• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kleczewem

(344)
  • Konin, ul. Podwale 8

    Konin

    • 310 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Konin, ul. Podwale 8 Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolno stojącej położona w Koninie, przy ul. Podwale 8. Budynek mies...

  • Na sprzedaż NOWY DOM - Stare Miasto - 2 km od Konina

    Konin

    • 479 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 4 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o własnym domu, ta oferta jest dla Ciebie !!! Na sprzedaż NOWY budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie deweloperskim wraz z garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym w za...

  • Na sprzedaż dom w ŚLESINIE nad jeziorem

    Ślesin

    • 260 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ślesin, ul. Piaski 3 Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, w zabudowie zwartej oraz budynkiem gospodarczym. Atutem tej nieruchomości jest loka...

  • Gniezno, obręb Mnichowo

    Konin

    • 450 000 zł cena
    • 4 749 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu położona w Gnieźnie, obręb Mnichowo, ul. Bursztynowa o powierzchni 4749 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Grunt bardzo atrakcyjnie położony, spo...

  • Na sprzedaż garaż w Koninie ul. Padarewskiego.

    Konin

    • 35 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 2 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż garaż w Koninie ul. Padarewskiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży garażu położonego w Koninie przy ul. Paderewskiego. Działka o powierzchni 29 m2...

  • Do wynajęcia mieszkanie KAZIMIERZ Biskupi

    Kazimierz Biskupi

    • 2 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    APARTAMENT DO WYNAJĘCIA !!!! Lokalizacja - Kazimierz Biskupi, ul. Biurowiec. Jeśli szukasz KOMFORTOWEGO mieszkania do wynajęcia, które łączy w sobie przestrzeń i oryginalność a...

  • Mieszkanie na sprzedaż ul. Piłsudskiego Konin - I piętro

    Konin

    • 410 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w Koninie, przy ul. Piłsudskiego. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 59,4 m2, składa się z salonu połączonego z kuchnią oraz przedpokojem, t...

  • Do wynajęcia BUDYNEK w Koninie ul. Ametystowa

    Konin

    • 8 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Planujesz założenie firmy, poszerzasz działalność lub chcesz wkroczyć na rynek w kolejnym regionie i potrzebujesz dodatkowej powierzchni ? Mam coś specjalnego dla Ciebie! B...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze
    1 / 17
    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze

    Konin

    • 435 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Ślesin – Sprzedam działkę budowlaną

    Ślesin

    • 200 000 zł cena
    • 2 074 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Gmina Ślesin – Dom w okolicy jeziora

    Ślesin

    • 290 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Okolice Ślesina – Dom z zabudowaniami gospodarczymi

    Ślesin

    • 750 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Do wynajęcia M 3

    Konin

    • 1 250 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w bloku przy ul. 11 listopada. Mieszkanie rozkładowe. 42m2. Znakomita lokalizacja mieszkania niedaleko szkoły wyż...

  • 1 / 3
    ŻÓŁWIENIEC DZIAŁKA OKOŁO 100M OD JEZIORA

    Ślesin

    • 280 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 9 arów znajdującą się na terenie Gminiy Ślesin (wielkopolska), w miejscowości Żółwieniec. Działka znajduje się około 100m od Jeziora Ślesińskiego. Działka położona...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana 13 ar z mediami

    Biskupie

    • 400 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka Biskupie KoloniaDziałka:,- pow: 6900mkw,- sąsiedztwo nowych domów,- dojazd drogą asfaltową- działka w kształcie prostokąta- wymiary 30mx224m,- druga linia zabudowyMożliwośc...

  • Sprzedam działkę budowlaną w GRÓJCU / Konin
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w GRÓJCU / Konin

    Konin

    • 185 900 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Grójec . Lokalizacja pozwala na szybki i dogodny dojazd do centrum Konina wyremontowaną ulicą Jana Pawła II . Pow...

  • Sprzedam dom wolnostojacy w Kramsku

    Konin

    • 385 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący w miejscowości Kramsk (12km.od Konina) o powierzchni mieszkalnej 85m2,usytuowany na działce o powierzchni 703 m2.Rok budowy 1999r.Na posesji znajduje się...

  • Dom z zabytkowymi meblami blisko jeziora - Skulsk
    1 / 13
    Dom z zabytkowymi meblami blisko jeziora - Skulsk

    Skulsk

    • 259 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzy Ci się dom z dawnymi, zabytkowymi meblami a może chciałbyś przyjeżdżać na wakacje w urokliwe miejsce blisko jeziora aby odpocząć od codzienności? Jeśli tak to mamy dla Ciebie...

  • Sprzedam zadbana działkę ROD w Koninie

    Konin

    • 32 000 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną, zadbaną działkę w Koninie przy ul. Kleczewskiej ROD Relax, o powierzchni 304 m2. Działka bardzo ładnie usytuowana, dookoła cisza, świeże powietrze, spokój. Prąd,...

  • Piętrowy dom z poddaszem użytkowym

    Kazimierz Biskupi

    • 430 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 2 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż piętrowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Zlokalizowany w urokliwym Kazimierzu Biskupim. Dom o powierzchni 152,76m² składa się z parteru oraz dwóch pięter. N...