziorem Oblin Uzbrojone w media - woda,prad. OK 70 KM od Warszawy, cisza spokój,. Dojazd drogą 801- godz drogi og Warszawy. Idealne jako baza dla...

  • Nieruchomość niezabudowana - Podebłocie

    Podebłocie

    • 5 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    +Syndyk masy upadłości Łukasza Grędeckiego nieprowadzącego działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: prawo własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej, obejmują...

  • Działka rolno budowlana 65ar Sobolew Kol g. Firlej

    Sobolew

    • 110 000 zł cena
    • 6 558 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka rolno-budowlana ok. 65 ar,Ok. 15 ar to powierzchnia budowlana a 50 ar to powierzchnia rolna Pierwsza linia zabudowy , bezpośredni dostęp do drogi asfaltowejOferta dla...

  • Działka 800 m2 w Woli Chodkowskiej Warszawa 85 km.

    Wola Chodkowska

    • 80 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka letniskowa o pow. 800 m2 zadrzewiona przy utwardzonej drodze z kanalizacją w m. Wola Chodkowska gm. Kozienice, woj. mazowieckie 85 km. od WarszawyDziałka letniskowa-powier...

  • Lokal Piotrkowice ul. Przejazdowa

    Piotrkowice » ul. Przejazdowa

    • 1 490 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 6 057 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Na sprzedaż hala magazynowa z placem manewrowym o powierzchni 246 m, położona na dużej działce 1500 m w miejscowości Piotrkowice, gmina Żabia Wola,...

  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic

    Cudów

    • 220 000 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Cudowie 4 km od Kozienic. Na działce stoi budynek w stanie surowym. Działka nieogrodzona, uzbrojona w media: prąd, wod.-kan. i światłowód. Więcej informacji na p...

  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic
    Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic

    Cudów

    • 220 000 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Harsz nad jeziorem działka budowlana
    Harsz nad jeziorem działka budowlana

    Brzóza

    • 479 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlaną działkę nad jeziorem Harsz, oddalona 500 m od jeziora Mamry. powiat Węgorzewski, gmina Pozedrze .Działka o pow. 3002m2 w uroczym zakątku Mazur . W niewielkiej odległośc...