• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zawierciem

(36)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siewierz

    • 328 786 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siewierz

    • 378 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siewierz

    • 468 890 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Siewierz

    • 452 490 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Siewierz

    • 511 105 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Siewierz

    • 499 419 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siewierz

    • 436 497 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siewierz

    • 422 802 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Myszków

    • 300 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Poręba

    • 389 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siewierz

    • 363 037 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Siewierz

    • 490 644 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Sprzedam mieszkanie

    Poręba

    • 120 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie w Porębie na parterze składa się z jednego pokoju z wnękom z którego wchodzi się do kuchni,łazienka z wc,mały przedpokój.Mieszkanie do remontu Blisko szkoła,urząd,kości...

  • Centrum Myszków ok 50m2 parter pod działalność

    Myszków

    • 1 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    DO wynajęcia W CENTRUM MYSZKOWA lokal usługowy, UL.SPÓŁDZIELCZA 6A/2 Doskonała lokalizacja w centrum miasta LOKAL POD Działalność gospodarczą(handel, usługi, biura) powierzchni...

  • Centrum Myszków ok 50m2 parter mieszkanie -działalność

    Myszków

    • 255 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    DO sprzedaży W CENTRUM MYSZKOWA lokal pod mieszkanie lub usługowy, UL.SPÓŁDZIELCZA 6A/2 Doskonała lokalizacja w centrum miasta kwalifikuje LOKAL zarówno POD Działalność gospodar...

  • Mieszkanie gotowe do wynajęcia!!!

    Klucze

    • 1 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie w bloku. Jest to wynajem okazjonalny. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko przystanek autobusowy, sklepy, banki, przychodnia idp... W wolnej chwili czas sp...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2-Pokojowe Słoneczne Mieszkanie 42.71m2, ul. Wisławy Szyborskiej...

    Będzin

    • 180 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne, ciche mieszkanie usytuowane przy ulicy Wisławy Szymborskiej na drugim piętrze w 4-piętrowym odnowionym bloku mieszkalnym. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny oraz...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Mierzęcice -Osiedle

    Mierzęcice

    • 270 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadam do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu w Mierzęcicach. Powierzchnia mieszkalna lokalu wynosi 57,92 m2...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 325 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Spokojna okolica z dojazdem do Krakowa
    1 / 2
    Spokojna okolica z dojazdem do Krakowa

    Zawada

    • 467 250 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Będzin

    • 595 680 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Będzin Warpie

    Będzin

    • 185 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe w prywatnej własnej kamienicy. Pierwsze piętro, na parterze tylko 1 sąsiad. Kamienica 1-piętrowa wybudowana w 1936r, odnowiona, otynkowana z zewnątrz, da...

  • 3 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 619 tysięcy !!
    1 / 4
    3 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 619 tysięcy !!

    Zawada

    • 619 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka 1/2 h do centrum Krakowa 342 tysięcy
    1 / 5
    Kawalerka 1/2 h do centrum Krakowa 342 tysięcy

    Zawada

    • 342 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 492 tysięcy
    1 / 5
    2 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 492 tysięcy

    Zawada

    • 492 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe przy parku Będzin Warpie, ul. An...

    Będzin

    • 369 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjnie usytuowany blok mieszkalny przy ulicy Andersa na przeciw parku, mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze, dwustronne plus dodatkowa powierzchnia zabudowanego ok. 16m2 tarasu....

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Będzin

    • 104 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 2 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zawada

    • 467 250 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 163 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 329 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w Będzinie. Blok po termomodernizacji. Mieszkanie słoneczne. Ogrzewanie miejskie, Okolica cicha, spokojna i dużo zieleni. Dwa parki z...

  • APARTAMENTY-  ZAWADA- POD KRAKOWEM
    1 / 14
    APARTAMENTY- ZAWADA- POD KRAKOWEM

    Zawada

    • 428 584 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENTY NA WZGÓRZACH – KAMERALNE OSIEDLE POD KRAKOWEM Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zaledwie 18 km od centrum Krakowa ATUTY INWESTYCJI: Kameralne osiedle – idealne dla osób...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Barlickiego Norberta

    Będzin » ul. Barlickiego

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam do sprzedaży ładne słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Grodziec, w samym centrum dzielnicy, przy ul. Barlickiego. Mieszkanie o powierzchni 41,02m2 w tym 38m2 ma mies...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 99 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2....

  • Kawalerka pet friendly w centrum, Modrzejowska 89
    1 / 8
    Kawalerka pet friendly w centrum, Modrzejowska 89

    Będzin

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-02-05! Do wynajęcia funkcjonalne studio przyjazne dla zwierząt w kamienicy przy ulicy Modrzejowskiej 89. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m2. Parter....

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie Miasto Będzin Łagisza do zamieszkania od już więcej informacji priwat

  • Będzin Grodziec, mieszkanie do remontu w kamienicy z CO
    1 / 7
    Będzin Grodziec, mieszkanie do remontu w kamienicy z CO

    Będzin

    • 99 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 2 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2. Mie...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 148 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie w bloku przy ul. Konopnickiej w Grodźcu na sprzedaż. Powierzchnia mieszkania 29m2 + piwnica 4,14m2. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Pokój z ba...

  • Mieszkanie Piasek gm. Woźniki, Leśna
    1 / 4
    Mieszkanie Piasek gm. Woźniki, Leśna

    Piasek

    • 1 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w miejscowości Piasek przy ul. Leśnej 1. Lokal znajduje się na 1 piętrze w prywatnym domu, co zapewnia spokojną, kameralną at...

  • Wynajmie mieszkanie 47,69m2 2-pokojowe z balkonem i piwnicą
    1 / 16
    Wynajmie mieszkanie 47,69m2 2-pokojowe z balkonem i piwnicą

    Będzin

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Będzinie na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Syberka. Mieszkanie razem z piwnicą 47,6...

  • Dobra cena, centrum, niski czynsz, piękna okolica
    1 / 13
    Dobra cena, centrum, niski czynsz, piękna okolica

    Będzin

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone przy ulicy Koszalew w Będzinie bardzo blisko Dąbrowy Górniczej. LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokali...

  • Mieszkanie Będzin, Krakowska
    1 / 6
    Mieszkanie Będzin, Krakowska

    Będzin

    • 1 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Pr...

  • Wynajmę funkcjonalną kawalerkę, Modrzejowska 89
    1 / 7
    Wynajmę funkcjonalną kawalerkę, Modrzejowska 89

    Będzin

    • 1 150 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Nieruchomość: Powierzchnia 18 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 99 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 3 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 32m2, plus piwnica 9,642m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym....

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 128 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 39m2, plus piwnica 17,82m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym....

  • Sprzedam mieszkanie bezczynszowe
    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe

    Złoty Potok

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe w Złotym Potoku do generalnego remontu wymieniona została cała instalacja elektryczna oraz nowy piec z podajnikiem na ekogroszek