• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kleczewem

(344)
  • 1 / 4
    Sprzedam działkę rolną w Golina-Kolonia 1319 m2

    Golina-Kolonia

    • 45 000 zł cena
    • 1 319 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 13 ar, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Golina-Kolonia, w gminie Golina. Działka ma charakter rolny i jest zarejestro...

  • Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2

    Jeziora Wielkie

    • 229 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 226 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Firma MM House prezentuje Państwu pół bliźniaka z bardzo ładną działką w Kierpajnach Wielkich.Kierpajny Wielkie to niewielka miejscowość w gminie Pieniężno na trasie  Braniewo...

  • Dom parterowy przy lesie - Mieczownica OKAZJA!
    1 / 16
    Dom parterowy przy lesie - Mieczownica OKAZJA!

    Konin

    • 479 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie zwartej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 129,63 m2. Dom pobudowany w technologii tradycyj...

  • Konin – Dom w Budowie

    Konin

    • 450 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 1 649 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działki budowlane w Konstantynowie blisko J. Ślesińskiego
    1 / 3
    Działki budowlane w Konstantynowie blisko J. Ślesińskiego

    Ślesin

    • 70 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Na sprz...

  • Okolice Ślesina – Działki Budowlane z Warunkami zabudowy

    Ślesin

    • 70 000 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Mieszkania Deweloperskie –Kazimierz Biskupi

    Kazimierz Biskupi

    • 300 570 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dom pod lasem - Konin, os. Przydziałki
    1 / 9
    Dom pod lasem - Konin, os. Przydziałki

    Konin

    • 1 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy osiedla Przydziałki w Koninie. Nieruchomość o powierzchni 180 m² znajduje...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie po remoncie Konin ul. 11 listopada
    1 / 7
    Mieszkanie po remoncie Konin ul. 11 listopada

    Konin

    • 255 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż MIESZKANIE PO REMONCIE w Koninie przy ulicy 11 Listopada o powierzchni 37,58 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w niskim IV- piętrowym budynku,...

  • Działka rekreacyjna Powidz Ługi,
    1 / 6
    Działka rekreacyjna Powidz Ługi,

    Powidz

    • 310 000 zł cena
    • 699 m2 powierzchnia
    • 444 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę, położoną w malowniczej miejscowości Ługi, zaledwie 550 m od Jezioro Niedzięgiel - idealne miejsce na wypoczynek i relaks w otoczeniu natury. Powierz...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną

    Spławie

    • 100 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o areale 1,86 ha widoczną na zdjęciach położoną w Myśliborskich Holendrach ,więcej informacji priw lub [tel]

  • Mieszkanie na parterze - Konin, ul. Wyzwolenia
    1 / 10
    Mieszkanie na parterze - Konin, ul. Wyzwolenia

    Konin

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa oferta na rynku nieruchomości! Przestronne mieszkanie o powierzchni 53,6 m2, w bardzo dobrej lokalizacji w Koninie, na ulicy Wyzwolenia (V osiedle), czeka na nowych właśc...

  • Dom na spokojnym osiedlu - Stary Konin
    1 / 14
    Dom na spokojnym osiedlu - Stary Konin

    Konin

    • 610 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu przytulny dom, gotowy do zamieszkania w Starym Koninie Budynek mieszkalny, piętrowy z piwnicą i garażem w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni użytkowej 10...

  • Przestronne mieszkanie w Koninie - idealne dla rodzin z mały
    1 / 7
    Przestronne mieszkanie w Koninie - idealne dla rodzin z mały

    Konin

    • 445 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 4 199 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 105,65 m2 w Koninie. Ta przestronna nieruchomość znajduje się na piętrze budynku jednorodzinnego, co sprawia, że jest niezwykle jasna i pełna...

  • Przestronne mieszkanie z balkonem w Koninie Chorzeń !!
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie z balkonem w Koninie Chorzeń !!

    Konin

    • 499 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 74,90 m2 zlokalizowane w malowniczej okolicy Konin Chorzeń. To doskonale zaprojektowane mieszkanie składa się z 3 pokoi( 11,96m2,8...

  • Nowoczesne mieszkanie po remoncie w doskonałej lokalizacji -
    1 / 16
    Nowoczesne mieszkanie po remoncie w doskonałej lokalizacji -

    Konin

    • 364 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 758 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu to urocze mieszkanie po generalnym remoncie który obejmował m. in . wymianę instalacji elektrycznej i hydraulicznej, a także wyrównanie ścian i podłóg, wymian...

  • Działka rolna z możliwością zabudowy Licheń Stary
    1 / 7
    Działka rolna z możliwością zabudowy Licheń Stary

    Licheń Stary

    • 960 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Licheń Stary, gm. Ślesin, obręb 0015 Licheń Stary. Lokalizacja ta wyróżnia si...

  • Budynek usługowy z potencjałem - Izbica Kujawska, PROMOCJA!
    1 / 13
    Budynek usługowy z potencjałem - Izbica Kujawska, PROMOCJA!

    Konin

    • 329 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 1 042 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mamy do zaoferowania na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 316,01 m2 położony w centrum Izbicy Kujawskiej, ul. Augustowska 6, gm. Izbica Kujawska, pow. włocławs...

  • Gmina Wilczyn – Działka Budowlana

    Wilczyn

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Grunt Rolny Okolice Ślesina

    Ślesin

    • 199 000 zł cena
    • 12 250 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości