• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kleczew +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kleczewem

(344)
  • Naprusewo– Dom w sąsiedztwie jeziora i lasów

    Naprusewo

    • 950 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Atrakcyjna Nieruchomość w sąsiedztwie Ślesina

    Ślesin

    • 1 250 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • CAŁOROCZNY DOM PRZY JEZIORZE – NIEDŹWIADY MAŁE (GM. ŚLESIN)
    1 / 14
    CAŁOROCZNY DOM PRZY JEZIORZE – NIEDŹWIADY MAŁE (GM. ŚLESIN)

    Niedźwiady Duże

    • 557 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Lokalizacja: Niedźwiady Małe, gm. Ślesin Powierzchnia domu: 87 m² | Działka: 631 m² Cena: 557 000 zł (do negocjacji) Kontakt: [tel] Opis nieruchomości: Na sprzedaż atrakcyjny,...

  • Działka ROD
    1 / 5
    Działka ROD

    Konin

    • 10 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Na sprzedaż działka ROD. Na działce zostało zrobione nowe ogrodzenie, posadzone zostały rośliny oraz zasiany trawnik. Działka zadbana. Działka do własnej aranżacji. Nie dale...

  • Sprzedam mieszkanie Konin
    Sprzedam mieszkanie Konin

    Konin

    • 199 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Budynek zlokalizowany w Koninie na 3 osiedlu, przy ul. SYBIRAKOW Wyszczególnienie po...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, chorzen
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, chorzen

    Konin

    • 419 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaz mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m² , polozone na 2. pietrze w niskim 3-pietrowym bloku z cegly. Lokal znajduje sie na atrakcyjnym osiedlu Chorzen. W pob...

  • Dom Święciec

    Święciec

    • 560 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 2 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w cichej i malowniczej okolicy w miejscowości Święciec w gminie Kramsk. Oferta posiada szereg atutów, z których najważniejsze to: Lokalizacja - bezpośredn...

  • ODIEDLE
    1 / 2
    ODIEDLE

    Ślesin

    • 500 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja DOMY W ŚLESINIE Osiedle PÓŁNOC To nowoczesne domy szeregowe o powierzchni 100m2 w gminie Ślesin . Tereny rekreacyjne na osiedlu, świeże powietrze, rozbudowana...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przestronny dom z garażem w spokojnej okolicy
    1 / 14
    Przestronny dom z garażem w spokojnej okolicy

    Wilczyn

    • 389 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 3 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedaję dom o powierzchni 114,49 m² w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość posiada 5 pokoi, a także garaż. Rok budowy to 1960, a budynek jest gotowy do zamieszkania. Ogrzewanie...

  • DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW
    1 / 3
    DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW

    Konin

    • 299 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW ul. Kamienna | lokal usługowy + 2 mieszkania | gotowa dokumentacja | możliwość współpracy Powierzchnia: 843m2 Na sprzedaż działka inwest...

  • Dom w Morzyczynie–Standard Premium - J. Miedwie

    Morzyczyn » ul. Szmaragdowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 9 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w Morzyczynie – Standard Premium blisko Jeziora Miedwie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego...

  • Nowoczesny dom dwulokalowy – gotowy pod wynajem!
    1 / 11
    Nowoczesny dom dwulokalowy – gotowy pod wynajem!

    Konin

    • 799 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej – 2 niezależne mieszkania, osobne wejścia i prywatne ogródki. Świetna lokalizacja: spokojna okolica, a jednocześnie blisko szkó...

  • Zprzedaż działki budowlanej
    Zprzedaż działki budowlanej

    Konin

    • 285 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Międzylesiu na ul Czereśniowej

  • Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim
    1 / 4
    Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim

    Kosewo

    • 125 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka nr 19/36 w miejscowości Kosewo, gmina Ostrowite. Atrakcyjna lokalizacja pomiędzy Jeziorem Powidzkim a Jeziorem Kosewskim. Działka objęta planem zagospodarowania...

  • Mieszkanie - Konin - Centrum - 215 000
    1 / 6
    Mieszkanie - Konin - Centrum - 215 000

    Konin

    • 215 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW | ŚWIETNA LOKALIZACJA | KSIĘGA WIECZYSTA Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 34 m² , 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry– Konin, ul. Kleczewska 10 ! - Centru...

  • Mieszkanie Konin, Kosmonautów
    1 / 15
    Mieszkanie Konin, Kosmonautów

    Konin

    • 219 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 38,89 m2 w Koninie wraz z piwnicą 4,76m2 i balkonem. Ładne mieszkanie w centrum Konina - piękny widok z balkonu - kawalerka Cena: 240 000 zł Powierzchnia : pow...

  • Dzialka budowlana w Budzislawiu Gornym 4700 m2
    1 / 5
    Dzialka budowlana w Budzislawiu Gornym 4700 m2

    Budzisław Górny

    • 352 500 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana 4700 m2, nr. 164 w Budzislawiu Gornym mozliwosc podzialu, mozliwosc Doku dzialki lezacjej Przy nie o 700 m2 nr. 163

  • Sprzedam działki budowlane bez pośredników
    1 / 3
    Sprzedam działki budowlane bez pośredników

    Wilczyn

    • 94 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam - bezpośrednio działki budowlane , położona w miejscowości Kownaty- Kolonia, gm.Wilczyn. Każda z aktualnymi decyzjami o warunkach zabudowy z drogą wewnętrzną przejętą prze...

  • Dom letniskowy, całoroczny
    1 / 4
    Dom letniskowy, całoroczny

    Głodowo

    • 460 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam lub zamienię działkę rekreacyjną o powierzchni 12 arów z daczą nad jeziorem Głodowskim,9 kilometrów od Konina.Domek całoroczny.

  • Sprzedam dom
    1 / 13
    Sprzedam dom

    Wola Podłężna

    • 880 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 125 m² wykonany z silki termo o grubości 25 cm plus styropian 20 cm .Nieruchomość znajduje się na działce o po...