• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
  • Milanówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kostrzynem nad Odrą

(38)
  • 2 pokojowy apartament w Sarbinowie z miejscem parkingowym
    1 / 13
    2 pokojowy apartament w Sarbinowie z miejscem parkingowym

    Sarbinowo

    • 425 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam dochodowy apartament, 2 pokoje w Sarbinowie przy ul, Łąkowej 11, z miejscem parkingowym ,ekspozycja okien wschód i zachód, mieszkanie widne, ciepłe, nowe świeże mieszkani...

  • Mieszkanie Gronów gm. Dąbie,
    1 / 9
    Mieszkanie Gronów gm. Dąbie,

    Gronów

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnym Gronowie - gotowe do zamieszkania! Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetch...

  • Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo - handlowy – ścisłe ce
    1 / 5
    Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo - handlowy – ścisłe ce

    Dębno

    • 750 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż idealna inwestycja lokal usługowo-handlowy , doskonała lokalizacja ścisłe centrum w szeregu pawilonów przy ul. Mickiewicza w Dębnie . Nieruchomość znajduję się w pasa...

  • działka budowlana inwestycyjna przy drodze DK32
    działka budowlana inwestycyjna przy drodze DK32

    Gronów

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę przeznaczoną w planie zagospodarowania pod budownictwo mieszkaniowo usługowe. Działka o powierzchni 1500m2 leżąca bezpośrednio przy drodze krajowej nr 32 w miejsc...

  • 1050 mkw Zagaje Sarbinowo Chłopy Warunki Zabudowy uzbrojona
    1 / 3
    1050 mkw Zagaje Sarbinowo Chłopy Warunki Zabudowy uzbrojona

    Sarbinowo

    • 265 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 1050 mkw w miejscowości Zagaje obok Sarbinowo, Chłopy, w odległości ok 2 km do morza, aktualnie brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzenneg...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sarbinowo

    • 1 134 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sarbinowo

    • 799 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 4 140 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Boleszkowice, ul. Sportowa

    Boleszkowice » ul. Sportowa

    • 129 000 zł cena
    • 6 788 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno - budowlana o pow. 6788m2 położona w Boleszkowicach, powiat Myśliborski. Przeznaczenie według MPZP – zabudowa jednorodzinna. Media w drodze, ukształtowan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Sarbinowo

    • 505 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 525 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy Na Wsi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sarbinowo

    • 790 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom po remoncie z dużą działką Czarnów
    1 / 17
    Dom po remoncie z dużą działką Czarnów

    Czarnów

    • 799 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sarbinowo

    • 1 260 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Ośrodek dydaktyczno/szkoleniowy z bazą noclegową

    Gudzisz

    • 5 000 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż OBIEKT INWESTYCYJNY o powierzchni użytkowej 1050 m2 usadowiony na działce 6948 m2, położony nad rzeką Myślą w otoczeniu przepięknych lasów i malowniczych terenów wsi Gu...

  • Działka usługowa Przyborów gm. Nowa Sól,
    1 / 2
    Działka usługowa Przyborów gm. Nowa Sól,

    Przyborów

    • 619 000 zł cena
    • 5 402 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę produkcyjno-usługową o pow. 5402 m2 zlokalizowaną w Przyborowie przy drodze wojewódzkiej nr 315 (droga wojewódzka nr 315 - droga wojewódzk...

  • Atrakcyjnie położony kompleks działek w Sarbinowie 800 metrów od...

    Sarbinowo

    • 2 018 110 zł cena
    • 6 959 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czy szukasz idealnego miejsca na dom nad morzem, lub na swój biznes? Sarbinowo może być miejscem gdzie spełnią się Twoje marzenia na własny dom, bądź działalność gospodarczą....

  • Atrakcyjnie położona działka w Sarbinowie 800 metrów od morza

    Sarbinowo

    • 497 060 zł cena
    • 1 714 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie na sprzedaż 62m centrum, Dębno

    Dębno

    • 299 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dębno, mieszkanie, 3 pok. na sprzedaż Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m2, położone na wysokim parterze 3 kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w spokojnym mieście Dę...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Witnica

    • 1 380 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w Witnicy Dwa pokoje duża kuchnia łazienka dodatkowo skrytka ogrzewanie gazowe do ciepłej wody i centralne ogrzewanie tradycyjne na opał.dodatkowo duża piwnica.U...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec
    1 / 3
    Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 116 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1160 m2, położona w Bogdańcu. W 2009 roku wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Dz...

  • 1 / 4
    Działka budowlana pod lasem

    Maszków

    • 39 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działka o powierzchni 735m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wydane warunki za...

  • Działki budowlane pod lasem

    Maszków

    • 68 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działki o łącznej powierzchni 1420m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wyd...

  • Mieszkanie 3-pokojowe, 63m, Słubice, ul. Kopernika
    1 / 14
    Mieszkanie 3-pokojowe, 63m, Słubice, ul. Kopernika

    Słubice

    • 429 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Urokliwie położona działka z lasem i stawem
    1 / 16
    Urokliwie położona działka z lasem i stawem

    Nowe Biskupice

    • 999 999 zł cena
    • 27 700 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta tylko w naszym biurze. Kupujący nie ponosi kosztów biura. Prezentujemy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 2,7726 ha, położoną w malowniczej lokalizacji Nowych Biskupic...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Pszczelnik

    • 190 000 zł cena
    • 3 061 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona przy drodze powiatowej, media w drodze. Możliwość rezerwacji działek widocznych na mapie.

  • Dom Bogdaniec
    1 / 15
    Dom Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 3 800 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest trzykondygnacyjny dom wolnostojący posadowiony na działce o pow. 894 m2 usytuowanej w Bogdańcu oddalonym o około 13 km na zachód od Gorzowa Wielkopolskiego....

  • Działka Nowiny wielkie
    1 / 16
    Działka Nowiny wielkie

    Nowiny Wielkie

    • 71 568 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1136 m2 zlokalizowana w Nowiny Wielkie - gmina Witnica. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie, pasu...

  • Działka Grzymiradz

    Grzymiradz

    • 120 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta zablokowana. Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1201 m2 położona w m. Grzymiradz, gmina Dębno. Przeznaczenie według MPZP – zabudowa jednorodzinna. Media w drodze, uksz...

  • Dom Nowiny Wielkie gm. Witnica
    1 / 15
    Dom Nowiny Wielkie gm. Witnica

    Nowiny Wielkie

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym przytulnym domu wolnostojącym, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiam jednorodzinny funkcjonalny dom wolnost...

  • Działka Bogdaniec
    1 / 12
    Działka Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 149 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlana położona jest w miejscowości Bogdaniec, w gminie Bogdaniec, przy ulicy Szkolnej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To spok...

  • Sprzedaż domu, woj. wrocławskie.

    Kowalów

    • 520 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 1 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż. Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow. uż. ok. 376 m2. działka 28 ar, budynki gospodarcze, garaż, ogród, Kowalów, gmina Wiązów, powiat Strzelin, 14 kilo...

  • Działki budowlane w Wysokiej
    1 / 4
    Działki budowlane w Wysokiej

    Wysoka

    • 70 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchni od 1500 do 1700 mkw położone w Wysokiej 13 km od Gorzowa Wlkp. Uzbrojenie: prąd (skrzynka na działce). Działki w kształcie prostokąta...

  • Działka siedliskowa Grabno - gm. Wojnicz !

    Grabno

    • 82 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa (częściowo zalesiona) położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz.Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni.Dzia...

  • Działka leśna Grabno - gm. Wojnicz!

    Grabno

    • 87 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Las na sprzedaż – Grabno, gm. Wojnicz !Na sprzedaż las – działka rolno leśna położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz. Część leśna stanowi 44 ary z powierchcni całkowitej...

  • Działki otoczone lasem, powierzchnie od 1543 m2
    1 / 4
    Działki otoczone lasem, powierzchnie od 1543 m2

    Rudna

    • 86 735 zł cena
    • 1 577 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1577 m2 (zaznaczona kolorem czerwonym), zlokalizowanej w Rudnej (gmina Krzeszyce, powiat sulęciński, województw...

  • Działka Krzeszyce
    1 / 7
    Działka Krzeszyce

    Krzeszyce

    • 69 000 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1545 m2 zlokalizowana w miejscowości Karkoszów, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński, oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkop...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 40 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska.Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 93 ary, położona w malowniczej miejscowości Grabno.Działka nie p...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 30 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska.Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 76 arów, położona w malowniczej miejscowości Grabno.Działka nie...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Ośno lubuskie

    Ośno Lubuskie

    • 55 700 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci udziału 1/6 w nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym budynkie...

  • Nieruchomość - Ośno lubuskie

    Ośno Lubuskie

    • 54 478 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci udziału 1/9 w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem mieszkalnym oraz...

  • 1 / 2
    Działka, 5 820 m², Trzebów

    Trzebów

    • 20 000 zł cena
    • 5 820 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt GW1G/GUp-s/111/2023 posiada na sprzedaż składnik majątkowy, którym jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości,...

  • Dom Racław
    1 / 16
    Dom Racław

    Racław

    • 899 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ DZIAŁCE – RACŁAW LOKALIZACJA: Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Racław, zaledwie 11 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, co p...

  • Gospodarstwo rolne z zabudowaniami
    1 / 7
    Gospodarstwo rolne z zabudowaniami

    Lubiszyn

    • 330 000 zł cena
    • 29 577 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o powierzchni 2,9577 h, dojazd od ulicy Pocztowej droga asfaltowa, chodnik, media w działce (woda, kanalizacja, prąd). Drugi dojazd do działki od ul. Polnej, droga utwardzo...

  • Dom Bogdaniec, ul. Leśna
    1 / 15
    Dom Bogdaniec, ul. Leśna

    Bogdaniec

    • 850 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, piętrowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 250 mkw; pow. użytkowa 145 mkw położony na działce o pow. 897 mkw. Na poziomie 0 znajduje się garaż, piwnica, kotłownia; na...

  • Kawalerka na parterze po remoncie w Krzeszycach
    1 / 11
    Kawalerka na parterze po remoncie w Krzeszycach

    Krzeszyce

    • 169 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 6 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    REZERWACJA Słoneczna przestronna kawalerka o pow. 27mkw położona na parterze w niskim bloku w Krzeszycach. Mieszkanie przeszło 6 lat temu gruntowny remont: wymienione zostały okna...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie
    1 / 14
    Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie

    Racław

    • 750 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 697 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny DOM w zabudowie bliźniaczej - już częściowo wykończony. Do całkowitego wykończenia pozostało już niewiele, m. in. położyć podłogi, pomalować ściany i wstawić drzwi wewnę...

  • Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania
    1 / 12
    Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania

    Wysoka

    • 422 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom nad jeziorem z niezależnym apartamentem Budynek znajduje się na rozległej rekreacyjnie zabudowanej działce. Jest ona niezależną częścią kilkuhektarowego kompleksu leśno - pa...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 5
    Działka na sprzedaż

    Wysoka

    • 199 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gotowa pod budowę na już!! Wydane warunki zabudowy. Prąd doprowadzony do działki ( skrzynka ), Gaz w drodze przy działce, Gotowy projekt przyłącza wodociągu, warte 6500zł w...

  • Przetarg - ul. Słubicka 4

    Rzepin » ul. Słubicka

    • 84 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 657 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zarząd Powiatu Słubickiegoo g ł a s z apierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanejstanowiącej własność Powiatu SłubickiegoDziałka ewidencyjnaNr 376...