mieszkanie na sprzedaż
8 sie 2022

Sprzedam lub wynajmę mieszkanie w Warszawie

woj. Wielkopolskie pow. Konin gm. Konin
Odświeżone 3 lata temu, Poniedziałek, 8 sierpień 2022 15:56
274 900 zł 25 m2
274 900 zł 25 m2 10 996 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 25 m2
Cena za metr 10 996 zł/m2
Pokoje Kawalerka
Piętro -
ID oferty K21775559

Opis

Mam do zaoferowania następujące mieszkania w Warszawie:
1-pokojowe: od 274,900 zł za 25 m2 (10.996 zł/m2);
2-pokojowe: od 299.000 zł za 45 m2 (6.644 zł/m2);
3-pokojowe: od 293.151 zł za 52,82 m2 (5.550 zł/m2);
4-pokojowe: od 389.595 zł za 68,35 m2 (5.700 zł/m2);
5-pokojowe: od 469.000 zł za 70 m2 (6.700 zł/m2);
i większe....
także: domy, biura, sklepy, magazyny i lokale komercyjne...
Prowizja Agencji: 2,5%/sprzedaż lub 1-miesięczny czynsz/najem;
Zapraszam do kontaktu: Jarosław
  • Kawalerka na sprzedaż o powierzchni 25 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Konin
  • Data dodania: 2022-08-08
  • Data aktualizacji: 2022-08-08
  • ID ogłoszenia: K21775559
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Konin, cena: od 233 665 do 316 135 zł, powierzchnia: od 22 do 29 m2
J
Jarosław agent nieruchomości · 3 ogłoszeń
Zadzwoń

Jarosław agent nieruchomości

Tel: 791... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika