• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kleczewem

(344)
  • Konin os.Legionów -mieszkanie na sprzedaż 3 piętro, 2 pokoje
    1 / 11
    Konin os.Legionów -mieszkanie na sprzedaż 3 piętro, 2 pokoje

    Konin

    • 245 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 46,58 m2 znajdującego się w Koninie (os. Legionów). Mieszkanie znajduje się na III piętrze w niski...

  • Ogródek działkowy
    1 / 5
    Ogródek działkowy

    Konin

    • 45 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy o powierzchni 2.5 ar ul. Solna. Stary Konin Altana murowana, prąd, woda.

  • Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jezior
    1 / 8
    Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jezior

    Skulsk

    • 549 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bardzo atrakcyjnie położoną nieruchomość zlokalizowaną w pierwszej linii brzegowej jeziora na obrzeżach Skulska. Działka o pow. 6200 m2 (Wymiary: 114m x 54 m), zalesiona i...

  • Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jeziora

    Skulsk

    • 549 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam działkę ROD na ul. Świętojańskiej
    1 / 6
    Sprzedam działkę ROD na ul. Świętojańskiej

    Konin

    • 55 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Domek w środku jest w stanie surowym - znajdują się wydzielone -- pokój z aneksem kuchennym, mały pokój oraz pomieszczenie łazienki. Domek w całości pokryty płytą obornicką dachową...

  • Mieszkanie Konin, Bydgoska
    1 / 10
    Mieszkanie Konin, Bydgoska

    Konin

    • 300 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie w centrum Konina - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem! Cena: 300 000 zł. Powierzchnia: 58,29 m Piętro: II (w bloku - 11 piętrowym) Układ: 3 p...

  • Sprzedam działkę budowlana w Kawnicach
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlana w Kawnicach

    Kawnice

    • 90 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach z warunkami zabudowy o pow. 9 arów z warunkami zabudowy. Położona na terenie domków jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica .

  • Działka Konin
    1 / 6
    Działka Konin

    Konin

    • 3 000 000 zł cena
    • 15 249 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DUŻA DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,52 HA - KONIN (STARÓWKA) - MPZP - IDEALNA POD MAGAZYNY, LOGISTYKĘ LUB USŁUGI Cena: 3 000 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom w Licheniu Starym
    1 / 12
    Sprzedam dom w Licheniu Starym

    Licheń Stary

    • 690 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma budynkami z częścią mieszkalną oraz urządzonymi pokojami noclegowymi, w okolicy lasów i Jeziora Licheńskiego, zlokalizowana w turystycznej...

  • Działka Budowlana – Gmina Ślesin
    1 / 10
    Działka Budowlana – Gmina Ślesin

    Ślesin

    • 95 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy na terenie Gminy Ślesin przy drodze powiatowej. W pobliżu park, plac zabaw, boisko, sklep...

  • Gmina Wilczyn – Działka Budowlana
    1 / 9
    Gmina Wilczyn – Działka Budowlana

    Wilczyn

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w okolicach Wilczyna. Nieruchomość płaska o regularnym kształcie i powierzchni 1000 m2. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi pub...

  • Ślesin – Dom deweloperski do własnej aranżacji
    1 / 16
    Ślesin – Dom deweloperski do własnej aranżacji

    Ślesin

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wolnostojący dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w pobliżu lasu i jeziora ślesińskiego. Nowy dom parterowy z poddaszem użytkowym do własnej aranżacji w gminie Ślesin...

  • Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie
    1 / 10
    Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie

    Ślesin

    • 700 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bardzo atrakcyjne działki letniskowe w świetnej lokalizacji. Nieruchomości o regularnym kształcie i powierzchniach: 663 m2, 531 m2, 693 m2, 500 m2. Płaskie działki w blisk...

  • Licheń Stary – Dom Mieszkalny lub Pod Inwestycję
    1 / 16
    Licheń Stary – Dom Mieszkalny lub Pod Inwestycję

    Licheń Stary

    • 420 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nieruchomość o łącznej powierzchni 965 m2 zlokalizowaną w pobliżu centrum Lichenia Starego. Działka gruntu zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o pow. zabudo...

  • Okolice Ślesina – Działki Budowlane z Warunkami zabudowy
    1 / 9
    Okolice Ślesina – Działki Budowlane z Warunkami zabudowy

    Ślesin

    • 70 000 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo atrakcyjne położone działki budowlane w okolicy Ślesina. Nieruchomości zlokalizowane wśród domków jednorodzinnych i zabudowy zagrodowej. Działki płaskie o regularny...

  • Grunt Rolny Gmina Ślesin
    1 / 7
    Grunt Rolny Gmina Ślesin

    Ślesin

    • 300 000 zł cena
    • 20 100 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny w Gminie Ślesinie o powierzchni 2,01 ha. (Klasoużytek: RIVb – 0,5300, RV – 1,4800). Nieruchomość z idealną lokalizacją, położona na obrzeżach miasta przy drodz...

  • ŚLESIN – NOWE LOKALE HANDLOWO-USŁUGOWE
    1 / 16
    ŚLESIN – NOWE LOKALE HANDLOWO-USŁUGOWE

    Ślesin

    • 4 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę nowe lokale handlowo-usługowe zlokalizowane na parterze i przyziemiu budynku w Ślesinie przy ul. Kościelnej. Obiekt znajduje się przy jednej z głównych ulic w Ślesinie, w s...

  • Gmina Ślesin – Dom jednorodzinny wśród jezior
    1 / 10
    Gmina Ślesin – Dom jednorodzinny wśród jezior

    Ślesin

    • 800 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w gminie Ślesin o pow. użytkowej około 147,5 m2 wraz z zabudowaniem gospodarczo-garażowym (trzy stanowiska garażowe). Działka o powierzchni 1,26 ha, zago...

  • Ślesin – Działka Leśna
    1 / 12
    Ślesin – Działka Leśna

    Ślesin

    • 95 000 zł cena
    • 3 201 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam bardzo atrakcyjnie położoną przy jeziorze ślesińskim w miejscowości Ślesin działkę leśną. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 3201 m2 (Klasoużyte...

  • Grunt Rolny Okolice Ślesina
    1 / 10
    Grunt Rolny Okolice Ślesina

    Ślesin

    • 199 000 zł cena
    • 12 250 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny w okolicach Ślesina o łącznej powierzchni 1,2250 ha. W skład nieruchomości wchodzą dwie sąsiadujące ze sobą działki. Teren płaski, regularny kształt działek, k...