• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mańki
  • Mątki
  • Stary Dębsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kargową

(67)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sulechów

    • 689 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Sulechów

    • 849 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Przetarg - obręb Bojadła

    Bojadła

    • 25 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ZARZĄDZENIE Nr 0050.25.2026Wójta Gminy Bojadłaz dnia 24 kwietnia 2026 r.w sprawie: sporządzenia i podania do publicznej wiadomości ogłoszenia o pierwszym przetargu ustnym nieograni...

  • Działka Podmokle małe

    Podmokle Małe

    • 13 828 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyciąg z ogłoszenia o przetarguustnym nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości będących własnością Gminy Babimost Lp. Oznaczenie nieruchomościNr działkiPow. działki w haNr księgi w...

  • Zamieszkaj blisko natury - działka 1217m2 z WZ
    Zamieszkaj blisko natury - działka 1217m2 z WZ

    Jesiona

    • 109 530 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ??? Twoje miejsce blisko natury - działka budowlana 1217 m² ???? Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! Położona w k...

  • Dom Nowy Świat gm. Sulechów
    Dom Nowy Świat gm. Sulechów

    Nowy Świat

    • 579 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KOMFORT | NOWA IWESTYCJA | TWÓJ DOM POD LASEM Prezentujemy Państwu projekt, który jest odpowiedzią na współczesne pragnienie powrotu do natury, bez rezygnacji z komfortu i nowoczes...

  • PRAWDZIWA GRADKA DLA INWESTORA
    PRAWDZIWA GRADKA DLA INWESTORA

    Zabór

    • 4 000 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Biuro Nieruchomości City Invest ZAPRASZA PRAWDZIWA GRADKA DLA INWESTORA Posiadamy w swojej ofercie bardzo atrakcyjną działkę usługowo-magazynową . Bardzo atrakcyjna lokalizacja...

  • Działka koło Sulechowa
    Działka koło Sulechowa

    Sulechów

    • 559 000 zł cena
    • 53 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BIURO NIERUCHOMOŚCI CITY INVEST poleca do sprzedaży dużą działkę rolną zlokalizowaną w okolicy Sulechowa. Teren o powierzchni sięgającej 53000m2. /5,3 ha/, zawiera w sobie staw o p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna nad Jeziorem Zbąszyńskim!
    1 / 16
    Działka inwestycyjna nad Jeziorem Zbąszyńskim!

    Perzyny

    • 2 300 000 zł cena
    • 9 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę nr 29/2 o powierzchni 9.200 m², położoną w miejscowości Perzyny, w gminie Zbąszyń, w...

  • Na sprzedaż działka z trzema budynkami
    1 / 15
    Na sprzedaż działka z trzema budynkami

    Bojadła

    • 240 000 zł cena
    • 1 615 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Oferujemy na sprzedaż działkę (nr 155/19) o powierzchni 1.615 m², położoną w miejscowości Bojadła (woj. lubuskie, pow. zielono...

  • Dom po modernizacji, gotowy do zamieszkania
    1 / 16
    Dom po modernizacji, gotowy do zamieszkania

    Swarzynice

    • 640 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 191,23 m², położony w spokojnej miejscowości Swarzynice, w gminie Trzebie...

  • Nieruchomość inwestycyjna 99.100 m² ! - Ostrzyce
    1 / 16
    Nieruchomość inwestycyjna 99.100 m² ! - Ostrzyce

    Ostrzyce

    • 995 000 zł cena
    • 99 100 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż prezentujemy nieruchomość gruntową o pow. 99.100 m² (9.91 ha), zabudowaną budynkiem parterowym magazynowo-produkc...

  • Na sprzedaż rodzinny, wygodny dom
    1 / 17
    Na sprzedaż rodzinny, wygodny dom

    Klenica

    • 659 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 3 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową -pod względem możliwości -nieruchomość, składającą się z dużego domu, zabudowań gospodarcz...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 390 997 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu I etap inwestycji w Sulechowie przy ul. Tkackiej. Nowopowstający budynek z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 34,61m2 m2 do 63,04 m2. Planowane zak...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 307 944 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 357 264 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 311 256 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 379 120 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 384 536 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 407 540 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro