• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Błażową

(580)
  • 50,90 m2 – Rzeszów – Armii Krajowej – 3 pokoje

    Rzeszów

    • 3 300 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE – WYSOKI STANDARD – DWA BALKONY. LIMES Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 50,90 m2, położone na trzynastym piętrze szesnastopiętrowego, no...

  • 88,70 m2 – Zabajka – zabudowa bliźniacza, stan deweloperski

    Rzeszów

    • 570 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku od czynności cywilno – prawnych (2% od wartości – PCC) Deweloper wystawia fakturę Vat oraz udziela gwarancji. LIMES Nieruchomości preze...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Rzeszów » Paderewskiego » ul. Paderewskiego

    • 15 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy (gabinet) o pow. 180m2 przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie . Oferowany lokal znajdują się na parterze w niezal...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Rzeszów » ul. Działka

    • 765 000 zł cena
    • 1 451 m2 powierzchnia
    • 528 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania jest inwestycyjny grunt z pozwoleniem na budowę na budynek produkcyjno-usługowy – 646 m2. Działka znajduję bardzo blisko ul....

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Krakowska-Południe » ul. Lewakowskiego

    • 365 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze niskiego bloku z cegły. Nieruchomość o powierzchni 51m2. Parking og...

  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » pl. Jana Pawła II

    • 469 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość usytuowana na osiedlu Budziwój. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni około 130 m2. Dokoła dużo zieleni, niska zabudowa jednorodzinna, całe osiedle ogrodzone....

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Drabinianka » pl. Jana Pawła II

    • 422 520 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną w południowej części Rzeszowa, na osiedlu Drabinianka. Rewelacyjny układ mieszkania zaplanowany z myślą maksymalnego wykorzystania przes...

  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 350 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w Domaradzu, w powiecie brzozowskim. Nieruchomość w świetnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem. Budynek...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Chmielnik

    • 2 600 000 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 8 202 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny położony blisko Centrum Chmielnika. Na powierzchnię 317,85 m 2 składa się: PARTER - obecnie zagospodarowany pod sklep z artykułami rolniczym...

  • Działka Rzeszów Przybyszówka

    Rzeszów » Przybyszówka

    • 249 000 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 9,62 ar - Rzeszów wz bezterminowe W ofercie naszego biura ładnie położona działka na Słonecznym Stoku - Przybyszówka II Na działkę zostały...

  • Działka Chmielnik

    Chmielnik

    • 234 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży piękne, widokowe działki położone w Chmielniku koło Rzeszowa. Wszystkie działki maja powierzchnię około 13 ar. Na działki uchwalony jest plan miejscowy pod...

  • Sprzedam Działka ROD Ogródek działkowy

    Rzeszów

    • 34 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy ROD Puchalskiego przedłużenie ulicy Jana Welca. Działka niedaleko wejscia, niecałe 4 ary, domek z tarasem i 2 szopki, dodatkowo domek na drzewie dla dzie...

  • Widokowa działka w Jasienicy Rosielnej
    1 / 9
    Widokowa działka w Jasienicy Rosielnej

    Jasienica Rosielna

    • 95 000 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jasienica Rosielna - na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 31,38 ar (R IVa i Ls V). Działka położona na lekkim wzniesieniu z pięknym widokiem na pobliskie wzgórza w kształcie...

  • 1 / 2
    Lokal Rzeszów Śródmieście

    Rzeszów » Śródmieście-Północ

    • 3 660 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Lokal na wynajem w galerii w centrum Rzeszowa- 20 zł/m2 Biuro nieruchomości ASPECT ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny w samym centrum Rzeszowa w budynku...

  • Sprzedam działkę i dom w Gwoznicy Gornej

    Gwoźnica Górna

    • 75 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 44 ara w Gwoznicy Gornej.Dzialka posiada dostęp do drogi publicznej. Na działce prąd ,gaz.Na działce również dom drewniany murowany wymaga remontu.Cena 75 tys zł ....

  • Wynajmę lokal użytkowy

    Bachórzec

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal na wszelką działalność przy drodze woj. 884 w Bachórcu. Duża działka obok lokalu także na wynajem w/g potrzeb ok 50 a, dz. nra 578/1. Na dzialce także do wynajęcia go...

  • Sprzedam działkę z WZ

    Bachórzec

    • 82 740 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi Warunkami Zabudowy, w ładnej okolicy w Bachórcu, piękne widoki, ok 100 m od drogi woj. 884 - dojazd drogą gminna, asfaltową. W pobliżu działki...

  • 1 / 3
    Działka Boguchwała

    Boguchwała

    • 490 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka inwestycyjna 33 ar Boguchwała objęta MPZP Wyłącznie w naszym biurze posiadamy ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej w Boguchwale. Działka o łącznej powier...

  • 1 / 3
    Działka Kraczkowa

    Kraczkowa

    • 497 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | DZIAŁKA INWESTYCYJNO - BUDOWLANA 34 AR - KRACZKOWA W sprzedaży atrakcyjna działka budowlana w Centrum Kraczkowej - bezpośrednio przy drodze gminnej. Odległość od centrum...

  • Dom Boguchwała

    Boguchwała

    • 740 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | PRZESTRONNY DOM W BOGUCHWALE PO REMONCIE GOTOWY DO ZAMIESZKANIA !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Boguchw...