• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Iłża
  • Jasło
  • Piotrków Kujawski +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Serbów

(1)
  • Przytulny bliźniak w spokojnej okolicy
    1 / 4
    Przytulny bliźniak w spokojnej okolicy

    Serbów

    • 269 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż zadbany dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania. W ostatnich latach wykonano ważne modernizacje: instalacja elektryczna i wodno-kana...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom po remoncie z dużą działką Czarnów
    1 / 17
    Dom po remoncie z dużą działką Czarnów

    Czarnów

    • 799 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedaż domu, woj. wrocławskie.

    Kowalów

    • 520 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 1 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż. Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow. uż. ok. 376 m2. działka 28 ar, budynki gospodarcze, garaż, ogród, Kowalów, gmina Wiązów, powiat Strzelin, 14 kilo...

  • Dom Gronów gm. Dąbie,
    1 / 15
    Dom Gronów gm. Dąbie,

    Gronów

    • 750 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Gronowie w powiecie krośnieńskim. Nier...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Ośno lubuskie

    Ośno Lubuskie

    • 55 700 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci udziału 1/6 w nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym budynkie...

  • Nieruchomość - Ośno lubuskie

    Ośno Lubuskie

    • 54 478 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci udziału 1/9 w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem mieszkalnym oraz...

  • Sprzedam nowy dom w Słubicach + mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam nowy dom w Słubicach + mieszkanie

    Słubice

    • 799 999 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Słubicach. Powierzchnia użytkowa wynosi: 105 m2 + poddasze 36 m2 Pomagam w znalezieniu finansowania. Zapraszam...