• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kleczewem

(344)
  • Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Koninie
    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Koninie

    Konin

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym miejscu do rozwoju biznesu w Koninie? Prezentuję na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 43,26 m², zlokalizowany przy ulicy Kolskiej w Konin...

  • Duży dom z dużą działką na sprzedaż, możliwa zamiana
    1 / 8
    Duży dom z dużą działką na sprzedaż, możliwa zamiana

    Bobrowo

    • 620 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zakupu domu o powierzchni 260m2 w dolinie Warty z działką 13 ar w miejscowości Bobrowo k/Goliny z możliwością dokupienia większej ilości gruntu. Budynek wewnątrz i na...

  • Dom po remoncie z dużą działką – gm Golina, możliwa zamiana
    1 / 8
    Dom po remoncie z dużą działką – gm Golina, możliwa zamiana

    Golina

    • 620 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli szukasz spokojnego miejsca za miastem z jednocześnie wygodnym połączeniem z Goliną czy Koninem to idealna propozycja dla Ciebie. Budynek położony w spokojnej okolicy – Dolin...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD

    Konin

    • 45 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w Konin -Goslawice.Na działce znajduje się altana z dwoma pokojami kuchnia i WC oraz garaż blaszany i huśtawka dodatkowo jest zestaw ogrodowy i inne akcesoria...

  • Centrum Konina | Parter | 64m² z potencjałem na biuro!
    1 / 10
    Centrum Konina | Parter | 64m² z potencjałem na biuro!

    Konin

    • 429 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, które połączy wygodę życia w centrum z potencjałem na dochodowy biznes? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64...

  • Mieszkanie 33,8m2
    1 / 8
    Mieszkanie 33,8m2

    Konin

    • 220 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność) w Koninie o pow. 33,8 m2 na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, p...

  • Sprzedam mieszkanie, 4 pokoje, balkon
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie, 4 pokoje, balkon

    Konin

    • 289 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Szukasz nieruchomości, którą można wykończyć według własnego uznania? Mam ciekawą propozycję. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, położone w Koninie przy ulic...

  • Dwupokojowe Mieszkanie z balkonem
    1 / 15
    Dwupokojowe Mieszkanie z balkonem

    Konin

    • 210 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie przy ul. Matejki na 4 piętrze w ocieplonym bloku z dużą, czystą i zadbaną klatką schodową or...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem Powidzkim
    1 / 16
    Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem Powidzkim

    Kosewo

    • 450 000 zł cena
    • 4 464 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem Powidzkim w Kosewie .Salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie łazienka z prysznicem duży ganek i wiata garażowa możliwość postawienia drugieg...

  • Wynajmę
    1 / 8
    Wynajmę

    Konin

    • 1 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy do wynajęcia w centrum miasta przy ul 3 Maja 20 . Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu uslugowo--biurowego.

  • POSADA - sprzedam działkę budowlaną
    POSADA - sprzedam działkę budowlaną

    Posada

    • 424 000 zł cena
    • 3 389 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na Posadzie. Nr 320/4, 33,89ar 12.500zł/ar. Wszystkie media w przylegającej ulicy Chełmońskiego. Duża działka w dobrej cenie. Kontakt: Piotr [tel]

  • Konin– Działka w okolicy jezior
    1 / 10
    Konin– Działka w okolicy jezior

    Konin

    • 698 658 907 zł cena
    • 6 493 m2 powierzchnia
    • 107 602 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Koninie w dzielnicy Pątnów o powierzchni 6493 m2. Nieruchomość płaska, częściowo zalesiona w kszałcie prostokąta o wymiarach 220/30 metrów z zwężeniem...

  • Ślesin – Dom w urokliwej okolicy

    Żółwieniec

    • 850 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie z balkonem, Konin
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie z balkonem, Konin

    Konin

    • 399 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w centrum Konina. Świetna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 73,5 m2 poł...

  • Konin mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 7
    Konin mieszkanie 2-pokojowe

    Konin

    • 179 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. To idealna propozycja dla Ciebie! Brak sąsiadów nad...

  • Wynajmę mieszkanie.
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie.

    Konin

    • 2 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe..45m2 w Koninie przy ulicy Zachodniej.Mieszkanie po remoncie, umeblowane. Znajduję się w domu jednorodzinnym, osobne wejście i domofon. W skład mieszk...

  • Na sprzedaż mieszkanie 46,54m2 ul. Legionów
    Na sprzedaż mieszkanie 46,54m2 ul. Legionów

    Konin

    • 235 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem usytuowanego na czwartym piętrze w niskim bloku z cegły przy ul....

  • Grunt rolny z linia brzegowa jeziora Kosewskiego
    1 / 5
    Grunt rolny z linia brzegowa jeziora Kosewskiego

    Kosewo

    • 4 250 000 zł cena
    • 64 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż grunty rolne o łącznej powierzchni 6,4 hektara, położone w malowniczej okolicy z bezpośrednim dostępem do jeziora Kosewskiego. Nieruchomość posiada aż 120 metrów linii...

  • Mieszkanie Konin

    Konin

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rozkładowe mieszkanie w cichej okolicy Polecamy Państwa uwadze mieszkanie w Koninie na osiedlu Chorzeń o powierzchni 50m2 - 1 piętro w 3-piętrowym bloku. Do mieszkania p...

  • NA WYNAJEM LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY
    1 / 10
    NA WYNAJEM LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY

    Giewartów

    • 22 695 zł cena
    • 463 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    OFERTA WYNAJMU LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY** ? Giewartów, ul. Lotników Polskich 1A Gmina Ostrowite | Powiat słupecki ⸻ OPIS NIERUCHOMOŚCI Do wynajęcia lokal usługowo-przemysłowy o ł...