• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warta
  • Kajetany
  • Gnojno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kozienicami

(75)
  • Zamieszkaj w sercu puszczy – Twoja własna działka
    1 / 7

    Nowe

    Zamieszkaj w sercu puszczy – Twoja własna działka

    Czarna Kolonia

    • 70 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozpościera się widok na las? Czarna Różańcowa to miejsce, którego szukasz. Twoja nowa przystań: - Czysta natura: Bezp...

  • Inwestycja 20 działek w Puszczy Kozienickiej
    1 / 8

    Nowe

    Inwestycja 20 działek w Puszczy Kozienickiej

    Czarna Kolonia

    • 1 410 000 zł cena
    • 21 400 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub terenu pod budowę osiedla? Oferujemy unikalny kompleks 20 działek budowlanych, położony w sercu natury, a jednocześnie świetnie skomunikowan...

  • Zamieszkaj w sercu puszczy – Twoja własna działka
    1 / 11

    Nowe

    Zamieszkaj w sercu puszczy – Twoja własna działka

    Czarna Kolonia

    • 139 000 zł cena
    • 2 132 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Sobolew, Brzozowa
    Działka budowlana Sobolew, Brzozowa

    Sobolew

    • 130 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę -  gm. Sobolew, powiat garwoliński Rzadka okazja! Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m² w gminie Sobolew, powiat garwoliński. Posiada pozwoleni...

  • Działka 12000 m2 Podmieście
    1 / 7
    Działka 12000 m2 Podmieście

    Podmieście

    • 300 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ładną działkę w miejscowości Podmieście. Woda i prąd w drodze. Dojazd do działki asfaltowy. Szerokość działki 40 m2, dł. około 100m2 70 km. od Warszawy, 20 km od Kozienic...

  • Działka Maciejowice ul.

    Maciejowice

    • 300 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana pod Kozienicami na sprzedaż!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1,32 ha, położona w Maciejowicach (gm. Głowaczów, pow. kozienicki). Szczegóły n...

  • dom mieszkalny Długowola
    dom mieszkalny Długowola

    Długowola

    • 100 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Dom do remontu Długowola, gm. Stężyca Nie przegap okazji zakupu nieruchomości w atrakcyjnej cenie z dużym potencjałem inwestycyjnym i możliwością rozbudowy! Szcze...

  • Dom Piotrkowice rynek pierwotny ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna-budowlana
    Działka rolna-budowlana

    Kociołki

    • 21 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedania działkę rolną z możliwością rozbudowy znajdująca się w Nowiny niedaleko Kozienic numer działki to 1360/2 powierzchnia to 0,12 h (12 arów) cena 20 zł za m2...

  • Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 933 365 zł cena
    • 5 945 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż 4 działki ( nr 193/11/12/13/14 ) o łącznej powierzchni 5945m2 z pozwole...

  • Działka Piotrkowice ul. Naturalna

    Piotrkowice » ul. Naturalna

    • 337 425 zł cena
    • 2 045 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/14 o powierzchni 2045m2 z pozwoleniem na budowę i proj...

  • Stylowy dom w Garbatce Letnisko 100 km od Warszawy
    1 / 16
    Stylowy dom w Garbatce Letnisko 100 km od Warszawy

    Garbatka-Zbyczyn

    • 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stylowy dom (dworek) murowany z cegły o pow. 210 m2 na ogrodzonej działce 3161 m2 przy ul. Fabrycznej w Garbatce Letnisko pow. kozienicki woj. mazowieckie 100 km. od Warszawy. Dom...

  • Stylowy dom w Garbatce Letnisko 100 km od Warszawy

    Garbatka-Letnisko » ul. Fabryczna

    • 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stylowy dom (dworek) murowany z cegły o pow. 210 m2 na ogrodzonej działce 3161 m2 przy ul. Fabrycznej w Garbatce Letnisko pow. kozienicki woj. mazowieckie 100 km. od Warszawy.Do...

  • Zaciszne siedlisko w Zawadzie Starej gm. Policzna.

    Zawada Stara

    • 429 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko (dom murowany po generalnym remoncie) na działce o pow. 1000 m2 w spokojnej miejscowości z dala od sąsiadów w Zawadzie Starej gm. Policzna, pow. Zwoleń woj. mazowieck...

  • Piękna działka w Pionkach
    1 / 4
    Piękna działka w Pionkach

    Pionki

    • 299 000 zł cena
    • 2 519 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na skraju miasta pośród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Po drugiej stronie ulicy jest puszcza. MPZP. Na dwa domy ew. działalność gosp. Dopuszcza się budownictwo wielolokalo...

  • Brzóza, gm. Głowaczów, ul. Kościelna
    Brzóza, gm. Głowaczów, ul. Kościelna

    Brzóza

    • 200 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno- budowlaną o powierzchni 6900 m2 w Brzózie na ul. Kościelnej w kształcie prostokąta o wymiarach: - długość ok. 170 m - szerokość ok. 41 m Możliwość zabudowy...

  • Dom Piotrkowice rynek pierwotny ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Sprzedam Budynek 94,52 m2 wraz z działką 247 m2
    1 / 12
    Sprzedam Budynek 94,52 m2 wraz z działką 247 m2

    Stężyca

    • 320 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam Sprzedam budynek po Sklepie np. pod działalność gospodarczą o powierzchni 94,52 m2 wraz z działką o powierzchni 247 m2 zlokalizowany w Stężycy 08-540 woj.lubelskie na skrzyż...

  • Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 198 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/13 o powierzchni 1200m2 z pozwoleniem na budowę i proj...

  • Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 933 365 zł cena
    • 5 945 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana