• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kleczewem

(344)
  • wynajem lokalu
    1 / 2
    wynajem lokalu

    Ślesin

    • 4 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    lokal użytkowy na sklep, biuro, magazyn itp. Ślesin os. Północ ul. Miłosza 1 (dawny sklep Lewiatan). Cena obejmuje regały sklepowe. Lokal klimatyzowany. Niezależne ogrzewanie. Par...

  • OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI
    1 / 2
    OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI

    Kochowo

    • 16 999 000 zł cena
    • 170 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI – KOCHOWO II Lokalizacja: Kochowo II, powiat słupecki, gmina Słupca Obręb geodezyjny: Kochowo Numery działek: 75/8, 185/1, 1...

  • Od osoby prywatnej | 2 Pokoje | Winda | Ścisłe Centrum | Do
    1 / 6
    Od osoby prywatnej | 2 Pokoje | Winda | Ścisłe Centrum | Do

    Konin

    • 225 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,92 m², zlokalizowane w samym sercu Konina ulica Tuwima (okolice Hotelu Konin, Aleje 1 Maja). Lokal znajduje się na 4. pi...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż

    Konin

    • 189 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 37,58 m2 znajdującego się w Koninie ( ul. 11 Listopada). Mieszkanie znajduj...

  • Sprzedam budynek usługowy z działką
    1 / 8
    Sprzedam budynek usługowy z działką

    Spławie

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę uslugowa 40 ar na dzialce budynek gospodarczy przy drodze krajowej 92 do autostrady A2 6 km do Konina 10 km wszystkie media .gaz zemny

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA 9999 m² – SŁUPCA | POD MN i MW
    1 / 5
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 9999 m² – SŁUPCA | POD MN i MW

    Konin

    • 2 499 000 zł cena
    • 9 999 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni łącznej 9999 m², zlokalizowaną w peryferyjnej części Słupcy, w pobliżu ul. Kopernika. To doskonała propozycja dl...

  • Motel „POLONUS” – Morzyczyn nad Jeziorem Miedwie

    Morzyczyn » ul. Szczecińska

    • 7 725 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 3 219 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna z potencjałem medycznym, opiekuńczym lub hotelowym idealna pod Klinikę, Rezydencję Seniora lub Hotel Premium. Prezentujemy Państwu un...

  • SPRZEDAŻ MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite
    1 / 10
    SPRZEDAŻ MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite

    Mieczownica

    • 275 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite Adres: Mieczownica 21A/6, 62-402 Mieczownica, Gmina Ostrowite, powiat słupecki, woj. wielkopolskie Cena: 275 000 zł – d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat
    1 / 2
    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat

    Kosewo

    • 120 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat Słupecki Rodzaj gruntu: rolny – rekreacyjny Cena: 120 zł/m² (do niewielkiej negocjacji) Forma: sprzedaż lub dzierżawa d...

  • Działka przemysłowa 4,16 ha – Mieczownica, gm. Ostrowite (Wi
    1 / 4
    Działka przemysłowa 4,16 ha – Mieczownica, gm. Ostrowite (Wi

    Kochowo

    • 4 500 000 zł cena
    • 4 160 m2 powierzchnia
    • 1 082 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka przemysłowa 4,16 ha – Mieczownica, gm. Ostrowite (Wielkopolska) Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowa o powierzchni 4,16 ha, położona w miejscowości Mieczownica, w gmi...

  • działki po 30 ar w Marcewku gm Ostrowite
    1 / 4
    działki po 30 ar w Marcewku gm Ostrowite

    Marcewek

    • 99 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane wśród łąk, pól i lasów – Marcewek, gmina Słupca Na sprzedaż działki powstające z podziału działki nr 223 o łącznej powierzchni ok. 1,6 ha, położonej w miejscowośc...

  • Na sprzedaż działka rolna 1,0969 Ślesin
    1 / 4
    Na sprzedaż działka rolna 1,0969 Ślesin

    Ślesin

    • 225 000 zł cena
    • 10 969 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej. Lokalizacja: Ślesin, powiat koniński, województwo wielkopolskie. Powierzchnia: 1,0969ha. Klasa bonitacyjna gruntu:...

  • LOKAL do Wynajęcia Centrum KONINA na biuro, usługi, handel
    1 / 8
    LOKAL do Wynajęcia Centrum KONINA na biuro, usługi, handel

    Konin

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal użytkowy w Koninie, na działce narożnej z witryną od ulicy Kolejowej i od ulicy Energetyka na przeciwko Dworca Kolejowego PKP i centrum handlowego. Lokal znajduje się...

  • Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia
    1 / 10
    Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia

    Konin

    • 1 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Koninie Al.1 Maja 22A. Powierzchnia całkowita ok.27 m2 . Więcej informacji udzielam telefonicznie. Nr telefonu [tel] Bożena

  • 1 / 4
    Działka rekreacyjna ROD

    Konin

    • 28 200 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dzialke rekreacyjna ROD mieszczaca sie przy ulicy Kleczewskiej na rodzinnych ogrodach działkowych Relax. Działka ma powierzchnie 376m2. Na działce znajduje sie altanka. W...

  • Sprzedam działke rekreacyjna ROD
    1 / 6
    Sprzedam działke rekreacyjna ROD

    Konin

    • 23 500 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dzialka budowlana w Budzislawiu Gornym 800 m2 nr. 164
    1 / 5
    Dzialka budowlana w Budzislawiu Gornym 800 m2 nr. 164

    Budzisław Górny

    • 56 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka do sprzedarzy 700 m2 w Budzislawiu Gornym nr. 164

  • Działka na sprzedaż w Skulsku
    1 / 6
    Działka na sprzedaż w Skulsku

    Skulsk

    • 89 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Skulsku Szczegóły oferty Nr oferty2146 Cena 89 000 PLN Cena za m2 - 89,00 zł/m2 Działka - 1 000 m2 Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Skulsk Dział...

  • Domy/domki drewniane, altany, zabudowy tarasów itp.
    1 / 16
    Domy/domki drewniane, altany, zabudowy tarasów itp.

    Skulsk

    • 140 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wykonujemy DOMKI DREWNIANE CAŁOROCZNE. Ściany zewnętrzne jak i wewnętrzne wykonane są z grubych desek 24 mm dzięki czemu nie straszne są zimowe mroźne dni. Zaimpregnowane wysokiej...

  • Wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem - Węglew k. Goliny
    1 / 11
    Wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem - Węglew k. Goliny

    Węglew

    • 591 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem – Węglew Kolonia k. Goliny Oferuję na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 68,11m2 położony w kameralnym, dwulokalowy...