• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bielice
  • Błonie-Wieś
  • Ostrów Mazowiecka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kostrzynem nad Odrą

(38)
  • Dom na sprzedaż nad morzem
    1 / 16
    Dom na sprzedaż nad morzem

    Sarbinowo

    • 890 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 9 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuje wyjątkowy dom nad morzem, który łączy komfort życia, spokój oraz ogromny potencjał inwestycyjny. Całoroczny dom położony 1200 metrów od morza, usytuowany na dużej dzia...

  • SARBINOWO APARTAMENT 200M OD MORZA! MIEJSCE PARKINGOWE W CEN
    1 / 11
    SARBINOWO APARTAMENT 200M OD MORZA! MIEJSCE PARKINGOWE W CEN

    Sarbinowo

    • 736 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Może morze? OKAZJA ! SARBINOWO Apartament 200m od morza MIEJSCE PARKINGOWE W CENIE! Na sprzedaż apartament w Sarbinowie – gotowy do zamieszkania lub wynajmu Zapraszam do zapozna...

  • Działka budowlana nad jeziorem z domkiem holenderskim
    1 / 6
    Działka budowlana nad jeziorem z domkiem holenderskim

    Witnica

    • 169 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 500 m2 położona nad jeziorem , uzbrojona (woda, kanalizacja, prąd), ogrodzona. Na działce znajduje się garaż i domek holenderski o pow 35 m2 z dużym tarasem. W domku...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 499 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.9) z WIDOKIEM NA MORZE ! budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) POWIE...

  • Lokal użytkowy Sarbinowo gm. Mielno
    1 / 20
    Lokal użytkowy Sarbinowo gm. Mielno

    Sarbinowo

    • 2 550 000 zł cena
    • 581 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA : ok 800 m od morza - szerokiej, piaszczystej plaży ! Dojście znajduje się nie przy głównych wejściu w Sarbinowie, dzięki czemu plaża w tym miejscu nie jest zatłoczona...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 530 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.5) z WIDOKIEM NA MORZE ! budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) POWIE...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 522 470 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 1.5) 2-pokojowy z dużym tarasem ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km 5(dojazd S6...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 500 215 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 1.4) 2-pokojowy z dużym tarasem ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6)...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 522 470 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 1.1) 2-pokojowy z dużym tarasem ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6)...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 459 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.13) 1-pokojowy z garderobą ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) P...

  • Słoneczny apartament  w Sarbinowie
    1 / 15
    Słoneczny apartament w Sarbinowie

    Sarbinowo

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj 300 metrów od morza i ciesz się nadmorskim klimatem każdego dnia. Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 60,68 m², położony na parterze nowoczesneg...

  • Dom Sarbinowo gm. Mielno
    1 / 8
    Dom Sarbinowo gm. Mielno

    Sarbinowo

    • 659 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 3 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w odległości ok. 800 m od morza. Na terenie nieruchomości rozpoczęto budowę...

  • Działka rolno-budowlana Sarbinowo gm. Mielno
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana Sarbinowo gm. Mielno

    Sarbinowo

    • 260 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka budowlana w Sarbinowie przy ul. Tropikalnej o pow. 1000 m2. Nieruchomość gruntowa widnieje w planie zagospodarowania przestrzennego jako działka przeznaczona...

  • Działka inwestycyjna Sarbinowo gm. Mielno
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Sarbinowo gm. Mielno

    Sarbinowo

    • 2 200 000 zł cena
    • 1 409 m2 powierzchnia
    • 1 562 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 1409 m2, położona ok. 140 m w linii prostej od plaży w popularnym Sarbinowie. Działka objęta MPZP; tereny zabudowy mie...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno

    Sarbinowo

    • 2 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 29,81m2 na Osiedlu Baltin Blue położony ok 500 m od plaży w Sarbinowie. Apartament położony na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku...

  • Sprzedam domek rekreacyjny w Sarbinowie z działką
    1 / 14
    Sprzedam domek rekreacyjny w Sarbinowie z działką

    Sarbinowo

    • 650 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę z kilkuletnim domkiem rekreacyjnym w Sarbinowie na terenie zamkniętego ośrodka. Domek w pelni wyposażony, uzytkowany na potrzeby własne i wynajem wakacyjny. Swietn...

  • Dom Gronów gm. Dąbie,
    1 / 15
    Dom Gronów gm. Dąbie,

    Gronów

    • 750 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Gronowie w powiecie krośnieńskim. Nier...

  • Działka Sarbinowo gm. Mielno, Makowa
    1 / 11
    Działka Sarbinowo gm. Mielno, Makowa

    Sarbinowo

    • 380 000 zł cena
    • 3 040 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka blisko morza w Sarbinowie, z mediami w drodze, z projektem domu jednorodzinnego i możliwością wzniesienia domków rekreacyjnych. Teren suchy bez...

  • Dom Oborzany

    Oborzany

    • 595 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wraz z budynkiem gospodarczym w m. Oborzany, gmina Dębno, powiat Myśliborski. Dom o powierzchni 115 m2 wraz z budynkiem gospodarczym oraz garażem. Dom składa się...

  • Sprzedam lokal 74,28m2 , Witnica
    1 / 15
    Sprzedam lokal 74,28m2 , Witnica

    Witnica

    • 339 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 582 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 74,28m2 znajdujący się w świetnej lokalizacji w centrum Witnicy przy ul. Pocztowej. Lokal charakteryzuje się: - Dużymi witrynami, zapewniają...