• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kargową

(67)
  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 307 584 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu I etap inwestycji w Sulechowie przy ul. Tkackiej. Nowopowstający budynek z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 34,61m2 m2 do 63,04 m2. Planowane zak...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 304 920 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 342 720 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 47,79m2 usytuowane na piątym piętrze nowopowstającego apartamentowca przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka lokato...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 312 264 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 43,73m2 usytuowane w I etapie inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka lokatorska. Lokal z...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 10
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 436 380 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 63,04m2 usytuowane na piątym piętrze apartamentowca w inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania kom...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 309 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 305 280 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 339 696 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    1 / 5
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Kiełpiny

    • 1 631 200 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 14 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Ewy Piątek, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą akt PO1P/GUp-s/1108/2024 sprzeda prawo własnoś...

  • Działki o powierzchni 800 m2 Zacisze aktualne wzizt
    1 / 3
    Działki o powierzchni 800 m2 Zacisze aktualne wzizt

    Konotop

    • 68 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest pięć działek o pow.ok.800 m2 w miejscowości Zacisze, obrębie Konotop, gmina Kolsko, województwo lubuskie (działki w trakcie podziału geodezyjnego). Dział...

  • Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze

    Wolsztyn

    • 360 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie 47 m² – 1 piętro | świetna lokalizacja Na sprzedaż przytulne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 1 piętrze w sp...

  • Działka budowlana Brzezie k. Sulechowa gm. Sulechów
    1 / 3
    Działka budowlana Brzezie k. Sulechowa gm. Sulechów

    Brzezie k. Sulechowa

    • 169 000 zł cena
    • 882 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na wymarzony dom? A może jesteś inwestorem i planujesz budowę bliźniaka w pożądanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiam na sprzedaż świet...

  • Turystyka nad brzegiem rzeki Obry
    1 / 16
    Turystyka nad brzegiem rzeki Obry

    Karszyn

    • 339 000 zł cena
    • 10 079 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. REWELACYJN...

  • Dom Klenica gm. Bojadła
    1 / 14
    Dom Klenica gm. Bojadła

    Klenica

    • 349 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 035 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom z budynkiem gospodarczym, zlokalizowany w spokojnej i cichej miejscowości Klenica. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 115 m usytuowana jest na duż...

  • Udział 12/16 w lokalu mieszkalnym nr 7, Sulechów

    Sulechów

    • 79 275 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 2 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – II próba sprzedaży Udział w wysokości 12/16 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie prz...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 308 736 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 398 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 350 928 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 317 880 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Sprzedaż
    1 / 2
    Sprzedaż

    Karszyn

    • 125 000 zł cena
    • 5 413 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka letniskowa z prawem realizacji parterowego budynku jednokondygnacyjnego.