• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kleczewem

(344)
  • Piękny dom w miejscowości Wilczogóra na sprzedaż
    1 / 13
    Piękny dom w miejscowości Wilczogóra na sprzedaż

    Wilczogóra

    • 449 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 3 774 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 119,44 m2. Dom komfortowy, przytulny o dob...

  • Skulsk, ul. Piaski - dom bliźniak na sprzedaż
    1 / 12
    Skulsk, ul. Piaski - dom bliźniak na sprzedaż

    Skulsk

    • 380 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przestronnego domu, który możesz zaaranżować według własnego gustu, tworząc idealne miejsce do życia dla swojej rodziny? Ta nieruchomość to doskonała okazja! Na sprzedaż p...

  • Wynajmę lokal 50m2 KONIN tanio!
    1 / 8
    Wynajmę lokal 50m2 KONIN tanio!

    Konin

    • 1 350 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokale 50m2 i 45m2 KONIN na Biuro, Kancelarię, Gabinet, Pracownię (każdy posiada 2 pomieszczenia: 35m+12m // 30m+8m ), łazienkę, korytarz i podliczniki. Osobne wejścia, mi...

  • Sprzedam domy deweloperskie

    Lisewo

    • 550 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ? Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Przedstawiamy wyjątkową ofertę domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim, położonych w malowniczej okolicy Ślesina i Skulska. To ide...

  • Idealne na start! Mieszkanie w atrakcyjnej cenie
    1 / 8
    Idealne na start! Mieszkanie w atrakcyjnej cenie

    Konin

    • 159 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,92 m2 usytuowane na I piętrze w doskonałej lokalizacji przy ul. Łężyńskiej 1 w Koninie. Lokal składa się z 3 p...

  • Luksusowy, elegancki dom w Golinie okolice Jarocina
    1 / 8
    Luksusowy, elegancki dom w Golinie okolice Jarocina

    Golina

    • 2 590 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Powierzchnia użytkowa: 350 m2 Powierzchnia działki: 1703 m2 Luksusowy, elegancki dom jednorodzinny w otoczeniu lasu. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy, w odległ...

  • Działki pod budowę domu, Żółwieniec gm. Ślesin
    1 / 5
    Działki pod budowę domu, Żółwieniec gm. Ślesin

    Żółwieniec

    • 82 500 zł cena
    • 825 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sosnowa oaza w Żółwieńcu - Działki pod budowę domu, 900 m od Jeziora Ślesińskiego Marzysz o domu w otoczeniu sosnowego lasu, w bliskiej odległości jeziora? To ogłoszenie jest dla C...

  • Garaż ul. Torowa

    Konin

    • 47 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 2 474 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ŚLESIN – NOWE LOKALE BIUROWO/USŁUGOWE

    Ślesin

    • 3 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Ślesin – Dom deweloperski do własnej aranżacji

    Ślesin

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Wysokiej jakości dom w centrum Ślesina

    Ślesin

    • 950 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 3 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Jezioro Gopło – Klimatyczna Posiadłość

    Skulsk

    • 1 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Skulsk – Działki z warunkami zabudowy

    Skulsk

    • 59 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana 1169m2 Spławie gmina Golina
    1 / 3
    Działka budowlana 1169m2 Spławie gmina Golina

    Spławie

    • 129 000 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Spławie, gmina Golina, powiat koniński. Wydane prawomocne warunki zabudowy pozwalają na budowę budynku mieszkalnego jedn...

  • Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Węglew, gm. Golina
    1 / 12
    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Węglew, gm. Golina

    Węglew

    • 960 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Węglew, gm. Golina Prezentuję na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy, zintegrowany z częścią garażowo-gospodarczą. Budynek...

  • Sprzedam Działkę ROD w Koninie
    1 / 14
    Sprzedam Działkę ROD w Koninie

    Konin

    • 32 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD na ogródkach działkowych w Koninie przy ul. Świętojańskiej. Działka ma powierzchnię 300 m2 na której znajduje się murowany domek o powierzchni ok 25 M2. Domek...

  • OKAZJA Działka budowlana 2200m
    OKAZJA Działka budowlana 2200m

    Genowefa

    • 78 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana powierzchni 2200 m2 w Genowefie gm. Krzymów na sprzedaż. W sąsiedztwie tereny zabudowy jednorodzinnej. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy. Lokali...

  • Na sprzedaż mieszkanie 42,16m2 Vos. Konin
    1 / 7
    Na sprzedaż mieszkanie 42,16m2 Vos. Konin

    Konin

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,16 m², położone na 4 piętrze w niskim bloku na V osiedlu w Koninie przy ul. 11 Listopada W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje, otwarta ku...

  • Dom z klimatem, duża działka – Myśliborskie Holendry
    1 / 13
    Dom z klimatem, duża działka – Myśliborskie Holendry

    Myśliborskie Holendry

    • 719 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą i historią, położony w malowniczej dolinie Warty, w miejscowości Myśliborskie Holendry (gm. Golina, pow. koniński). Dom parterowy, niepodpiwniczo...

  • Unikalna Działka na Obrzeżach Ślesina – Twoje Nowe Miejsce na Zie...

    Ślesin

    • 175 900 zł cena
    • 1 690 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości